#1 2011-07-17 16:30:50

Janne

Gość

Johnnysi w Europie

Hej! Pewnie znakomita większość z was już to tym wie ale JE zastanawia się nad otwarciem się na Europę, dlatego też powstała ankieta zrobiona przez pewne Szwedki o ile sie nie myślę, która ma na celu sprawdzenie ilu potencjalnych fanów zjawiłoby się na koncert. Ankieta jest ogólnikowa ale JE zastanawia sie nad trasą koncertową po Europie dl NEWS  wiec wszystkie fanki naszych słodziaków niech sie zmobilizują i oddadzą swój głosik!!!

A i jeszcze jedno jak na razie POLSKa jest PIERWSZA w rankingu!!!
link do strony to : http://tomonari.eu

 

#2 2011-07-17 16:51:07

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Johnnysi w Europie

Już pomału się otwiera, bo są te międzynarodowe maile;)

Ale o tym, że JE zastanawia się nad taką trasą NEWS to nie wiedziałam, powaga ??? o-O


A taki temat już powstał
http://www.ktnewsfansubs.pun.pl/viewtopic.php?id=804 <- o tu podałam tę ankietę;) I poleciała na inne strony, pewnie dlatego zebraliśmy aż tylu fanów;D Co mnie bardzo cieszyXD Czytałam, że wiele fanek nam zazdrości;D Yay jestem dumna z tego wyniku, zwłaszcza, że promocja zaczęła się od tego forum^^
Szkoda tylko, że patrząc na ilość fanów danego zespołu to przy NEWS jesteśmy na 3 miejscu:P Jakoś nie uśmiecha mi się jechać do Rosji na koncert XD Ale może wybraliby 3 pierwsze miejscaXD

Ale to wielka szansa na koncert NEWS czy KT u nas;)

Offline

 

#3 2011-07-17 18:10:00

KaoriK

Gość

Re: Johnnysi w Europie

O matko! Życie jest piękne normalnie !!! Niech ich wyślą i tak nie pójdę na ten koncert (T.T), ale co tam niech przyjadą . A ja liczę na dobrej jakości filmiki na youtubie xD Johnny w tej chwili ich tu wysyłaj!!! xDD Zaciesz zaciesz zaciesz ^^

 

#4 2011-07-17 20:23:35

Janne

Gość

Re: Johnnysi w Europie

Aaa faktycznie sorki XD Wróciłam właśnie z animatsuri więc jestem lekko nieprzytomna. Ale się ciesze że mamy już tyle osób a co do koncertów to trasa koncertowa obejmuje zawsze jakies 10 krajów, bo po co wgl koncertować w 3? Więc nie trzeba sie martwić i NEWS i tak do Polski trafią< 3 co najwyżej gorzej z wyjazdem ;>

 

#5 2011-07-18 01:37:13

kero

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1045
Punktów :   

Re: Johnnysi w Europie

No w końcu zauważyli że można tu będzie zrobić w Polsce jakiś koncert widać to Euro na coś się przyda , chociaż ja osobíście za piłką nieprzepadam , doomy to może niebędą ale fani się pomieszczą , nawet jakby mieli tylko 1 koncert zrobić .

Offline

 

#6 2011-07-18 16:32:57

Sunako

Gość

Re: Johnnysi w Europie

O tak niech przyjeżdżają a ja wtedy choćbym miała niebo i ziemie poruszyć to załatwie kase i zjawie sie na tym koncercie:D

 

#7 2011-07-19 15:21:12

Drossi-chan

Gość

Re: Johnnysi w Europie

OMG! Koncert w Polsce!!! WOW....
Zrobiłabym wszystko dla jednego biletu!!
Mam tylko nadzieje, że jeśli będzie koncert w Polsce to będą mówić po angielsku, bo wątpię w cierpliwość mojej siostry, kiedy będę się jej cały czas pytać co mówią

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
HĂ´tels Stranda Schotten Weekend wellness w Ciechocinku capexhibition Lekarz medycyny pracy zdalnie