#1 2011-12-28 18:54:56

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

UWAGA!!! YamaPi w Polsce!

Dobra jakoś trzeba było Was tu ściągnąć XD

Jak każdy dobrze wie, na naszym  forum zamieszczamy również dramy, które mają już swoje polskie tłumaczenia. Jednak biorąc pod uwagę, że jesteśmy forum fanclubowym, to powinny znaleźć się tu wszystkie projekty z naszymi ulubieńcami. Z dublami czasem trudno o tłumacza, dlatego zróbmy ten projekt razem Im więcej ludzi tym lepiej, bo na osobę wyjdzie też mniej odcinków;)

Na pierwszy ogień pójdzie - Dragon Zakura!!


Z jakże boskim
http://1.bp.blogspot.com/-_yfRRfexoMo/TZiuhRv3sAI/AAAAAAAAAOQ/f24x01Ia7UA/s1600/dragon+zakura10.jpg

I buntowniczym PI

http://omgasians.files.wordpress.com/2008/05/picture-8.png

Drama ma 11 odcinków po ok. 45 minut. To szkolna drama, łatwa i przyjemna, więc bardo trudnych zdań nie ma:)


Za projekt będę odpowiadać ja, tzn. będę pilnować tłumaczy, przyjmować Wasze tłumaczenia, robić korektę, type, hard itp.^^


Przyda się każda pomoc i proszę nie zrażać się tym, że ktoś jeszcze nigdy tego nie robił, czy nie wie czy podoła... wystarczy umieć "jako tako" angielski  i odrobina chęci^^ Każdy odcinek i tak będzie bardzo szczegółowo i wnikliwie przeze mnie skorektowany, więc nie ma się czego bać Jak czegoś nie wiecie to wystarczy zostawić, a ja to poprawię ^^ Tylko oczywiście, nie zostawcie tak pół odcinka XD
To wspaniała okazja, by wypróbować swoje siły czy przyczynić się do tego, by na forum było więcej projektów z naszymi ulubieńcami^^ Kto wie, może komuś się spodoba i dołączy już do naszej ekipy na zawsze?
Zrezygnować będzie można w każdej chwili:)


Jeśli ktoś jest zainteresowany, może się zgłosić tutaj już teraz a ja podeślę mu co potrzeba;) Może mi nawet podesłać już swoje tłumaczenie, aczkolwiek informuję wszystkich, że oficjalnie projekt zostanie wydany w moje wakacje czyli ok. czerwca


A oto lista tłumaczy:
- ja
- Soli
- Smurfette
- Yamahoshi
-
-

Offline

 

#2 2011-12-28 23:44:18

 Smurfette

Moderator

28931545
Skąd: Małe miasteczko
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1386
Punktów :   

Re: UWAGA!!! YamaPi w Polsce!

W dalszym ciągu mogę pomóc, jednak bardziej pasowałby mi jakiś dalszy odcinek z oczywistych powodów XD

Ostatnio edytowany przez Smurfette (2011-12-28 23:46:32)

Offline

 

#3 2011-12-29 10:12:24

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: UWAGA!!! YamaPi w Polsce!

Oki, oki^^ Projekt i tak zaczniemy w czerwcu, także nie ma problemu:) Jak się zbierze tłumaczy to jakoś to się wszystko porozdziela:)

Offline

 

#4 2011-12-29 12:00:59

Yamahoshi

Gość

Re: UWAGA!!! YamaPi w Polsce!

Tak, tak, jestem jestem!!! ^^
Kiedy ruszamy?

 

#5 2011-12-29 13:18:59

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: UWAGA!!! YamaPi w Polsce!

Jak chcesz to mogę Ci już teraz posłać napisy np. do 1 i 2 epka i jak zrobisz to mi odeślesz:) Ale projekt jako tako wyjdzie w czerwcu po mojej sesji, bo wcześniej nie będę miała czasu na obróbkę >< No ale warto już zacząć, bo wtedy może się okazać, że w czerwcu wyjdzie cała drama naraz:D

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa Pension il Classico pakiet spa Ciechocinek