#16 2012-07-11 02:04:55

 satsuki

Big fan

Zarejestrowany: 2011-12-31
Posty: 266
Punktów :   

Re: MOUSE PEACE

Masami-san!!! <3

Czemu nic nie mówiłaś, że dodałaś profil tego prześmiesznego człowieka? ^^ Widzę, że szczytowe zboczenie Japończyków ładnie się do pana gitarzysty uśmiecha; przez nich mam ochotę na Japońską kapustę. Co ona ma takiego w sobie, że w Japonii jest hodowana na taką wielką skalę?

Ja bym sobie chętnie obejrzała koncert Mouse Peace, z tymi wszystkim fetyszami, z mega fangirlem i dużą porcją Okazy (tudzież Masady). Tańczący Masaminego to musi być epik scen <3

Offline

 

#17 2012-07-11 09:55:51

 Ayo3

Tłumacz KTNEWS

34063366
Call me!
Skąd: Sucha Beskidzka
Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 556
Punktów :   
WWW

Re: MOUSE PEACE

Ja też bym chciała tych głuptoków razem zobaczyć ^^ To dopiero by była świetna zabawa Mnie najbardziej rozpieprzył moment jak Tatsu na koncertach pokazał swoje stare zdjęcie na którym miał blond włosy, a Masami się tego nie spodziewał i wybuchnął niepohamowanym śmiechem ^^ Ue był trochę zmieszany xD

Offline

 

#18 2013-10-14 18:03:36

 orodd

KTNews Fan

Skąd: woj. Śląskie
Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 335
Punktów :   

Re: MOUSE PEACE

Uepi miał kiedyś blond włosy? * myśli* coś w zakamarkach pamięci mi się pojawia ale... nie nie pamiętam... Już z czasów wczesno juniorskich pamiętam jak był łysy xD

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Schotten Hoteles Stomorska weekend w ciechocinku z zabiegami BoĂŽte de vitesses manuelle Hyundai Komornik - mapa strony