#46 2011-02-18 16:00:00

erica

Korektor KTNEWS

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 1338
Punktów :   

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

KwiatWschodu napisał:

O, a możesz mi do tego jeszcze tłumaczenie zaserwować? XD Straszna jestem, ale jak tak wiele zrozumiałaś z programu to znaczy, że musisz być dobra albo w japońskim albo angielskim<co u mnie w obu przypadkach totalnie leży> XD Może gdybyś znalazła i filmik i ochotę? <marzy>

Filmik znajdę bo nawet jeśli nie w sieci to gdzieś na moich płytkach na pewno będzie. Ochota też by się znalazła. Japońskiego nie znam (bo jestem za leniwa aby na poważnie się za niego zabrać) ale angielski to nie problem, gorzej z czasem. Nie znam się na robieniu subów ale jakby ktoś mi pomógł to mogłabym spróbować go przetłumaczyć.

KwiatWschodu napisał:

Mam podobne wrażenie^^ Taką rolę mu zapodano i świetnie sobie z nią radził ;D Ale to dziwne właśnie, że mieli nakazane się nie śmiać z jego kawałów. Czasem to dla mnie zrozumiałe, bo to co robił nasz skoczek bywa totalnie nie pojmowalne, ale czasem.. to aż widać, jak powstrzymują śmiechy XD

Może nie nakazane ale oni wszyscy, bardzo długo starali się być strasznie cool - po prostu banda pozerów XD A Junno psuł im wizerunek bo jemu nie zależało Dopiero ostatnio trochę im się ten "imidż" ocieplił XD Ale i tak czasem mi go szkoda jak na niego najeżdżają

KwiatWschodu napisał:

Czy to dotyczyło tej sytuacji z Kame po Seishun Amigo
E? A jaka była jego sytuacja, bo nie wiem XD

Eto... Kame po Seishun Amigo, czyli kiedy praktycznie cały zespół zgodnie go znienawidził za debiut w Shuuji to Akira?
Bardzo przykro ogląda się Making do Real Face, gdy cała reszta się bawi i wygłupia, a Kame większość czasu siedzi sam gdzieś z boku. W sumie tylko Taguchi i Koki się do niego wtedy odzywali. Szkoda mi go było. Trochę to wyglądało tak jak w Nobucie gdy cała klasa bojkotowała Shuujiego. Kiedyś się zastanawiałam czy dlatego zagrał to tak dobrze bo znał to z własnego doświadczenia...


http://i1104.photobucket.com/albums/h322/erica002/ShujiiAkira.gif
made by kero

Offline

 

#47 2011-02-18 17:28:54

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

erica napisał:

ale angielski to nie problem, gorzej z czasem. Nie znam się na robieniu subów ale jakby ktoś mi pomógł to mogłabym spróbować go przetłumaczyć.

Jak są chęci to czas nie będzie problemem^^ Chętnie pomogę Jak już znajdziesz ten filmik, będziemy musiały sprawdzić, czy już przypadkiem nie jest na forum rzucony<ma się zaległości z wypuszczkami;)> i czy ktoś już tego nie ma w planach, a potem do roboty XD Jestem niesamowicie ciekawa jak to zabrzmi z ust samego Junna i reszty zespołu XD

Bardzo przykro ogląda się Making do Real Face, gdy cała reszta się bawi i wygłupia, a Kame większość czasu siedzi sam gdzieś z boku. W sumie tylko Taguchi i Koki się do niego wtedy odzywali.

A, to o to ci chodziło XD Ech... Żeby aż tak się martwić przeszłością, nono... nie wolno tak XD No dobra, podchodzę do tego z luzem, bo jak pierwszy raz mi o takich swoich wnioskach ktoś powiedział to pomyślałam: Jaka nienawiść? Jaka zazdrość? To na pewno nic z tych rzeczy. Popatrzmy na Jina odejście, przecież robili to samo. Sam Jin jak zespół, tak kiedyś Kame i zespół trzymali się na odległość, bo znów a raczej pierwszy raz ktoś z KT wychylał nosa poza jego obręb XD Chodziły plotki o stworzeniu przez Kame i Pi zespołu na stałe, może odejściu Kame z KT. Jak dla mnie to tylko plotki, no ale... Może rzeczywiście zespół zachowywał się chłodniej, nie wiedząc jak się ustosunkować do chłopaczka tyleż młodszego, a tak się wybijającego? Ale co było, a nie jest nie pisze się w rejestr

A co do Makingów, to nie wiem czy zauważyłaś, ale praktycznie co w którym to jakiś chłopak się odcina, jakby był w innym miejscu, na uboczu.. To raz Kame, to Uedka, innym razem Jin... Jak się ma zawalone życie pracą to może po prostu inni z uprzejmości dają ci spokój, chociażby w takich chwilach? XD

Offline

 

#48 2011-02-21 16:13:26

erica

Korektor KTNEWS

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 1338
Punktów :   

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

Znalazłam
Dobrze mi się wydawało to był Music Fighter - Talk + Real Face Live z 24.03.2006.  Jeśli ktoś ma to już w planach to super, jeśli nie to ja mogę spróbować (zwłaszcza, że są do tego soft-suby więc odpadałoby robienie czasówki). Tyle, że za jakiś tydzień najwcześniej bo mam teraz końcówkę projektu na studiach i muszę się niestety męczyć z tym.

Co do martwienia się to spoko Prawda, co było to było. Teraz wszystko wygląda inaczej, oni są inni i inaczej się zachowują. Kame też pewnie był trochę sam sobie winien bo sam teraz przyznał, że był w tamtych czasach strasznie arogancki. Nic dziwnego, że resztę mogło wkurzać, że najmłodszy, a tak się rządzi ;p

A wracając do Taguchiego bo to ostatecznie jego watek, to postanowiłam wreszcie obejrzeć jego dramkę Happy. Pewnie nie będzie tam tak słodki jak w Hanayome to Papa ale koleżanka mi to ostatnio zachwalała więc pewnie w końcu się skuszę


http://i1104.photobucket.com/albums/h322/erica002/ShujiiAkira.gif
made by kero

Offline

 

#49 2011-03-10 21:55:10

 Smurfette

Moderator

28931545
Skąd: Małe miasteczko
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1386
Punktów :   

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

Widzę, że nikt jeszcze nie wspomniał o tym
Junno zagra w dramie Inu wo Kau to iukoto ~Sky to Wagaya no 180 nichi~ (tej z Ryo) ma zagrać doktora, kolegę z klasy żony głównego bohatera(Ryo)
Ciekawe jak duża to będzie rola?

Offline

 

#50 2011-03-10 22:18:29

BabaKaizoku

Gość

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

Nie dawno się dowiedziałam i przez to chcę jak najszybciej tą dramę. Sami moi ulubieńcy tam będą grać.

Myślę, że niestety nie zagra zbyt wielkiej roli, ale zawsze. Jak na razie widziałam go tylko w Hanayome to Papa (gdzie wypadł super), więc chętnie zobaczę go w innej roli. Tylko ten doktor nie może być zbyt poważny. To by do niego kompletnie nie pasowało.

 

#51 2011-04-10 14:19:55

 Smurfette

Moderator

28931545
Skąd: Małe miasteczko
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1386
Punktów :   

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

http://www.youtube.com/watch?v=LMwTjbGZ … e=youtu.be
Gdzieś w 12 sekundzie pojawia się Junno, on ściną włosy do dramy, wcześniej nie skojarzyłam XD

Offline

 

#52 2011-04-10 19:42:40

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

Ja już się nie mogę doczekać tej dramy:D Będzie naprawdę fajna i mam nadzieję, że wytrwam w tłumaczeniu jej;) Szkoda tylko, że na angielski tłumaczy ją serenity>< Ta grupa ma tępo 1 eoek na miesiąc>< Wanko już dawno się skończyło a oni dopiero 2 epki od stycznia zrobili>< Na szczęście do Wanko robią też napisy inne osoby:P Oby tu było tak samo inaczej wydawanie będzie bardzo powolne><

Offline

 

#53 2011-04-10 19:49:46

Kanako

Gość

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

Widziałam już kilka zwiastunów, a w nim mojego księcia... Junno <3 Jakoś tak dziwnie patrzy mi się na niego stąd nową fryzurką, ale przetrwamy ^^ No i Nishiki tam jest, a więc zabawa na całego... znaczy drama zapowiada się naprawdę dobrze ;P

 

#54 2011-06-13 09:26:03

erica

Korektor KTNEWS

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 1338
Punktów :   

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

19.10.2011 zostane wydane DVD i Blu-ray BOX do dramy Inu o Kau to Iu Koto w której Taguchi gra razem z Ryo Nishikido. Jeśli komuś podobał sie pan Doktor Junno, to może sobie sprawić taki prezent Ceny: 17 955 jenów za komplet DVD (przypuszczam, że skoro to będzie BOX to razem z dodatkowymi materiałami z planu) ewentualnie w wersji Blu-ray za 22 208 jenów.

Z doniesień fanów odnośnie nagrania w Fukushima wynika, że Junno znowu skrócił włosy. Co w pełni popieram, bo najlepiej mu w krótkich Wygląda mniej więcej tak jak w tym występie w MJ gdzie śpiewali Perfect.


http://i1104.photobucket.com/albums/h322/erica002/ShujiiAkira.gif
made by kero

Offline

 

#55 2011-06-13 15:08:08

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

A, to o to chodziło w tej notce^^ Fajnie wiedzieć, chociaż nie wiem jak Junno w tej dramie wyglądał^^ To jednak, najbardziej mi się podoba w krótkich, pomijając blond szopę w Yukanie i cieszę się, że się ściął

Offline

 

#56 2011-06-24 08:03:18

erica

Korektor KTNEWS

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 1338
Punktów :   

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

Junno dostał nominację do nagrody dla najlepszego aktora drugoplanowego w 69th Dorama Academy Awards za role w Inu o kau to iu Koto!
Nie znam konkurencji ale będę trzymać za niego kciuki

2011-09-02 12:14:47

Junno jednak nagrody nie dostał, bo jak się można było spodziewać wszystko zgarnął JIN2 ale zawsze to dla niego wyróżnienie
Z nowszych rzeczy odnośnie Junno dowiedziałam się z jego dziennika w necie, że zaczął uczyć się koreańskiego. No, zdolna istota, znajomość języków zawsze się przyda. A przy okazji jego dziennika, to powaliła mnie jego nazwa. W wolnym tłumaczeniu "Zapiski, które może i nie są tak fajne jak te Kokiego ale zdecydowanie mniej nudne niż te Nakamaru" XD
No comment Taguchi XD

2011-11-29 09:33:36

Wszystkiego najlepszego dla Junno, naszego KAT-TUNowskiego słoneczka. Żebyś nigdy nie stracił tej pogody ducha i wspaniałego uśmiechu.
Udanych 26 urodzin, dużo prezentów i listów od fanów. Jakieś miłej roli w fajnej dramce, nowego hobby, sukcesów w koreańskim i równie udanych fryzur jak w tym roku


http://i1104.photobucket.com/albums/h322/erica002/ShujiiAkira.gif
made by kero

Offline

 

#57 2011-11-29 09:48:33

 Ayo3

Tłumacz KTNEWS

34063366
Call me!
Skąd: Sucha Beskidzka
Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 556
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

Ja się podpisuję pod Twoimi życzeniami Junno nigdy nie zapomnij o swoim "iriguchi, deguchi, Taguchi desu" ^^ Wszystkiego najlepszego i spełnienia marzeń.

Offline

 

#58 2011-11-29 10:10:32

 Smurfette

Moderator

28931545
Skąd: Małe miasteczko
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1386
Punktów :   

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

Ja też życzę ci wszystkiego najlepszego
Szczęści zdrowia, nowej dziewczyny(bo ta co była ostatnio to podobno nie za szczególna), fajnych dram i filmów.
Solówek, sukcesów no i co tam zechcesz Junno XD

Offline

 

#59 2011-11-29 15:00:53

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

Wszystkiego najlepszego, Junno! ^^


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#60 2011-11-29 15:10:31

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Taguchi Junnosuke

Co znaczy "sukcesów w koreańskim" i "nie za szczególna dziewczyna"? Junno się uczy koreańskiego??

Od siebie mogę tylko dodać, że życzę Junno jak i sobie widzieć dużo... dużo... jego najserdeczniejszego uśmiechu na twarzy^^
Jak na fotce dziewczyn z kat-tun-breaktherecords :
http://dd.img.v4.skyrock.net/dd6/kat-tun-breaktherecords/pics/2547290949_2_157_yx8ryaJE.png
Zobaczyć sporo dram, filmów, koncertów i co tam jeszcze z twoim udziałem. A zwłaszcza to życzę ci Junno zagrania w jakiejś reklamie gry komputerowej!
Wszystkiego najlepszego!

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa Ciechocinek hotele wellness poxilina wrocław