#1 2018-05-04 22:05:34

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Akcje międzynarodowe :)

Fanki często organizują różne akcje wspierające dla idoli, dlatego postanowiłam założyć ten temat, żeby łatwiej było mi o nich informować Do tej pory jako fanklub wzięliśmy udział w takich dwóch - a właściwie ja wzięłam i podpisałam jako fanklub, gdzie można było, ale myślę, że warto tutaj pokazać działania fanklubu ;D



1. Międzynarodowa uchiwa na koncert NEWS

Akcja długo trwała, ale niestety zapomniałam o niej i przypomniałam sobie na dzień przed końcem XD Niemniej jednak z Kwiatkiem wysłaliśmy wiadomości
Chodziło o wiadomości wspierające, które umieszczano potem na uchiwie razem z flagą reprezentującą fanki, także flaga Polski tam wylądowała a z tego co mówili, Tego ją zauważył pokazał na nią i się uśmiechnął *_* Kato również zwrócił na nią uwagę *_*


Oto zdjęcia tej uchiwy:
https://images82.fotosik.pl/1062/9034ef90424eaefemed.jpg https://images81.fotosik.pl/1061/9d24eb2ae26d7f4amed.jpg

Jak otworzycie w powiększeniu zobaczycie zdania wsparcia od Ani i Edyty z Polski To my


2. Życzenia urodzinowe dla Keiia

Ostatnio była dosyć nieprzyjemna sytuacja, związana z ankietą w której jakoby Keii był najmniej popularnym Johnnysem >< Doszło to do niego i był naprawdę przybity, dlatego fanki na zagranicznych grupach wymyśliły wysłanie mu maila pełnego wsparcia wraz z życzeniami urodzinowymi. Jako, że akcja trwała tylko jeden dzień a ja wiedziałam, że w ostatnich godzinach akcji nie będę na necie skleciłam z małą pomocą Inoue wiadomość w imieniu całego fanklubu Na razie podeślę wam to po ang później dodam polską wersję (pisałam ją od razu po ang dlatego nie mam pod ręką polskiej wersji XD)


Happy Birthday Koyama-san~!

We don’t imagine NEWS without you. NEWS is 4nin!! The best 4! Koyama-san is the best leader who is like big bro for everyone. We support you since you’ve been in K.K.Kitty. You solos always moves deep the heart.  You smile can brighten even the darkest day. When we read your j-web our days become a happier. We love you so much and we hope your everyday will be amazing, successful and your wishes come true. Stay always the same as now! We hope to see you in Poland!
Please, remember you are loved by many fans from all world <3 UR NOT ALONE <3 <3 <3 <3
NEWS FANCLUB from POLAND



W razie kolejnych akcji będe o nich informować w tym temacie

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
hotelstayfinder Ciechocinek wellness