#1 2010-05-26 21:43:07

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Koyama Keiichiro

http://images50.fotosik.pl/298/a969d0ef951ab2d1.jpg

Imię i nazwisko: Koyama Keiichiro ( 小山慶一郎 )
Pseudonimy: Koyama, Keii, Kei-chan, K-chan, Koyamacchi
Zawód: aktor, piosenkarz,  prezenter
Data urodzenia: 01.05.1984
Miejsce urodzenia: Kanagawa, Japonia
Rodzina: rodzice, starsza siostra, kot Nyanta
Wzrost: 177 cm
Waga: 59 kg
Grupa krwi: 0
Znak zodiaku: Byk
Agencja: Johnny's Entertainment

http://images36.fotosik.pl/185/48ee3e26433b8073m.jpg

Wstąpił do JE 21.01.2001 roku. W 2003 roku zadebiutował jako członek zespołu News, wcześniej był  w zespołach BAD, J-support, K.K.Kity.
Skończył studia na Wydziale Historii Azji na Uniwersytecie Meiji.
Od 2014 był głównym prowadzącym news every, niestety z powodu incydentu zakończył współpracę z news every w 2018 roku.


http://images40.fotosik.pl/294/05c474ead6bc8f1fm.jpg


FILMOGRAFIA:

DRAMY:

Zero: Ikkaku Senkin Game jako Goto Mitsuru (NTV, 2018)
Zero: Ikkaku Senkin Game Episode Zero: Goto Mitsuru część 1 i 2 jako Goto Mitsuru (NTV /HULU, 2018)
Juuyou Sankounin Tantei jako Itsuki Suo (TV Asahi, 2017)
Moumoku no Yoshinori-sensei jako pielęgniarz (NTV, 2016)
Lucky Seven SP jako Tokita Koujiro (Fuji TV, 2013)
Lucky Seven jako Tokita Koujiro (Fuji TV, 2012)
Goście pokoju 0 (Fuji TV, 2009)
Loss Time Life jako Tsunami Kota (Fuji TV, 2008, historia 2)
Yukan Club jako Kariho Yuya (NTV, 2007, odcinek 6)
Hanayome wa Yakudoshi jako Azuchi Jiro (TBS, 2006)
Kurosagi jako Tanabe Satoshi (TBS, 2006, odcinek 2)
Ns' Aoi jako Kitazawa Takeshi (Fuji TV, 2006)
Gekidan Engimono Unlucky Days - Natsume no Mousou jako Sanada (Fuji TV, 2004)
Kanojo ga Shinjyatta (NTV, 2004)

PRZEDSTAWIENIA TEATRALNE:

Hello, Goodbye (2012)
0 Goushitsu no Kyaku ~Kaettekita Otoko~ (2010)
Butai 0 (2010)
CALL (2009)
Loss:Time:Life (2008)
High School Musical (2007)

CM

RUSS-K - z NEWS (2007)
Ultra Music Power
LAWSON - z NEWS (2008)
KOSÉ ~Happy Bath Day - z NEWS (2008-2009)
eyecity High Grade Contact (2016)
Touch'n' - z NEWS (2016- obecnie)

PROGRAMY :

Soukon (wspólnie z NEWS) (2009-2010)
Ya-ya-Yah (2003-2007)
Hi! Hey! Say (od 2007)
Shounen Club (prowadził razem z Nakamaru Yuichim)
Ashita Tsukaeru Shinrigaku! Teppan Note (2008)
MIRAI THEATER (prowadził wspólnie z Kato Shigeaki) (2012-2015)
NEWS na Futari (prowadzi wspólnie z Kato Shigeaki) (2015- obecnie)
news every (2014-2018)
Hen Lab (prowadził wspólnie z NEWS) (2016)
Shounen Club Premium (prowadzi wspólnie z NEWS) (2016- obecnie)

PIOSENKI NAPISANE PRZEZ NIEGO:

* Iitai dake (razem z Kato)
* Starry (słowa)
* Beautiful Rain (słowa)
* Nyanta (słowa)

http://images38.fotosik.pl/294/ad117752ea11add7m.jpg

CIEKAWOSTKI:

* charakter: przyjazny dla fanów, słodki, opiekuńczy, czasem niedojrzały, a czasem za bardzo entuzjastyczny i potrzeba czasu żeby go uspokoić, gadatliwy
* słaby punkt: wczesne wstawanie
* mocny punkt: oczy ( i dodałabym bioderkaXD)
* nawyk: dotykanie swoich włosów
* hobby: chodzenie bez celu ( ciekawe;P i na pewno oryginalneXD)
* ulubiony zapach: lawenda
* ulubiony kierunek: północ
* ulubione jedzenie: ramen
* znienawidzone jedzenie: pomidory
* kolekcjonuje: TV GUIDE
* typ dziewczyny: bez względu na okoliczności zawsze szuka pozytywów
* jego rodzina ma sklep z ramen
* jego siostra kilka lat temu wyszła na mąż ( bardzo płakał:P)
* ma siostrzeńca o imieniu Haruto ( nazywa go Haru-chan), którego bardzo kocha i potrafi o nim gadać godzinami, kupuje mu też dużo prezentów dlatego jest nazywany "Szalonym wujkiem"
* zawsze śpi ze swoim kotem
* ma prawo jazdy
* ma lęk wysokości
* w 2008 roku zaczął trenować karate, a w maju 2009 roku dostał niebieski pas
* jest na 3 poziomie znajomości języka migowego, oprócz tego uczy się koreańskiego
* jest dobry w baseball ( już wiemy jakie są dwa najpopularniejsze sporty w JEXD)
* kocha chodzić do łaźni
* w wolnym czasie lubi rozmyślać
* jest partnerem Tegoshiego na karaoke i nazywają się KOYATEGO
* ma zły zwyczaj nie odpisywania na maile i smsy i wszyscy się o niego martwią
* jest bardzo odpowiedzialny ( aż trudno w to uwierzyćXD)
* na studiach dostał wyróżnienie, w szkole wisiały ulotki i plakaty z jego zdjęciem
* codziennie przypomina Kato, że ma iść spać ( czy to nie kawaii?? bo Kato sam nie wieXD)
* jego idole to Nagase Tomoya i Domoto Koichi
* w News ma rolę starszego brata zawsze martwi się i troszczy o innych
* jest optymistą, jego motto mówi, że nigdy nie powinno się patrzeć na życie w sposób negatywny
* lubi dziewczyny, które noszą warkocze
* podczas tremy przed koncertem trzęsą mu się ręce, wtedy często prosi Kato lub Tegoshiego, żeby mu je trzymali, to go uspokaja ( member aiXD)
* kiedy był mały chciał być pilotem, gdyby nie był idolem, pracowałby w sklepie rodziców


Niektóre ciekawostki mogą już być nieaktualne, ponieważ są brane ze starych magazynów

Offline

 

#2 2010-06-05 22:50:19

Naisha

Gość

Re: Koyama Keiichiro

-w wolnym czasie lubi rozmyślać xD- no nieee
- codziennie przypomina Kato, że ma iść spać ( czy to nie kawaii?? bo Kato sam nie wieXD)- Shige jest mistrzem porannego wstawania, a Keii-chan wręcz przeciwnie (tak jak ja )
-ma bardzo ciekawe hobby,a co do karaoke to Tegoś musi sobie odpocząć od Massu xD -
-jest odpowiedzialny-...taaaak trudno uwierzyć

Zawsze mnie zastanawiała pewna rzecz. Koyama,Ryo i Yamapi mają prawko(znaczy nie wiem czy Ryo znów je ma,ale miał)
a reszta to co ? rowerkiem,busem (tak jak Sho)

 

#3 2010-06-05 23:09:19

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Koyama Keiichiro

Zawsze mnie zastanawiała pewna rzecz. Koyama,Ryo i Yamapi mają prawko(znaczy nie wiem czy Ryo znów je ma,ale miał)
a reszta to co ?  rowerkiem,busem (tak jak Sho)

Tego ma prawko^^ Chociaż ostatnio mówił, że jechał taksówką a teraz chodzi pieszo, więc może za ten wypadek mu odebrali:P Miejmy nadzeję, że je odzyska bo pamiętam tę jego wielką miłość do swojego samochodzika;P

A Massu hmm on się nie nadaje na kierowcę;P Co do Kato to chyba kiedyś coś mówił o tym prawku czemu go nie ma, ale nie pamietam tegoXD

A Ryo wydaje mi się, że już nie jeździ;P

Offline

 

#4 2010-06-05 23:12:44

Naisha

Gość

Re: Koyama Keiichiro

Ryo się boi,  bo spowodował stłuczkę  xD ale o wypadku Tegosia nic  nie słyszałam.

 

#5 2010-06-05 23:22:05

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Koyama Keiichiro

No Tego jakiś czas temu jechał samochodem kumpla razem z kumplem ( ale nie wiem czy właścicielem tego samochoduXD) a była to super bryka ( Aston Martin) i zderzył się z taksówką, nikomu nic się nie stało, ale auto kumpla kompletnie zniszczone w naprawie jest

A najlepsze jest to, że kilka tygodni później z Tegomass był na paradzie i mówił o tym jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię i prowadzić samochód ( w strojach policjantówxD)

Offline

 

#6 2010-06-05 23:49:37

Kiiro-chan

Gość

Re: Koyama Keiichiro

A Massu hmm on się nie nadaje na kierowcę;P

niby czemu ??

A Ryo wydaje mi się, że już nie jeździ;P

jak to ?? niby czemu ??

* zawsze śpi ze swoim kotem
* ma zły zwyczaj nie odpisywania na maile i smsy i wszyscy się o niego martwią
* typ dziewczyny: bez względu na okoliczności zawsze szuka pozytywów
* hobby: chodzenie bez celu ( ciekawe;P i napewno oryginalneXD)

z tym jestem do niego podobna
chociaż chodzenie bez celu to nie moje hobby ale je lubię



* codziennie przypomina Kato, że ma iść spać

mnie też by się ktoś taki przydał może przestałabym chodzić niewyspana tak jak np. dzisiaj

* ma siostrzeńca o imieniu Haruto ( nazywa go Haru-chan), którego bardzo kocha i potrafi o nim gadać godzinami, kupuje mu też dużo prezentów dlatego jest nazywany "Szalonym wujkiem"

eh?? też chcę takiego wujka
za mną by problemy nie miał  z wyborem prezentów bo cieszyłabym się z wszystkiego co dotyczy NEWS a dla niego to wszystko łatwo załatwić

 

#7 2010-06-06 00:00:40

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Koyama Keiichiro

niby czemu ??

No tak patrząc po charakterzeXD Zagapiał by się itp;P

jak to ?? niby czemu ??

Boi się od czasów, jak spowodował wypadek.


A takiego wujka kto by nie chciałXD

Offline

 

#8 2010-06-06 00:37:17

lovegood

Gość

Re: Koyama Keiichiro

Kei-chan to człowiek którego chciałabym za męża, serio! xD
Jakbym miała wybierać spośród celebrytów (ahaha) to na pewno byłby to on. Po pierwsze - ma pozytywne nastawienie do życia, dawałoby mi to dużo radości, ciągnąłby mnie do góry, ku tej lepszej stronie życia xD Ma wspaniałą osobowość, lubi poznawać nowe rzeczy, pomaga innym, jest (zazwyczaj) miły, ma wielkie serducho <3 No i czego chcieć więcej? xD Idealny typ dla mnie Poza tym skoro ja mam w sobie coś z Shige, to potrzebuję swojego Kei-chana xD (a no niby mam bo mój miś się tak nazywa ahaha sama nie wiem czemu >.<).

Ale w sumie jakbyśmy razem nie wstawali do pracy to byłoby źle xD I nie odpisywalibyśmy sobie na smsy ;p

 

#9 2010-06-06 11:59:12

Naisha

Gość

Re: Koyama Keiichiro

Hikaru-chan napisał:

No Tego jakiś czas temu jechał samochodem kumpla razem z kumplem ( ale nie wiem czy właścicielem tego samochoduXD) a była to super bryka ( Aston Martin) i zderzył się z taksówką, nikomu nic się nie stało, ale auto kumpla kompletnie zniszczone w naprawie jest

A najlepsze jest to, że kilka tygodni później z Tegomass był na paradzie i mówił o tym jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię i prowadzić samochód ( w strojach policjantówxD)

tak, teraz ma doświadczenie, więc ostrzega. ciekawe jakby zareagował, gdyby ktoś wtedy się go spytał o wypadek xD  zatkało  by go.

 

#10 2010-06-29 10:40:53

Track

Gość

Re: Koyama Keiichiro

* podczas tremy przed koncertem trzęsą mu się ręce, wtedy często prosi Kato lub Tegoshiego, żeby mu je trzymali, to go uspokaja ( member aiXD)

- ja mu mogę ręce potrzymać.. xDD powinni taką posadę dla mnie stworzyć, o!

lovegood - on dla mnie także byłby mężem idealnym xD w ogóle on jest facetem idealnym.. kurczę, gdzie takiego można spotkać..? ;P

tylko poznałam NEWS od razu on pierwszy wpadł mi w oko. Ta jego gadatliwość i jego śmiech i bioderka (<33) ..

 

#11 2010-06-29 12:32:54

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Koyama Keiichiro

w ogóle on jest facetem idealnym.. kurczę, gdzie takiego można spotkać..? ;P

News to w ogóle idealni mężowieXD

Offline

 

#12 2010-07-06 12:20:17

LaLuna

Gość

Re: Koyama Keiichiro

Haha, Hikaru, cytat roku xDD Tylko szkoda, że żaden nie ma żony >< ( chociaż może właśnie to jest w nich takie idealne... xDD) Ja tam zawsze powtarzam, że oni wszyscy są tacy do zakochiwania
Mnie najbardziej powaliło to, że dzwoni do Kato xD Z tym, że ja słyszałam bardziej ekstremalną wersję: dzwoni do Kato w nocy, żeby upewnić się, że ten nie zapomniał pójść spać xPP Sama przejęłam ten nawyk (jak to usłyszałam to stwierdziłam, że Kei-chan jest po prostu jedyny xDD) i teraz sama dzwonię do przyjaciółki o 3 i pytam się czy nie zapomniała  przez przypadek pójść spać xPP Znaczy się, ona pierwsza do mnie zadzwoniła xD ( myślałam, że się pali, bo normalnie nie otrzymuję telefonów o 3  w nocy xD a tu ona mi wyskakuje: Ania, mam nadzieję, że nie zapomniałaś pójść spać, prawda? Szczerze mówiąc, to nie chcę widzieć mojej miny w tym momencie xDD)

 

#13 2010-07-06 16:40:41

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Koyama Keiichiro

No właśnie to główny powód ich bycia idealnym:P Są wolniXD

Zresztą Johnnysi mogą sie żenić po 30 dopiero:P

Do mnie nikt tak nie dzwoni:P Jedynie jeden chłopak czasem pisał o 1 w nocy życząc mi dobrej nocki i potem rano o 6 mówiąc mi Dzień dobryXD ( co mnie wkurzało bo po pierwsze spać szłam prędzej a po drugie wstawałam późniejXD) - gdyby nie to te sms byłyby całkiem milutkie;p A tak zmuszały mnie do wyłączenia komórkiXD Ale mam już spokój po tym jak powiedziałam mu, że mam dość bo... upodabnia się do Tego XD


Oo nazywasz się Ania?? To tak jak ja

Offline

 

#14 2010-07-06 21:46:45

Naisha

Gość

Re: Koyama Keiichiro

ta, taki chłopak mnie kiedyś strasznie męczył pisał smsy ciągle, w nocy też. najpierw z nim pisałam, później wydał mi się nachalny i przestałam...teraz idę do 1 liceum,a on od 6 klasy podstawówki do mnie pisał >.< i najlepsze jest to, że dopiero po skończeniu podstawówki, bo stwierdził, że w szkole bał się zagadać
no więc ten kretyn potrafił mi napisać o 4 w nocy smsa "śpisz" ja na to "tak" a on "aha,no to Cię nie będę budził" O_o    totalny idiota.
jak na gadu pisał to zawsze później, że nie mam czasu, albo coś, w końcu przestałam odpisywać czasami lubię z nim pogadać, ale to tylko jak już naprawdę nie mam co robić :]
no i właśnie jak przed chwilą włączyłam kompa to napisał, ale go zignorowałam.

kurde, powinnam tą historię wysłać do bravo xD  jakieś zagubione 10-latki by przeczytały i miały poradnik "jak spławić chłopaka" <lol>

 

#15 2010-07-06 22:23:28

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Koyama Keiichiro

Ej ale ja mam to samoXD On mi pisał sms o treści "Idę na spacer" 2 minuty później " Siedze na ławce" 2 minuty później " Czemu nie odpisujesz" XD A co mam pisac kurcze?

Potem się mnie pyta jakich lubię facetów to mu mówię, a na koniec " No dokładnie takich jak Tego" - i wtedy stworzyłam potwora >< Serio nie potrafiłam go znieść:P - bo wyobrażanie sobie taka nieudolną kopię, brzydszą i denerwującą obok?? Do tego pytającą " A moge lubić tego bohatera w dramie czy mam lubieć tego?" - kurde sam se wybierz kogo lubisz ><

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Kanał betonowy wodoszczelny o naprawa elewacji warszawa zaręczyny w spa Ciechocinek