#16 2011-03-30 19:48:17

 ana3.33

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1210

Re: BIG BANG

19, 000 Won Kwiatuszku ^^ to chyba ok. 13 EURO, ale trzeba jeszcze liczyć koszty przesyłki a w dolarkach to chyba 19$ ale pewna nie jestem.


https://64.media.tumblr.com/fdfc0949486276051bc62b6a5f00e6e2/tumblr_p2j3gwzE4D1w8gm8zo2_400.gifv
https://78.media.tumblr.com/07a3b301fa0 … o2_400.gif
http://r9.fodey.com/2118/bb2c294c219e467c965edbb02c66a553.0.gif
" — Masz tylko jedno łóżko.
  — Za to duży barek.
  — Wygrałeś. Śpię u ciebie, kochanie.
  — Nie mów do mnie per „kochanie”!
  — Muszę, inaczej będzie nienaturalnie. A ty musisz mnie obłapiać tam i tu, i kraść mi pocałunki, o!"

Offline

 

#17 2011-03-30 20:04:13

neko-chan

Gość

Re: BIG BANG

a nie 26$?? bo gdzieś 26 przeczytałam... ale może ktoś źle coś obliczył.

dlatego ja tych pewnych osób już nie czytam. po co się irytować. na głupich nie ma rady.

szkoda tylko, że nie ma what's right, bo lubię tą piosenkę. ale i tak się nad kupnem zastanawiam plakat, 100 stronicowa ksiązeczka... kusi kusi...

a tak zmieniając temat:
od jakiej piosenki zaczęłyście słuchać bangów?? i jakie są wasze ulubione kawałki?

 

#18 2011-03-30 20:20:02

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: BIG BANG

Hm, moja pierwsza piosenka była... nie pamiętam XD Za to pamiętam kto mnie skłonił do zainteresowania się bardziej Big Bang: G-Dragon i jego Heartbreaker. W sumie, to nadal najbardziej lubię jego piosenki, jak i klipy. Po prostu jest szałowy, sexy i uedkopodobny Jidek moją miłością, a twoją pewnie TOP? XD

Big Bang jako Big Bang to zdobyli mnie klipem: Haru Haru. Ogólnie lubię wiele ich piosenek, nie mam jakieś ulubionej, bo jak podobnie z KAT-TUN, gdy kogoś naprawdę pokocham to nie czuję umiaru i tylko kilka piosenek mogę uznać za nietęgie, ale i tak gdyby mnie ktoś o nie spytał to bym powiedziała, że są całkiem fajnie, a reszta.. całe kilkadziesiąt czy ile... to są dopiero boskie XD Moje podejście może dobić, wiem XD

Offline

 

#19 2011-03-30 20:36:13

neko-chan

Gość

Re: BIG BANG

tak, tak TOP GD jest u mnie na drugim miejscu.

w sumie pierwszy teledysk bangów, jaki widziałam to właśnie Haru haru - kumpela mi pokazała. i z miejsca mi się spodobał. zarówno sama historia, jak i melodia i słowa. świetna później chciała, mi pokazać jej ulubieńca, więc oglądałyśmy "let me..." i beautiful hangover, gdzie z miejsca wiedziałam,że to TOP. zresztą moją uwagę też on przykuł w pierwszej kolejności <te oczy i głos....>

co do piosenek - ja cały czas odkrywam te starsze, nawet sprzed lies <która ostatnio strasznie mi się wkręciła> i nawet jeśli przy pierwszym słuchaniu mi się piosenka nie spodoba, to później i tak mi się wkręci. tak miałam np z somebody to love. na początku zupełnie do mnie nie przemówiła, a w miarę upływu czasu strasznie ja polubiłam ale z kat tun miałam tak samo <zwłaszcza przy solówkach Kokiego - pierrot i parasite>

ale ogólnie jako zespół bardzo mi imponują. mimo zmęczenia potrafią dać z siebie 100% <jak nie więcej> w dodatku widac,że dobrze się przy tym bawią i im zależy. martwi mnie tylko, że się tak zapracowują <zwłaszcza GD... chudnie w oczach>...

 

#20 2011-03-30 20:36:56

 ana3.33

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1210

Re: BIG BANG

neko-chan napisał:

a nie 26$?? bo gdzieś 26 przeczytałam... ale może ktoś źle coś obliczył.

A nie wiem, możliwe, bo ja też taką cenę widziałam, ale również były też ponad 30$ ale może to dlatego, że ludziki liczą już z tymi kosztami przesyłki

a tak zmieniając temat:
od jakiej piosenki zaczęłyście słuchać bangów?? i jakie są wasze ulubione kawałki?

Może tak... z ciekawości obejrzałam i posłuchałam "Heartbreaker" Jidka i tak to się zaczęło zobaczyłam, że śpiewa on w zespole BB i dlatego nimi też się zainteresowałam, pierwszą którą usłyszałam była chyba "La la la", później wpadłam na mv Tae i ........ (no koment), ale na szczęście nie poprzestałam na poszukiwaniach. Jak tylko usłyszałam "Haru haru" to się zakochałam w ich muzyce później "Lies", "With U", "B.I.G. B.A.N.G.", "V.I.P", "Sunset Glow" itd. ^^
A zaczęłam tłumaczyć jak usłyszałam "My Heaven" (boska piosenka ) i tak jakoś poleciało

Jeśli chodzi o ulubione piosenki to hmmm... sporo ich na pewno "Haru haru" i "My Heaven" (sentymencik ^^), of course "Lies" oraz "La la la",  "B.I.G. B.A.N.G.", "V.I.P" (widać, że oklepane tytuły wymieniam, ale co poradzić jak one są takie fajne), ale tak szczerze to uwielbiam ich wszystkie piosenki ostatnio np. w kółko słuchałam "She Can’t Get Enough" i " A Fool" (no i intro z albumu też ^^ - czego to się nie znajdzie w swojej mp3 ;P)

Dobra, koniec mojego wywodu na temat BB, bo w końcu wam całą historię napiszę, jakich po kolei piosenenk słuchałam, słucham i będę słuchać, a po co wam to wiedzieć

A ty? Od czego zaczęłaś i ulubione piosenki?

Edit. Widzę, że już odp, więc pytanie nieważne

Ostatnio edytowany przez ana3.33 (2011-03-30 20:43:25)


https://64.media.tumblr.com/fdfc0949486276051bc62b6a5f00e6e2/tumblr_p2j3gwzE4D1w8gm8zo2_400.gifv
https://78.media.tumblr.com/07a3b301fa0 … o2_400.gif
http://r9.fodey.com/2118/bb2c294c219e467c965edbb02c66a553.0.gif
" — Masz tylko jedno łóżko.
  — Za to duży barek.
  — Wygrałeś. Śpię u ciebie, kochanie.
  — Nie mów do mnie per „kochanie”!
  — Muszę, inaczej będzie nienaturalnie. A ty musisz mnie obłapiać tam i tu, i kraść mi pocałunki, o!"

Offline

 

#21 2011-03-30 20:46:51

neko-chan

Gość

Re: BIG BANG

to tak, jak mówiłam - zaczęłam od haru haru. później let <średnio mi się spodobało> i beautiful hangover <też na początku nie zapałałam miłością, później mi się odwidziało i miałam na nia fazę>. za to jak tylko zobaczyłam teledysk do "last farewell" i usłyszałam piosenkę, to od razu mi się wkręciła. uwielbiam ją. do tego mv jest takie pocieszne

gdybym miała wymienić ulubione piosenki, to byłoby ciężko, bo co jakiś czas mi się to zmienia. ale na pewno: last, lies, number1, wrong number <wkręciło mi się podczas oglądania global warning tour i tak też zostało>, stay <na którymś z koncertów usłyszałam... chyba big show 2010 i się zakochałam>, tell me goodbye, haru haru <każda wersja, bo te akustyczne też są śliczne>, tonight, cafe i mogłabym tak wymieniać i wymieniać... ale te, o których wspomniałaś też mi się podobają co ja sie naszukałam, żeby znaleźć dobrą wersję my heaven koreańskiej...

a co do mojej mp3 - gdyby ktoś obcy ją zobaczył, to by nie wiedział o co chodzi. 3 foldery - jeden bb, drugi kat tun, a trzeci zbitek ostów z dram.

co do heartbreaker... hmmm jakoś mnie nie porwała albo się przed nia obroniłam. chociaż jak jej słuchałam, to nie powiem, że mi sie nie podobała. tak samo miałam z this love. oryginału nie lubię, ale wersja GD mi się podobała.

jeśli chodzi o TY... ja w ogóle zanim nie przepadam. denerwuje mnie jego styl, głos, sposób bycia, chociaż przyznaję, że świetnie się rusza i ma talent. z jego piosenek słyszałam Only look at me, ale to dlatego że wszyscy w niej występują

Ostatnio edytowany przez neko-chan (2011-04-03 12:14:41)

 

#22 2011-03-30 21:14:26

 ana3.33

Moderator

Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1210

Re: BIG BANG

neko-chan napisał:

jeśli chodzi o TY... ja w ogóle zanim nie przepadam. denerwuje mnie jego styl, głos, sposób bycia, chociaż przyznaję, że świetnie się rusza i ma talent. z jego piosenek słyszałam Only look at me, ale to dlatego że wszyscy w niej występują

To tak jak ja <hahaha> on dla mnie wyje, a nie śpiewa Mogę jedynie przyznać, że jest przystojny i ma klatę, ale co do reszty to...


https://64.media.tumblr.com/fdfc0949486276051bc62b6a5f00e6e2/tumblr_p2j3gwzE4D1w8gm8zo2_400.gifv
https://78.media.tumblr.com/07a3b301fa0 … o2_400.gif
http://r9.fodey.com/2118/bb2c294c219e467c965edbb02c66a553.0.gif
" — Masz tylko jedno łóżko.
  — Za to duży barek.
  — Wygrałeś. Śpię u ciebie, kochanie.
  — Nie mów do mnie per „kochanie”!
  — Muszę, inaczej będzie nienaturalnie. A ty musisz mnie obłapiać tam i tu, i kraść mi pocałunki, o!"

Offline

 

#23 2011-03-30 21:44:43

neko-chan

Gość

Re: BIG BANG

przystojny, jesli się na buzię nie patrzy... gomen, ale ta jego twarz... za to fakt, klatę ma niezłą. no i dobrze się rusza. to nawet nie wycie - to pianie... zwłaszcza ostatnio mam wrażenie, że mu głosu brakuje. no i na tle innych jest taki nijaki...

 

#24 2011-03-30 21:52:32

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: BIG BANG

A u mnie wręcz odwrotnie, oglądam live.. I na co najbardziej wyczekiwałam? Na miodzio, delikatny, relaksujący głos Tae Yanga! Sama byłam w szoku Bo nie w moim guście mięśniaczek, no ale.. głos ma słodziutki <mniam> I przynajmniej nie rwie mi uszu, gdy mam ochotę na coś delikatnego... nie wpijającego się w mózg XD

Offline

 

#25 2011-03-30 23:45:31

neko-chan

Gość

Re: BIG BANG

delikatny i relaksujący głos... na mnie działa w odwrotny sposób, wole nie pisać w jaki

a jakbyście miały rankingi ułożyć:
1) ulubieniec <od najbardziej do najmniej>
2) wygląd
3) głos
to jakby to wyglądało?? no chyba, że nie da rady to już nie zamęczam pytaniami

 

#26 2011-03-30 23:48:59

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: BIG BANG

Proste
1)
1. Jidek
2. TOPcio
3. SeungRi
4. Daeś
5. Taeś
2) To samo co w 1.
3)
1. Jidek
2. TOP
3. ...
4. ...
5. Dae, Seung Ri i Tae <hahaha>

A u Was? XD

Offline

 

#27 2011-03-30 23:53:30

neko-chan

Gość

Re: BIG BANG

LOL... padłam przy trójce...

u mnie to tez proste:
1) 1. TOP
    2. GD
    3. Dae
    4. Seungri
    5. TY

2) 1. TOP
    2. Dae <zwłaszcza teraz, gdy ma taki fajny fryz i bardziej męsko wygląda> i GD <bo on ma coś w sobie, czemu się oprzeć nie mogę>
    3. Seungri
    4.....
   5. Ty <bo jednak ta twarz robi swoje...>

3) 1. TOP
    2. Dae <dośc późno zaczęłam go doceniać pod tym względem>
    3. Gd
    4. Seun
    5. TY

no i przy okazji wychodzi jedna z moich obsesji...

Ostatnio edytowany przez neko-chan (2011-03-30 23:54:16)

 

#28 2011-03-31 00:05:55

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: BIG BANG

Ha Bo Dae to taka cicha woda^^ Osobiście, bardzo go lubię i jego Gwison po tej reklamie lubię XD A i kilka balladek,  no ale jego głos, VI i Tae to coś co nie do końca trafia w moje gusta... Jak ja nie cierpię ballad W ogóle, sądzę, że VI nie ma głosu aż tak perfekcyjnego i jeszcze sporo musi się nauczyć, Tae za to jest mistrzem w swoim fachu, no ale.. ballada <ściana> A o Dae nie będę się wypowiadać, bo ten to ma i głos i możliwości XD

Co do wyglądu i ulubieńca to u mnie jedno i to samo, jak ktoś mi się spodoba to już nie wiadomo jakim bałwanem nie będzie - bez znaczenia i tak go będę love No dobra, zmieniłam ostatnio stosunek do VI, zawsze go broniłam, ale ostatnio zrobił się za bardzo cwaniacki, Jidek ma więcej klasy w małym palcu niż on<foch> Ale mam nadzieję, że mi ta awersja przejdzie, bo i ciacho i zabawny jest z niego świrus^^

Offline

 

#29 2011-03-31 00:21:06

neko-chan

Gość

Re: BIG BANG

mnie ostatnio VI też trochę irytuje. jakoś tak dziwnie się zachowuje, jakby koniecznie chciał na siebie zwracać uwagę wszystkich. ale jak się wygłupia to jest słodki, zwłaszcza jak hyungów nasladuje <chociaż TOPa i tak nie pobije> . ja ballady lubię a głos Dae w nich to wręcz kocham < dlatego ta jego nowa piosenka mi sie tak podoba.> co do Gwison - ja na początku nie mogłam się do niej przekonać. taka dziwna mi się wydawała. ale teraz mnie śmieszy.  i te ruchy Dae...  a GD to GD. mimo, że nie wszystkie jego stroje do mnie przemawiają <podobnie zresztą jak TOPa> , to podziwiam go za talent i zaangażowanie. widać, że chłopak dużo z siebie daje i kocha to, co robi.

 

#30 2011-03-31 00:34:46

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: BIG BANG

Tak, VI to taki KangMin z SuJu, poczuł trochę sławy i mu uderzyła woda sodowa do głowy, mam nadzieję, że trochę oprzytomnieje, bo naprawdę nie lubię takich kogucików A też go pokochałam za parcie na szkło, w sensie właśnie zabawiania głupotą, a teraz przegina, myśląc, że nie wiadomo jakie ma doświadczenie względem kobiet, śpiewania i w ogóle. Wydał jeden singiel, wielkie to osiągnięcie, ale bez przesady.

I tu plus dla VI i Dae, oni prawie nigdy mnie nie zawiedli w sensie ubioru, zawsze mają coś bajeranckiego, a w to co czasem ubierają (się) Jidek i TOP to przechodzi ludzkie pojęcie, chociaż nie przebiją w dziwactwach Soczka to jednak, krejzole XD Ale przynajmniej nie ukrywają kształtnych nóżek, w przeciwieństwo do niektórych nam znanych<Tak Jin, o tobie mówię XD> gwiazdek

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hoteles Stomorska