#1 2012-04-30 23:58:10

 satsuki

Big fan

Zarejestrowany: 2011-12-31
Posty: 266
Punktów :   

Jakie są wasze ulubione postacie z mang/anime?

Czyli jak w temacie. Kogo cenicie i lubicie? i... może dlaczego?


PokeSpe (tylko manga!) - Silver.  Drrrr! - Orihara Izaya. Death Note - Mihael Keehl, Mail Jeevas i Halle Bullook. Shinsegumi Kitan - Okita Souji (cenie go równie mocno jako postać historyczną!). Bleach - Hirako Shinji, Urahara Kisuke i Ichimaru Gin. I w końcu One Piece - przede wszystkim Sanji i Robin, aczkolwiek cała załoga jest świetna!

Jutro napiszę więcej, ale łapki mnie bolą już ><

Offline

 

#2 2012-05-01 11:11:02

soniqa121

Gość

Re: Jakie są wasze ulubione postacie z mang/anime?

1.Okita Sougo z Gintamy, takie moje kochane kochanie. Zazwyczaj jak pokazuje się w odcinku to wiadomo, że albo będzie rozpierducha albo będzie można się rozpłakać. Ze śmiechu.
2.Byakuran z KHR!. Jego sposób bycia jest genialny. Dodatkowo na plus jest to, że jest z tych złych, a jeśli ma jeszcze białe włosy to ah~
3.Yoite z Nabari no Ou. /rysunkowa wersja Joe z Ashita no Joe. Tylko jakby nie umie się zdecydować, czy jest dobry, czy zły. Ale ten jego głos~
4.Wolfram z Kyou Kara Maoh, czyli takie męskie tsundere. Jest kochany, a razem z głównym bohaterem tworzą świetną parkę xP
5.L z Death Note, urzekło mnie jego indywidualne podejście do życia. Czasami jeszcze zdarzy mi się trzymać parę rzeczy na jego sposób ;P
6.Belphegor z KHR! Bo kto nie kocha szaleńców?
7.Lavi z D.Gray-man- moim zdaniem bez niego anime nie byłoby takie barwne i zabawne ;d
8.Break Xerxes z Pandora Hearts- ciekawie byłoby mieć w znajomych kogoś, kto potrafi wyjść spod stołu, czy szafy.
9.Hanabusa Aidou z Vampire Knight- Jeden z pierwszych moich ulubieńców, więc zasługuje na wyszczególnienie
10.Usui Takumi z Kaichou wa Maid-sama- taki epic boy, który jako jeden z nielicznych nie boi się Misaki. A to zasługuje na uwzględnienie go w mojej liście...A tak na serio to jest śliczny, prawda~~? xD
No i tak oto wyszło, że Soni zazwyczaj ulega albo tym białowłosym, albo blondynom XD
Aż muszę wspomnieć, że Massu też mnie zauroczył, kiedy miał blond farbę na głowie

 

#3 2012-05-01 23:49:51

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Jakie są wasze ulubione postacie z mang/anime?

Usui Takumi z Kaichou wa Maid-sama- taki epic boy, który jako jeden z nielicznych nie boi się Misaki. A to zasługuje na uwzględnienie go w mojej liście...A tak na serio to jest śliczny, prawda~~? xD

O tak jest mega boski*_* I do tego ten charakterek *_* Cud miód i orzeszki XD <- no to już znacie jednego mojego ulubieńca ;D

Teraz reszta;D Z wyjątkiem pierwszych 4 miejsc (które są tymi takimi naj) kolejność reszty jest przypadkowa XD

Postaram się krótko zwięźle i na tematXD Za wyjątkiem tych 4 pierwszych miejscXD

Postacie męskie:

1. Eagle Vision z MKR - moje naj naj kochanie*_* Kocham go za wolę walki, za niechęć do przegranej, za determinację, poczucie humoru, za to, że jest zawsze uśmiechnięty, oddany, przyjacielski, skory do poświęcenia, odważny, za to że dąży po trupach do celu no i jest ogólnie kochany *_*

2. Lantis z MKR - moje kochanie *_* Uwielbiam go za tajemniczość, waleczność, klasę, spokój ducha XD, poświęcenie, za to że nie jest zawistny no i, że mimo iż wszyscy mieli o nim złe zdanie (no oprócz jednej osoby:P) to on miał to gdzieś i robił swoje *_*

3. Touya z Ayashi no ceres - hmm oprócz tego, że ciacho to jeszcze waleczny, tajemniczy, skory do poświęceń dla ukochanej *_* I to spojrzenie*_*

4. Akio z Uteny - to chyba największy animowy drań, a ja go ubóstwiam ;D I co ciekawe... nie wiem dlaczegoXD Przede wszystkim chyba z powodu jego głosu *_* (Juhrota Kosugi czyni cudaXD)  No a tak hmm w sumie jest bardzo cwany i przebiegły i może to mnie w nim ujmuje??



5. Miki z Uteny - to chyba jedyny chłopak w Utenie, który nie jest szowinistą, jest miły, dobry i pomocny i pewnie tym mnie właśnie ujął:) Bo się tak bardzo wyróżnia a ja lubię z jednej strony wredziaków a z drugiej właśnie takie słodkie ciasteczka^^
Chociaż współczuję mu takiej siostry XD

6. Tōga Kiryū z Uteny - no to dosyć nietypowe, bo to wredny... casanova XD Ale w sumie nie wiem nawet kiedy go polubiłam, po prostu kiedy zauważyłam jego dobrą stronę i to jaki potrafi być kochany kiedy się zakocha to jakoś samo stało się, że stał się moim ulubionym bohaterem

7. Subaru z X'a/Tokyo Babylon - hmm właściwie nie wiem co powiedziećXD żal mi go trochę bo chłopak strasznie wycierpiał, a mimo to jest dobry dla innych, pomocny, małomówny i przystojny *_*

8. Kamui z X'a - tu chyba podobnie do Lantisa, tajemniczość i ta początkowa wredota, która skrywa naprawdę wrażliwego faceta:)

9. L z DN - czy to trzeba komentować?? mój słodziak od którego zgapiłam sposób siedzenia przy kompie XD

10. Chiaki z Kamikze Kaito Jeanne - to ten mój typ - wredziak, który potrafi być kochany dla ukochanej *_*

11. Kaworu z Evangeliona - a to mój kochany psychopata XD podobało mi się, że on wszystko z takim obłąkanym uśmieszkiem mówił *_* no i był wsparciem dla Shinjiego, była to ciekawa, chociaż dziwna postać i tym krótkim epizodem który miał zdobył moją wielką sympatię;)

12. Kaname z VK - mój sexy wampir*_* po prostu ideał, tajemniczy, mroczny, przystojny i niewiadomo do końca czy dobry czy zły *_*

13. Hisoka z Yami no matsuei - hahaha moja mała kochana wredotka o niezłym charakterku ;D Uwielbiam go;*

14. Jun Takigawa z Pretty Rhythm: Aurora Dream -  w sumie dopiero oglądam to anime, ale już go lubię bo jest taki profesjonalistą w swoim fachu i jest taki zrównoważony

15. Kurama z Yu Yu Hakusho - za co ja go kocham?? za głos Megumi Ogaty i tę taką seksowną, tajemnicza osobowość *_*

16.  Kairi Okayasu z Peach Girl - po prostu sama słodycz Głupiutki i taki świetny kumpel a jednocześnie kochany chłopak:)

17. Takuma Onizaki z Hiiro no kakera - chłopaków z jednego anime opisze podobnieXD <- typowy mój typ - buntowniczy, tajemniczy, nerwowy ale... jaki oddany księżniczce *_*

18. Yuuichi Komura z Hiiro no kakera - ten mnie ujął swoją tajemniczością i spokojem*_* Do tego jest podobny do Eagle'a *_*

19. Shinji Inukai z Hiiro no kakera - a ten mnie ujął słodyczą i dobrodusznością*_*

20. Aya z Weiss Kreuz - facet w czarnym płaszczu i świetny w fechtunku *_* Tyle mi do szczęścia wystarczy XD Nie no do tego przypomina mi Lantisa XD Jest taki fajny cichy i tajemniczy, a to też u mnie plus ^^ No i podoba mi się to jego oddanie siostrze:)

21. Tamahome z Fushigi Yuugi - waleczny, odważny i taki oddany miłości *_* dla mnie to taki książę na białym koniu *_*

22. Luka Crosszeria z Uraboku - po prostu powiem kyaaa*_* w sumie jego lubię za to samo co Ayę (no pomijając tę siostręXD)

23. Ranma z Ranma 1/2 - on był po prostu bardzo sympatyczny i pocieszny, dlatego szybko zaskarbił sobie moją sympatię, lubię takich kochanych głupków, którzy niby głupki ale jak przychodzi co do czego to pokazują swoją poważną stronę i są wtedy mega *_*

24. Toya Kinomoto z Card Captor Sakura - podobnie jak Ranma;) do tego to mój ulubiony typ brata - niby dokucza siostrę ale bardzo ją kocha;) Też chcę takiego*_*

25. Yukito Tsukishiro z Card Captor Sakura - on urzekł mnie swoją dobrocią i takim anielskim usposobieniem;) Do tego dodając głos Megumi Ogaty to *_*

25.  Mamoru z Sailor Moon XD - musiałam go tu dać, bo mnie prześladuje zawsze i wszędzie;D dlaczego on?? Bo ja uwielbiam takich bohaterów co to ratują niewiasty z opresji:) A do tego w smokingu *_* mrau ;D


Postacie kobiece:

1. Hikaru Shido z MKR - no w końcu od niej mam pseudoXD No to czym mnie tak ujęła?? Swoją odwagą, wola walki, dążeniem do celu, niechęcią do przegranej, wrażliwością, tym że była wiecznie taka radosna ^^ kochała wszystkich i wszystko, nie lubiła robić sobie wrogów do tego była taka oddana przyjaciołom (też bym chciała taką przyjaciółkę*_*) no i miała najfajniejszych facetów z MKR XD W sumie się nie dziwię;P 

2. Nova z MKR - hmm czym mnie ujęła ta urocza psychopatyczna morderczyni?? XD Chyba właśnie tym;) No sama nie wiem ale jakoś polubiłam ją, w ogóle dla mnie to ona to wszystko robiła bo była nieszczęśliwa i samotna, dlatego jest mi jej też w sumie trochę żal ><

3. Utena z... no UtenyXD - hmm podobało mi się w niej to, że kiedy raz wyznaczyła sobie cel to po trupach szła po nim by go osiągnąć, nie dała sobą pomiatać i była naprawdę silna^^

4. Rei z Evangeliona - podobała mi się jej tajemniczość, była skryta, niby taka bez wyrazu ale jednak zdołała zdobyć przyjaciół, oprócz tego potrafiła się poświęcić dla cennych sobie osób, no i według mnie była śliczna ^^ Powinna być z Shinjim XD




5. Asuka z Evangeliona - podobała mi się jej wybuchowość i charyzma, ujęła mnie również tym jak mimo załamania potrafiła trzymać się całkiem dobrze i nie dawać niczego po sobie poznać

6. Liva Inverse z Slayers - podobnie jak wyżej wybuchowość i charyzma, no ja po prostu uwielbiam takie porywcze bohaterki, które do tego ciężką pracą potrafią zdobyć wiele;)

7. Caldina z MKR - hmm ona mnie natomiast przekonała do siebie tym swoim poczuciem humoru XD Do tego ta jej skromność i triki na uwiedzenie, po prostu jest tak sympatyczna, że trudno jej nie lubić;)

8. Misa z DN - Misa wyjątkowo przekonała mnie do siebie swoją głupota i słodkością^^ Do tego często jej cosplay robiłam XD

9. Marron z Kamikaze Kaito Jeanne - ją polubiłam za to, że podobnie jak Asuka potrafiła wszystkie smutki schować głęboko w sobie i nie dać się im, do tego była odważna i potrafiła osiągnąć swój cel:)

10. Aya z Ayashi no ceres - tu praktycznie podobnie jak wyżej:) Do tego to jak broniła swojego brata mimo iż ten chciał jej zrobić krzywdę*_*

11. Miaka z Fushigi Yuugi - ją polubiłam w sumie od razuXD Taka fajna głupiutka lubiąca jeść;) Ale kiedy trzeba potrafi być poważna i walczyć o to czego pragnie. Ogólnie Yuu Watase tworzy fajne bohaterki:)

12.  Ai z Video Girl Ai - no Ai-chan to praktycznie tak samo jak pozostałe XD Wybuchowa, nieprzewidywalna a do tego także urocza;)


Jak widać ja się raczej trzymam podobnych kanonów i w sumie lubię podobnych do siebie bohaterów i tym samym lubię ich za to samo;)

Offline

 

#4 2012-05-02 00:25:04

 Ayo3

Tłumacz KTNEWS

34063366
Call me!
Skąd: Sucha Beskidzka
Zarejestrowany: 2011-11-28
Posty: 556
Punktów :   
WWW

Re: Jakie są wasze ulubione postacie z mang/anime?

1. Tatsuya z anime Ai wa KAT-TUN (zawsze i wszędzie)!
2. One Piece: Zoro, Luffy i Sanji (z naciskiem na Zoro )
3. PokeSpe: Green i Blue
4. Bleach: Byakuya Kuchiki
5. Sailor Moon: Haruka i Makoto Kino
6. Junjou Romantica: Usagi i Misaki
7. Hanasakeru Seishounen: Lumarty Ivan die Laginei
8. Kuroshitsuji: Książe Soma
9. Vampire Knight: Akatsuki
10. Hakuoki: Toshizou Hijikata
11. Ouran High School Host Club: Mori i bliźniaki

W sumie to tylko na te postacie zwróciłam jakąś szczególniejszą uwagę, mimo iż na koncie mam wiele innych ogladniętych anime

Ostatnio edytowany przez Ayo3 (2012-05-02 00:27:37)

Offline

 

#5 2012-05-12 00:58:53

Al

Gość

Re: Jakie są wasze ulubione postacie z mang/anime?

Kolejność absolutnie rzypadkowa... no, może prócz bohaterów z Bleach. Ich lubię właśnie w tej kolejności.

Bleach:
Ichimaru Gin... miłość od pierwszego wejrzenia.
Nnoitra-sama *__* miłość od wybitnie niecenzuralnego określenia Ulquiorry dwoma słowami, z czego jedno brzmiało "ty". Wiem, może w oryginale nie było to tak ekspresyjne, jak w polskim tłumaczeniu ale.. tak, tylko Jiruga by mógł tak powiedzieć do Ulquiorry.
Byakuya Kuchiki - kocham, wielbię, mru!
Ulquiorra, hm... gdyby nie ta jego obsesja na punkcie Inoue. Ale i tak go bardzo, bardzo lubię

Kuroshitsuji:
Sebastian - kocham go za bycie sobą.. nienawidzę za to, że tak bardzo chciałabym mieć lokaja takiego jak on. Próba wytrenowania brata na Sebastiana się nie powiodła, niestety,
Ciel - za ro jaki jest dla Sebastiana ;D

Junjou Romantica: Usagi! Za misie!

KKM - Wolfram i Yuri. Moje serce yaoisty hihotało na każdą scenkę związaną z nimi, zyjąc jednocześnie nadzieją, że ten związek przetrwa wiecznośc... i nadejdzie noc ślubna ;D

Nura Rikuo, z Nurarihyon no Mago. I w wersji dziennej, i - a właściwie zwłaszcza - w wersji nocnej

Slayers (Magiczni Wojownicy) - Xellos! Moja druga miłość animowa (pierwszą był Szatan Serduszko z DB);

Katekyo Hitman Rerborn - Hibari i jego ptaszki

Saiyuki - Sanzo. "Jakim cudem ten bezbożny, zakłamany mnich może być najwyższym kapłanem?" powiedział jeden z bohaterów sha Gojo. Jak Sanzo został najwyższym kapłanem, sama nie rozumiem, ale cechy jego charakteru sprawiły, że znajduje się wśród moich ulubionych postaci z anime.

Ogólnie mam jakiś pociąg do tych złych, wrednych ludzi z uroczo pokręconymi charakterami. Już jako dziecko "płakałam" nad losem hien i Skazy, wygnanym/zabitym przez głupiego Simbę.
Pewnie znalazło by się jeszcze kilku innych lubianych bohaterów, ale teraz tylko ci mi przychodzą do głowy.



1. Hikaru Shido z MKR - no w końcu od niej mam pseudoXD No to czym mnie tak ujęła?? Swoją odwagą, wola walki, dążeniem do celu, niechęcią do przegranej, wrażliwością, tym że była wiecznie taka radosna ^^ kochała wszystkich i wszystko, nie lubiła robić sobie wrogów do tego była taka oddana przyjaciołom (też bym chciała taką przyjaciółkę*_*) no i miała najfajniejszych facetów z MKR XD W sumie się nie dziwię;P

W sumie to Wojowniczki z Krainy Marzeń oglądałam... hm, dawno Twój post mi jakoś je przypomniał... . Nigdy nie poznałam ich końca niestety... ale, może, może za niedługo wrócę. Też lubiłam tą różowowłosą dziewczynę, ale przyznam, że ogólnie kobiece postacie mogę lubić - męskie zaś mogę uwielbiać, kochać, szaleć za nimi, i próbować zaprzedać kawałki duszy za możność spotkania i ogólnie czcić.
Być może dlatego lubię mangi/anime yaoi. Albo, jest odwotnie, i lubię głownie męskich bohaterów, gdyż jestem fanką yaoi?

 

#6 2012-05-12 13:14:55

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Jakie są wasze ulubione postacie z mang/anime?

W sumie to Wojowniczki z Krainy Marzeń oglądałam... hm, dawno Twój post mi jakoś je przypomniał... . Nigdy nie poznałam ich końca niestety... ale, może, może za niedługo wrócę.

Tłumaczymy je tutaj więc zachęcam do powrotu, zachęcam ;D Zwłaszcza, jeśli nie doszłaś do 2 serii ach Lantis i Eagle *_* No i morderczyni psychopatka Nova XD


Też lubiłam tą różowowłosą dziewczynę, ale przyznam, że ogólnie kobiece postacie mogę lubić - męskie zaś mogę uwielbiać, kochać, szaleć za nimi, i próbować zaprzedać kawałki duszy za możność spotkania i ogólnie czcić.
Być może dlatego lubię mangi/anime yaoi. Albo, jest odwotnie, i lubię głownie męskich bohaterów, gdyż jestem fanką yaoi?

Haha w sumie coś w tym jest:D Ale ja też jakoś bardziej wielbię facetów od lasek hmm może od tego zależą też własne predyspozycje?? XD

Offline

 

#7 2012-05-12 16:57:25

Al

Gość

Re: Jakie są wasze ulubione postacie z mang/anime?

Tłumaczymy je tutaj więc zachęcam do powrotu, zachęcam ;D Zwłaszcza, jeśli nie doszłaś do 2 serii ach Lantis i Eagle *_* No i morderczyni psychopatka Nova XD

Kojarzę Novę. To była zła wersja Hikaru ;D Ale nie oglądałam odcinku za odcinkiem, po prostu to, co leciało wtedy w TV, ii udawało mi się dobiec na to ze szkoły
Jak znajdę czas - i dobrą jakość video -  to obejrzę. Na razie podkradam się do zakończenia Bleacha, bo po walce Ichigo x Aizen, porzuciłam oglądanie na jakiś czas - czekając aż zrobią od odcinki do końca, i wtedy oglądnę hurtem.

 

#8 2012-05-12 19:55:33

 satsuki

Big fan

Zarejestrowany: 2011-12-31
Posty: 266
Punktów :   

Re: Jakie są wasze ulubione postacie z mang/anime?

Al napisał:

Nnoitra-sama *__* miłość od wybitnie niecenzuralnego określenia Ulquiorry dwoma słowami, z czego jedno brzmiało "ty". Wiem, może w oryginale nie było to tak ekspresyjne, jak w polskim tłumaczeniu ale.. tak, tylko Jiruga by mógł tak powiedzieć do Ulquiorry.

Gilga był fajny. Jako jedyny z nielicznych miał cel w życiu :)Po za tym jeden z trzech moich ulubionych arrancarów xD

Al napisał:

Już jako dziecko "płakałam" nad losem hien i Skazy, wygnanym/zabitym przez głupiego Simbę.

To hieny go zabiły ^^

Offline

 

#9 2012-05-12 20:52:52

Al

Gość

Re: Jakie są wasze ulubione postacie z mang/anime?

Nie do końca. On wpadł w rozżalony tłum hien, które siedziały pod lwią skałą. Gdyby Mufasa był lepszy dla swojego brata, ten nie byłby taki zły... a później Simba...
No i w kolejnej części - tam już Simby nie lubiłam WCALE.

Taak, jego Nnoitra i jego cel ;D Całkiem podobny do celu Zarakiego, ale o wiele poetyczniej brzmiał.
Oh, z ludzi którzy mieli cel - czy dobry czy zły nieważne - lubiłam głównego bohatera z Code Geass. Podziwiałam jego determinację w doprowadzeniu swojego zadania do celu, obojętnie, czy miał poświęcić swoją rodzinę, przyjaciół, bliskich czy nawet samego siebie. 

Hikaru, postaram się może nawet dzisiaj zajrzeć. Ale nie wiem czy i kiedy oglądnę... chociaż bardzo mnie cieszy dobra jakość, kiedyś ściągnęłam i wojowniczki, i Wojowników Zodiaku i jeszcze coś, z polskim lektorem, i jakość była fatalna, a głosu nie dało się zwyczajnie słuchać.

 

#10 2012-05-12 21:13:35

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: Jakie są wasze ulubione postacie z mang/anime?

Bo z polskim lektorem będzie słaba jakość bo o z TV i do tego dawno leciało:)

Tutaj głos jest japoński a tylko napisy, do tego tłumaczone na nowo, więc zero tych błędów z polskiej tv:)

Offline

 

#11 2012-05-13 00:21:10

 satsuki

Big fan

Zarejestrowany: 2011-12-31
Posty: 266
Punktów :   

Re: Jakie są wasze ulubione postacie z mang/anime?

Jiruga był świetny. Świetny, tak samo jak Szayel i Grimmjow. Cholernie wyraziste postacie, ale żałuję, że Kubo nadal to ciągnie. Choć równie dobrze mógłby pięknie Bleacha zakończyć. Była taka świetna sposobność! Ale to taka anegdota.

A jeśli chodzi o osoby, które miały jakiś cel w życiu to mi wszystko skłania się do One Piece, tam wiele bohaterów ma swój cel, do którego uparcie dążą, nawet jeśli jest dość nierealny.

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Noclegi Puerto Varas Ciechocinek hotele wellness