#1 2013-02-27 20:24:43

 satsuki

Big fan

Zarejestrowany: 2011-12-31
Posty: 266
Punktów :   

DEATH NOTE ANOTHER NOTE Los Angeles BB renzoku satsujin jiken

http://img.zonafandom.com/2010/02/anothernote.jpg



Autor Nisio Isin
Wydawca Japonia Shueisha

Prequel opisujący przebieg śledztwa w Los Angeles wspomnianego w drugim tomie mangi. W powieści przybliżone zostały postacie Naomi oraz Mello, opisany został także sierociniec Watariego oraz system, dzięki któremu możliwe się stało stworzenie grupy geniuszy w skład której wchodzili L, Mello i Near.

Fragment:
"Zostaliśmy wychowani w Wammy’s House w Anglii, w Winchester, jako następcy L’a, alternatywy L’a, ale to nie znaczyło, że wiedzieliśmy cokolwiek więcej o L’u niż ktokolwiek inny. Łącznie ze mną, tylko nieliczni z nas poznali L’a jako L’a, i nawet ja nie wiedziałem nic o L’u, zanim poznał on Watariego – Quillisha Wammy’ego, genialnego wynalazcę, który założył Wammy’s House. Nikt nie wiedział co się działo w głowie L’a. Ale mimo to, wiedziałem jak czuł się Watari. Przyglądając się niewyobrażalnemu talentowi L’a z perspektywy wynalazcy – to było oczywiste, że chciał stworzyć replikę, to było oczywiste, że chciał stworzyć kopię zapasową. Każdy na jego miejscu chciałby tak zrobić. Jak już wcześniej wyjaśniałem, L nigdy nie pokazał się publicznie. L miał świadomość tego, że przez jego śmierć, wskaźnik przestępczości wzrósłby na świecie o kilkanaście punktów procentowych. Ale co jeśli mógłby go skopiować? Co jeśli mógłby stworzyć kopię zapasową?"

Występują:
* Miheal Keehl (narrator)
* Naomi Misora
* L Lawliet
* Beyond Birthday

polskie tłumaczenie

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
ehotelsreviews.com noclegi ciechocinek