#31 2013-04-29 23:35:26

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

No i pora na kolejną aktualkę;) Tym razem wielkanocną:)


PIOSENKI



Na początku zapraszam Was na 2 najnowsze piosenki Tegomass.
Pierwsza z nich to Tegomass - Hitori janai piosenka odpowiada o tym, że będąc z ukochaną osobą, nawet najzwyklejsza osoba staje się wyjątkowa, a każdy dzień jest jak święto. Dzięki drugiej połówce człowiek nie jest już sam bo zawsze może liczyć na czyjeś wsparcie:)
Tekst naprawdę piękny w sumie bardzo mnie ujęli tą piosenką do tego jest taka wesoła, że naprawdę szybko wpada w ucho:)
Gorąco polecam:)

Drugą jest Tegomass - Komorebi memories piosenka opowiada o chłopaku, który bardzo kochał pewną dziewczynę, która go zraniła. Jednak mimo to nadal bardzo mile ją wspomina i wciąż o niej myśli, próbuje ją zrozumieć, a jednocześnie wie, że gdyby wróciła, przyjąłby ją z otwartymi rękami.
Piosenka ma tak śliczną melodię, że nawet nie wiesz, kiedy się od niej uzależnisz XD
Gorąco polecam;D

Dalej mamy Haruka Tomatsu - Q&A Recital! jest to opening do planowanego u nas anime "Tonari no Kaibutsu-kun" Piosenka jest taka wesoła i pocieszna;D Od razu poprawia humor i zachęca do zabawy:D Klip to mi w sumie strasznie przypomina PV od Kato do Tambourine XD Taa no tu też było tamburyno XD A tekst w sumie typowy o miłości - a dokładniej o nieśmiałej dziewczynie, która nie wie o tej miłości za dużo i boi się wyznać swoich uczuć ukochanemu:) Sama wokalistka ma naprawdę fajny głos, w ogóle też jest taka pocieszna i fajna;D W każdym razie gorąco polecam:)

Kolejną piosenką jest Mamoru Miyano - EGOISTIC O czym jest ta piosenka? W sumie najkrócej mogę ująć, że jest o egoizmie, który rządzi światem. Dosyć fajny tekst i nie jakiś oklepany, także zdecydowany plus;) Poza tym samo założenie klipu - rozmowa "ja" z "egoistycznym ja" (tu mi się trochę przypomniała teoria Freuda i powiązania id i ego XD) jest bardzo ciekawe
Co jeszcze... ano Mamoru bosko tu wygląda*_* Chociaż bardziej podoba mi się ta egoistyczna odsłona;D   
W każdym razie zachęcam wszystkich do zapoznania się;)



DRAMA



No a w dramach zaczniemy od nowości:) Czyli Hana no Zubora Meshi 1jest to historia Komazawy Hany, która jest 30-letnią gospodynią domową, która kocha gotować i jeść "niechlujne posiłki". Niestety do tego jest strasznie leniwa, więc podczas gdy jej mąż (Goro-san) pracuje daleko od domu ona doprowadziła dom do obrazu nędzy i rozpaczy. Sterta brudnych naczyń, prania i rzeczy porozrzucanych po podłodze to nie lada wyzwanie dla Hany, w końcu Goro-san kiedyś wróci do domu i musi zastać w nim porządek. Ale jak się wziąć do sprzątania, kiedy w koło tyle ciekawszych rzeczy?
Poobserwujmy zmagania Hany razem z Osoi i Hayai. A przy okazji poznajmy ciekawe przepisy na "niechlujne posiłki". - Co do dramy to taka trochę pokroju Gekidana chociaż jak na mój gust lepsza;) Śmieszniejsza no i fajne dania robią;D Tylko nie oglądajcie o pustym żołądku bo nie wytrzymacie XD Kato może za dużo nie ma ale fajną rolę ma - taki profesorek co wszystko wie;D Ogólnie polecam dla relaksu:) Nie jest to odmóżdżać jakby coXD Taka zwykła, typowo japońska komedia połączona z programem kucharskim XD Polecam:)

Dalej zapraszam na xxxHOLIC 5-6 czyli dalsze losy Watanukiego i jego przyjaciół:) A w tych odcinkach poznamy historię hortensji a także nową bohaterkę - Pajęczycę - jakie ma zamiary względem Watanukiego? Przekonajcie się sami:)



ANIME



Natomiast w tym dziale na początek mamy Suki desu, Suzuki-kun OAV jest to historia Suzukiego Hikaru, który jest energicznym i dosyć niskim chłopakiem, kochającym grać w kosza. Natomiast Chihiro Itou mimo bycia chłopczycą jest bardzo popularną dziewczyną w szkole zarówno wśród chłopców jak i wśród dziewcząt. Ta dwójka przyjaźni się od dziecka. Tego dnia zaczynają uczęszczać do gimnazjum. Po tym jak omal nie spóźnią się na ceremonię rozpoczęcia roku w szkole czeka na nich niemała niespodzianka. Chcąc pomóc nowej koleżance - Hoshino Sayace - przyszłej genialnej aktorce. Narażają się Shinobu Suzuki - chłopak ma w sumie nie tylko takie samo nazwisko jak Hikaru, ale również wzrost, ma jednak w przeciwieństwie do naszego bohatera straszny charakter, mimo to jest jednak bardzo popularny wśród kobiet - w sumie co się dziwić, skoro jest niezwykle bogaty.
Trochę później Hikaru przypadkowo widzi jak Sayaka odgrywa scenę z dramy, którą Hikaru widział dzień wcześniej w telewizji. Jest oczarowany jej grą i nie może przestać ją komplementować. Widząc tę wesołą dwójkę Chihiro zaczyna czuć ból w piersi, co natomiast widzi, knujący zemstę Shinobu, który odkrywa, że widok zarumienionej Chihiro sprawia, że serce zaczyna mu szybciej bić.
Tak zaczyna się historia tej czwórki, których łączą niezwykle skomplikowane relacje miłosne. Czy któreś z nieodwzajemnionych uczuć zostanie spełnione? I czy miłość Sayaki i Hikaru przetrwa próbę czasu? - Jest to dosyć ciepła historia i do tego bardzo zabawna (chociaż może po samej OAVce tego nie widać). Zachęcam do pobierania wszystkich fanów shoujo i historii szkolnych:)

No i kolejna nowość z anime:) Tym razem jest to Arata Kangatari 1 jest to historia Hinohary Arata, który właśnie zaczął uczęszczać do liceum. Jest zamkniętym w sobie chłopcem, który nikomu nie ufa, ponieważ wszyscy, którym zaufa go zdradzają. W szkole jest prześladowany przez swojego byłego przyjaciela, który przekabaca wszystkich na swoją stronę. Jedynym marzeniem Araty staje się zniknięcie z tego świata.
Tymczasem w mistycznej krainie żyje inny Arata (bardzo podobny do naszego pierwszego bohatera), który jest niezwykle wesołym i butnym młodzieńcem. Pewnego dnia zostaje on oskarżony o zabójstwo księżniczki, uciekając wchodzi do tajemniczego Lasu Kando. Legenda głosi, że nikt z niego nie wychodzi takim jaki do niego wszedł. I tak też się stało, ponieważ z lasu wyszedł... Hinohara.
Co się wydarzy po tym jak obaj zamienili się miejscami i w każdy z nich jest w zupełnie obcym dla siebie świecie? Kto zabił księżniczkę? I czy Aracie uda się uratować mistyczną krainę i powrócić do swojego świata? - historię zdecydowanie plecam wszystkim fanom twórczości Yuu Watase ponieważ to anime na podstawie jej mangi:) A także fanom fantasy i przygodówek

A z trwających anime zapraszam na:

Kuromajo-san ga Tooru!! 5-6 czyli kolejne przygody początkującej czarnej wiedźmy Choco:)

A także Chibi Devi! 39-42 a w nich zobaczycie inne kostiumy i rodzaje magii diablątek, pomocną dłoń Mao-chana, problem Karin-chan ze skrzydełkami a także dylemat Rai-chana i jego samochodziku:)



No i to tyle;) Kolejna aktualka już jutro;D

Offline

 

#32 2013-04-30 23:36:01

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

No i pora na kolejną aktualkę;) Tym razem z okazji urodzin Pi:)


PIOSENKI



Na początek zapraszam na The MONSTERS - MONSTERS jest to piosenka zaśpiewana przez duet Pi i Katori Shingo (z zespołu Smap). Duet ten powstał na potrzebę dramy Monsters, w którym to obaj panowie grali a sama piosenka jest jej przewodnią:) Piosenka ma w sumie bardzo fajny tekst, taka trochę szkoła przetrwania tzn. kto przetrwa a kto nie? Kto jest silniejszy? Kto wygra?
Nie przeciągając zapraszam wszystkich na ten cudny klip Pi i Shingo, nie zapomnijcie też zostawić komentarza bo was potwór zje XD

Następną piosenką tego duetu jest The MONSTERS - MONSTER (Pink Lady cover) - samo PV to... komedia i pokazanie jak fanki potrafią być straszneXD Stroje chłopaków mnie powalają XD Czerwony chyba najlepszyXD A no i chłopaki fajne peruki mieliXD
W zasadzie piosenka niby mówi o związku z potworem, ale tak głębiej to chodzi o to, że ważny nie jest wygląd tylko wnętrze. Bo o urodzie świadczy właśnie piękne wnętrze i jeśli takie się ma to "potwór" nie jest straszny czy brzydki. Według mnie naprawdę świetny tekst i to tego ujęty dosyć "zabawnie".  Nie mniej jednak ma drugie dno, co mi się w nim bardzo podoba:)
Nie przedłużając, jeśli chcecie wiedzieć, czy "potworna fanka" dorwie chłopaków to koniecznie zobaczcie ten klip:D

Mamy jeszcze jeden duecik Pi, ale teraz z kobietą;D A dokładnie chodzi mi o Namie Amuro feat. Yamashita Tomohisa - UNUSUAL piosenka jest o chłopaku i dziewczynie, którzy poznają się, ale każdy z nich ma już dość podrywów i chcą jakiegoś stałego związku, więc próbują się upewnić czy aby ta druga strona to na pewno to:) Teledtsk bardzo fajny, piosenka szybko wpada w ucho (no i Pi bosko wygląda XD) także ten utwór na pewno spodoba się fankom Pi:) Gorąco polecam:)

Przejdźmy teraz do solowych utworów Pi:)
Na początek zapraszam Was na Yamashita Tomohisa - Que Sera Sera jest to najnowsze PV Pi. Muszę przyznać, że piosenka całkiem łatwo wpada w ucho i ogólnie jest całkiem fajna, ale... kompletnie nie wiem o czym jestxD No... na pewno o jakichś fałszywych bogach/duchach no i tyle XD Jest też dosyć mistyczna i pasuje do klipu, który jest jak żywcem z jakiejś Krainy Czarów XD No w każdym razie gorąco zachęcam do zapoznania się i przeniesienia do Krainy Czarów Pi:)

A na koniec z piosenek mamy Yamashita Tomohisa - Love Chase co do piosenki... teledysk może hmm... kiepskiXD Ale da się przyzwyczaić;) W sumie jak tak na to patrzę to ma to pewien sens;) Chłopak kocha dziewczynę, stara się o nią a ta mu skrada serce (w formie róży) i znika. Tekst w zasadzie ma podobne znaczenie, ale dodatkowo dziewczyna coś przed chłopakiem ukrywa i to ma związek z jej zachowaniem i on za wszelką cenę chce to odkryć, bo może dzięki temu znów będą razem a ma wielu rywali więc trza się spieszyćXD Piosenka fajna na imprezkę;D Także jak ktoś chce posłuchać trochę dyskotekowego klimatu to zachęcam do pobierania;)



MAKING



W tym dziale natomiast zapraszam Was na Yamashita Tomohisa - Making of Que Sera Sera jest to making do jego najnowszej piosenki:) Niestety nie jest on za długi ale fajnie tak popatrzeć jak klip powstawał i przyjrzeć się pierwszemu spotkaniu Pi z lwem i jego niepokój z tym związany XD



DRAMY



Z dram natomiast na początek Dziina zaprasza Was na Nobuta wo Produce 5-6 czyli gratka dla wszystkich fanów tej dramy:) Przypomnijcie sobie w obrazie HD pierwszą randkę Nobuty a także interez breloczkowy naszej paczki:)

No a na koniec Soli zaprasza Was na Sore wa, Totsuzen, Arashi no you ni 9-10 czyli finał historii gospodyni domowej - Kozue, jej męża i młodego tancerza Takumy. Jak skończy się ta historia? Jak rozwiąże się ten trójkącik? Przekonajcie się sami:)



No i to tyle;) Wkrótce pojawią się kolejne;)

Offline

 

#33 2013-05-11 00:18:41

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

No i pora na kolejna aktualkę z rzeczami bez okazji:)


PIOSENKI



Na początku Naniwa zaprasza Was na OOR !!Be THE Light!! [PV]  to bardzo, ale to bardzo (nie tylko według mnie pewnie) wzruszająca piosenka z najnowszego albumu One Ok Rock, której to wzruszenie dodatkowo potęguje jej przeznaczenie, a mianowicie gdzieś czytałam, że została ona napisana przez Takę z myślą o niedawnych ofiarach tsunami i trzęsień ziemi, dlatego nabiera jeszcze bardziej poruszającego znaczenia. Cóż więcej... piosenka w rzeczy samej piękna i jak najbardziej do wielokrotnego posłuchania

Następnie Nigra ma dla Was KAT-TUN - Yuuki no Hana czyli jedną z najcudowniejszym piosnek KT. Piosenka jest takim światełkiem nadziei, kiedy ma się doła. Gorąco ją wszystkim polecamy:)

Z kolei ja mam dla Was Fairies - Beat Generation jest to obecnie mój ulubiony girlsband (no na równi z Musumkami of courseXD) jednakże w zasadzie bardzo się od siebie różnią:) To nie taki typowy girlsband japoński, dziewczyny to mi czasem bardziej kpop przypominająXD Naprawdę za jakiś czas jak dorosną to będzie naprawdę zespół na poziomie ( w sumie już jestXD) A wracając do piosenki, to ma w sumie dosyć fajny tekst:D Opowiada o dziewczynie, która chce, by chłopak, który zmienił jej życie uzależnił się od niej i wyznał jej miłość XD Taa no dziewczyna z charakterem;D Po prostu idealna piosenka do zaśpiewania naszym chłopakom z KTNews Gorąco ją wszystkim polecam, bo to naprawdę fajny i żywy kawałek:)

Dalej zapraszam Was na Yu Shirota - Heart of glass jest to w sumie jedno z jego pierwszych PV. Piosenka jest naprawdę cudna*_* Ma takie piękne słowa. Opowiada o chłopaku, który zawsze chce być ze swoją ukochaną i ją chronić, bo ona pomogła mu odnaleźć sens życia i zawsze pomagała mu i wspierała go. Cudo*_* Gorąco wszystkim polecam *_*

No a Smurfette zaprasza na: J-Min - Change czyli mały relaksik w tym maturalnym czasie;) Jest to opening do anime Hanasakeru Seishōnen, piosenka ta jest odrobinę ostrzejsza niż przeciętny opening, ale nie na tyle, by mówić tu bardzo rockowym brzmieniu. Także miłego słuchania i czytania tekstu:)



Fanvideo



Na początek w tym dziale Mirume zaprasza Was na [Johnny's] It's okay to be gay (yaoi +18) po tytule piosenki chyba nie trzeba mówić o czym będzie fanvideo. KAT-TUN, NEWS, Arashi, Kanjani8 i inni Johnnys zapraszają do swojego Gaylandu A jest na co popatrzeć, bo autorka fv wyłapała najlepsze kąski, co w połączeniu z tekstem sprawia, że trudno zachować powagę. Zatem polecam tym, którzy mają ochotę na coś wesołego i lekkiego. Ostrzegam jednak tych, którzy jeszcze nigdy nie słyszeli tej piosenki, strasznie wpada w ucho i potem cały dzień nucisz pod nosem "It's ok to be gay"...



WYWIAD



Tutaj natomiast Smurfette przygotowała dla Was Wink Up Issue 06.2013 czyli mega króciutki wywiadzik o tym jakie dźwięki powinna wydawać i co powinna dotknąć chłopakowi dziewczyna, by chłopcy z KT, byli oczarowani;D



DRAMY



Natomiast w tym dziale ana3.33 zaprasza na: Heartbeat Love 2 czyli dalszy ciągl historii, w której główne role grają Show Luo i Rainie Yang:)

No a ja zapraszam na: xxxHOLIC 7-8 czyli dwa ostanie odcinki Watanukiego i pozostałych:) A w nich poznamy tajemnicę Himawari a także dowiemy się jak zakończyła się cała przygoda z Pajęczycą No i gorąco zachęcam wszystkich do zapoznania się z finałem a tych, którzy jeszcze nie obejrzeli, do całej serii:)



ANIME



A na koniec zaprasza na: Arata Kangatari 2-3 czyli kolejne losy Araty:) A w nich zobaczymy rozprawę Araty a także to, co go czeka w więzieniu Gatoya. Czy wyjdzie z tego cało? Przekonajcie się sami



No i to tyle;) Wkrótce pojawi się kolejna;)

Offline

 

#34 2013-07-19 23:29:59

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

Po mega długiej przerwie pora na kolejne aktualki:)


PIOSENKI



Na początek zapraszam Was na NEWS - Nagisa no Onee Summer + Weeeek medley czyli najnowszy medley NEWS no i oczywiście tłumaczenie najnowszej ich piosenki z nowej płyty. W zasadzie Weeek każdy zna więc wypowiem się o nowej piosence;D Jak dla mnie to ma taki fajny, newsowy tekst o letniej miłości na plaży Chłopaki do tego wyglądają przeuroczo w tych swoich różowych yukatach odsłaniając nogiXD No i bardzo podoba mi się ich choreografia, jest taka zabawna ale fajna;) No i wręcz uwielbiam solową kwestię Kato*_* Sama nie wiem czemu, ale fajnie brzmiXD To już schiz wiem XD

Dalej zapraszam Was na kolejny występ do tej samej nowej piosenki czyli NEWS - Nagisa no Onee Summer w sumie śpiewają tam aż 4 linijki więcej, więc zawsze to więcej tekstu, nie?XD Niemniej gorąco polecam


TEKSTY



Natomiast z tekstów mam dla Was NEWS album Intro - ~compass~ w sumie postanowiłam dodać tu tłumaczenie do tego, bo ma naprawdę fajny tekst, no i pewnie nie wszyscy rozumieją angielski ze słuchu a chcieliby wiedzieć o czym to mówią w intro do płyty:) Także gorąco zachęcam do zapoznania się z tą krótką wiadomością od NEWS


WYWIAD



Dalej mamy wywiady, a tutaj zapraszam Was na Popolo 07.2013 - Wiadomości dla ukochanej od NEWS dowiecie się z niego jak chłopcy odpowiedzieliby (pocieszyli) dziewczynę w jednym z 5 scen:) Naprawdę przyjemnie się tego czyta, aż tak cieplutko na serduszku się robi^^ Musicie to przeczytać:)


DRAMA



Z dram zapraszam, w ramach tygodnia dramatu na Aishiteru 5 a w nim poznacie dalsze losy Tomoyi i jego matki a także dowiecie się co takiego zdarzyło się  w przeszłości chłopca, co wpłynęło na jego życie:) Gorąco zachęcam:)


ANIME



A na zakończenie, razem z Dziiną zaprazamy Was z okazji tygodnia komedii, na kultową już komedię Ranma 1/2 odcinki 6-7 czyli dalsze losy Ranmy i Akane:) Jak Akane przetrwa swój pierwszy zawód miłosny? A także pojawi się nowy rywal Ranmy - Ryoga - chłopak ze straszną orientacją w terenie XD Po prostu nie możecie tego przegapić;D


No i to póki co tyle;) Już wkrótce wstawię tu zaległe aktualki:)

Offline

 

#35 2013-08-06 15:46:53

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

No i pora na kolejną aktualkę;)


PIOSENKI



Na początek z piosenek zapraszam na: Yamashita Tomohisa - SUMMER NUDE '13 live Jest to najnowsza piosenka Pi i do tego przewodnia jego najnowszej dramy "SUMMER NUDE". A piosenka opowiada o chłopaku, który jest jakby w zastępstwie, bo dziewczyna nie może być ze swoją miłością. Ale mu to nie przeszkadza bo najważniejsze, że z nią po prostu jest w to lato. No muszę przyznać, że na tym live wygląda bosko*_* To ubranie i fryzura;D I do tego ten taniec z mikrofonem i baloniki;D Naprawdę pierwsza klasa;D I do tego śpiewa tu całą piosenkę:) Gorąco polecam;D

Dalej z piosenek mamy: Ya-Ya-yah feat. NEWS - Medley w sumie jest to medley prawie samych piosenek Ya-Ya-yah za wyjątkiem ostatniej XD Ale mi się one bardzo podobają no i NEWS im towarzyszyXD Powiem szczerze, że śmiać mi się chce patrząc na te stare Yax3 gdzie to NEWS występowało w 4 a teraz w zasadzie to ich podstawowy skład XD Ech, stare dobre czasy^^ W każdym razie gorąco polecam, bo to naprawdę fajny występ:)

No a kolejna piosenka to: Johnnys Jr (NEWS +Ya-Ya-Yah) - Medley to występ z NEWS jak jeszcze nie byli NEWS XD Bosko brzmi, nie? Rozkoszni tu są:) Ach to były czasy, ta charyzma K.K.Kitty XD Massu w normalnych ciuchach XD Tego nie wiedzący co robić na scenieXD Taa... Johnny pewnie popatrzył na ten występ i... "A wsadzę ich do jednego zespołu, bo fajnie to wygląda" XD Oj nie zdziwiłabym się;D
Ogólnie polecam, bo fajnie tak popatrzeć na chibi Newsiaki:D

Następną jest: Yamashita Tomohisa & Kato Shigeaki - Road jest to piosenka napisana wspólnie przez obu panów;) Pi zajął się tekstem natomiast Kato skomponował muzykę. Według mnie wyszło im świetnie;D Jest to bardzo fajna, motywująca piosenka, która mówi, by się nie poddawać - w sumie czasem wydaje mi się jakby opisywali też taką swoją drogę do kariery:) Do tego Kato ma tu boski głos*_* Gorąco polecam:D

No a wracając do obecnego NEWS, zapraszam na: NEWS - HIGHER GROUND jest to piosenka z najnowszej ich płyty:) Jest w sumie taka motywacyjna, że marzenia mogą się spełnić. Jakoś tak można z niej poczuć, że tak jak fanki popychają NEWS do przodu tak oni chcą popychać je, że takie wsparcie jest obustronne. Może to trochę nadinterpretacja, ale ja to tam widzę;D No i oczywiście wielka miłość też jestXD No po prostu trzeba dążyć jak najwyżej, do jak najwyższego celu:) Tekst strasznie mi się spodobał i nie mogę doczekać się występu:)

Oraz na: NEWS - Quntastic! jest to niezwykle pogodna piosenka o miłości z ich ostatniego singla WORLD QUEST:) Bardzo ją lubię;D Przyjemnie się jej słucha a do tego potrafi poprawić humor;D Chciało by się, by chłopak tak ci zaśpiewał, co nie?*_*


FANVIDEA



A w tym dziale na początek mam dla Was: Łzy Anioła (Akame, Ryopi, KoyaShige) piosenka jest naprawdę śliczna i wzruszająca*_* Co sprawia w sumie, że i całe fanvideo jest bardzo wzruszające i smutne *_* Do tego muzyka jest doskonale dobrana do całości co dało wspaniały efekt;)
Gorąco polecam:)

Dalej mamy Wynoś się z mojego życia (KoyaShige) - strasznie podoba mi się ta piosenka i sposób w jaki dobrali do niej sceny - swoją drogą wszystko świetnie dobrane aż miło się patrzy*_* To chyba najlepsze fanvideo z tą dwójką;) Gorąco polecam;D


WYWIADY



Natomiast Mirume zaprasza Was na Maquia 2011.02 Kame Camera Vol.1 Przyszłość czyli jaka sceneria z głębi serca odbija się w obiektywie Kamenashiego Kazuyi?

Dalej Mirume zaprasza Was na KAT-TUN - Popolo (12.2010) z którego poznacie przebieg dnia chłopaków;)

No i dalej Mirume przygotowała dla Was: KAT-TUN - Popolo (01.2011) z którego dowiecie się z kim lubią dzielić pokój oraz kogo chcieliby zabrać ze sobą na bezludną wyspę;)


PROGRAMY



A z programów zapraszam na: NEWS w Tokyo hi imagine (06.07.2013 r.) to w sumie ich nowszy programik:) Krótki ale fajny^^ I można się pogapić;D Chłopcy ślicznie wyglądają no i mówią o (wtedy zbliżającej się) najnowszej trasie koncertowej:) W każdym razie polecam:)

Dalej z programów zapraszam na skecz z Ya-Ya-Yah - Wyznanie Kato (09.03.2003 r.) jest to najkrótszy chyba do tej pory w mojej karierze skecz XD Ma on dokładnie 22 sekundyXD Mimo to nie mogłam się powstrzymać i go tu nie wydać;D Uwielbiam go*_* Krótki ale treściwyXD Czyli co się stało z miłosnym listem Kato? XD A i ostrzegam - ta muzyczka wbija się w umysłXD

Następne są Kato i Kusano na spotkaniu u hipnotyzera są to dwa bardzo króciutkie fragmenciki z jednego z odcinków Yax3. Są bardzo zabawne i musiałam je tu po prostu dać;D No i króciutkie więc w sam raz na odprężenie:) Wielka miłość porywczego Notti'ego i kurczak Kato to nieziemska rozrywkaXD Wierzcie mi


DRAMY



No a z dram na początek razem z cyganką zapraszam wszystkich na premierowy odcinek nowej dramy Pi, czyli SUMMER NUDE 1, która opowiada o Asahim, który jest fotografem. Od 3 lat żyje wspomnieniami o swojej byłej dziewczynie Kasumi, o której nie potrafi zapomnieć. Nie dostrzega nawet uczuć jakimi darzy go jego koleżanka Hanae, która powoli traci nadzieję, że ten kiedyś ją zauważy. Natsuki natomiast jest kobietą spełnioną, która właśnie bierze ślub. Los sprawia, że fotografem na jej ślubie jest właśnie Asahi, który przypadkowo fotografuje scenę, kiedy pan młody ją porzuca. To wydarzenie zmienia na zawsze los tych dwojga. Czy dwójka ludzi tak do siebie różnych a jednocześnie przeżywających to samo - utratę bliskiej sobie osoby. Zdoła sobie pomóc? I kto wygra w tym trójkącie miłosnym? A może nawet czworokącie? - gorąco polecam wszystkim tę wspaniałą, letnią historię miłosną:)

Dalej mamy Home Drama odcinek 9 (fragment z Kato) - Kato gra tutaj kolegę jednej z bohaterek, który jest jednocześnie chłopakiem jej najlepszej przyjaciółki. Pewnego dnia dziewczyna nie mogąc wytrzymać zazdrości o swojego "starszego brata" wpada na pewien pomysł. Czy uda jej się z pomocą Inaby (Kato) zwrócić uwagę swojego brata? - tego dowiecie się w tym króciutkim fragmenciku z udziałem Kato:) Gorąco polecam, bo krótki a bardzo przyjeny i zabawny (ach te nawiązania do JohnnysówXD) + to druga rola Kato:)

No a na koniec, tak w ramach tygodnia kryminału zapraszam na: Deka Wanko 7 czyli dalsze przygody nierozgarniętej Wanko i całej ekipy z Sekcji 13 z zabawnym gagiem o NEWS w tle;)


No i to tyle na dzisiaj:) Wkrótce pojawią się zaległe aktualki:)

Offline

 

#36 2013-08-12 21:11:46

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

No to pora na mega zaległą i baaaardzo długą aktualkę z okazji naszej rocznicy:)


PIOSENKI



Na sam początek piosenek zapraszam Was na: Tegomass - Sayonara ni sayonara - czyli piękna, miłosna piosenka w stylu Tegomass, która opowiada o chłopaku, który nigdy nie wierzył w miłość i marzenia ale teraz spotkał dziewczynę, którą chce chronić. Którą bardzo kocha i nie wyobraża sobie pożegnania z nią. Piosenka przyjemna dla ucha i taka... Tegomassowa XD W każdym razie gorąco polecam:)

Dalej mamy: Sexy Zone - Real Sexy! jest to naprawdę niezwykle magiczne PV, w którym to razem z księciem Shiori, Fumą i Nakajimą przeniesiecie się do magicznej krainy, w której najważniejsza jest przyjaźń i osiąganie celu z bliską sobie osobą, z którą się nawzajem uzupełniacie. Brzmi fajnie? Jak się to ogląda to jest jeszcze fajniej;D Zachęcam;D

Następnie mamy: Hey! Say! JUMP - Bounce, które zostało wydane również z okazji urodzin Yamy-chana:)  No a piosenka jest o... cieniuXD Nie no tak na serio to bardziej o dziewczynie, która jest zawsze blisko chłopaka (jak cień) i przez to może na nią liczyć, bo jest zawsze przy nim, kiedy jej potrzebuje i dlatego on nie chce, by odeszła;) W zasadzie patrząc na tyle tego "jump" w tekście to można by to nawet podciągnąć pod HSJ i ich fanki:D No ale nie przedłużając, gorąco polecam:)

Kolejna piosenka, która była również wydana z okazji urodzin Yamy-chan to: Yamada Ryosuke - Moonlight PV - czyli cudny Yama-chan śpiewający bardzo dojrzały jak na jego wiek tekst o nieszczęśliwej miłości. Klip idealny dla osób lubiących ślinić się nad przystojnym słodziakiem

A na koniec z rzeczy wydanych również na urodziny Yamy, 2 jego solowe PV, czyli: Yamada Ryosuke - Mystery Virgin PV – jak najlepiej opisać ten klip? Chyba tylko tak: lubicie rozwiązywać sprawy? Yama też;D Lubi tak bardzo, że nawet napisał o tym piosenkę ;D Chcecie posłuchać o jego "dziewiczej" sprawie? No to musicie pobrać ten klip

A teraz pora na KAT-TUN - Connect&Go co tu dużo mówić po prostu uwolnijcie się ze swoich hamulców, przekroczcie granicę i idźcie na żywioł razem z chłopakami z KT ;D

A teraz coś od Smurfette, czyli Nakamaru Yuichi - We could be the same [PL] Chcecie posłuchać Maru na Eurowizji? Nie ma sprawy;D No może nie do końca XD Ale mam nadzieję, że zadowolicie się aby samym Maru i piosenką z Eurowizji:) To prawie to samo, nie?XD

No i pora na spotkanie twarzą w twarz przy piosence KAT-TUN - FACE to Face - piosenka ta to jakże filozoficzny wywód o zagubieniu, o poszukiwaniu prawdziwego "ja", uwierzeniu w niego. Czasem człowiek gubi się w "ja" które sam stworzył i nie wie już co jest prawdą a co nie, ale wie, że czegoś mu brakuje - a brakuje mu prawdziwości w sobie. Czasem nie potrafi tej prawdziwej części "ja" zaakceptować, ale bez niej nie potrafi też żyć. A wystarczy przecież tylko siebie zaakceptować. Piękne słowa, prawda? Uwierzcie, że ta piosenka jest równie wspaniała;)

Dalej zapraszam na: NEWS - Medley (Koi no ABO + WORLD QUEST) w zasadzie o piosenkach rozpisywać się nie będę, bo każdy je zna Ale warto zobaczyć pierwszy występ chłopaków z piosenką WORLD QUEST Zwłaszcza, że świetnie wyglądają

I kolejny występ do piosenki [Fancam] NEWS - WORLD QUEST tym razem jednak tylko dla członków grupy KTNews Fan NEWS jako reprezentanci dwóch drużyn śpiewających motywującą piosenkę na boisku? Proszę bardzo:D Piłkarski NEWS już na Was czeka;D

Kolejnym prezencikiem od Smurfette jest [MV]Rainie Yang - Que Xian Mei większość na pewno kojarzy wokalistkę z dram, tym razem zapraszamy do zapoznania się z jej piosenką o trudnych chwilach w związku i koniecznym rozstaniu:) Zapraszamy^^

Po melancholijnej piosence pora na komediową, czyli NEWS - Let's go to the planets - chłopcy jako samolociki... czy trzeba coś komentować? XD Po prostu polećmy na planetę NEWS

A na koniec z piosenek dodam tylko, że wydałam dodatkową wersję piosenki NEWS - Full Swing - jest to występ z koncertu:) Bardzo wzruszający, więc zaopatrzcie się w chusteczki:)


FANVIDEA



A teraz pora na fanvidea i Maya & Masumi (Glass no Kamen - drama) - First Love - piosenkę w tle przetłumaczyła dla Was Smurfi, za co jej bardzo dziękujemy:D Każdy kto lubi romanse nie może przejść obok tego obojętnie:) Do tego tytułu idealnie pasuje powiedzenie "Stare ale jare" bo tytuł stary ale fabuła (ukazana także w tym klipie) jest naprawdę na wysokim poziomie;) Dlatego zapraszam wszystkich do zapoznania się z takim przedsmakiem dramy;D

No a teraz Smurfette zaprasza na NTT - According To You (2 x short version & long version) [PL] czyli najkrócej rzecz ujmując - Koki nie docenia Junno, który natomiast jest kimś wyjątkowym dla Maru.

Dalej Smurfette zachęca do zapoznania się z: JunRu - Can't Fight This Feeling [PL] gdzie Junno jest dla Maru kimś więcej niż tylko przyjacielem Fanki shounen ai nie mogą tego przegapić.

No a na koniec Smurfi serdecznie zachęca do pobrania i obejrzenia: JunRu - Just Can't Get Enough[PL], gdzie mamy dalszy ciąg miłości Maru i Junno


WYWIADY



Natomiast z wywiadów zapraszam wszystkich na mega ero wywiadzik w magazynie POPOLO 03.2013 - NEWS i męski seksapil z  którego dowiecie się jaki mają chłopcy pogląd na temat męskiego seksapilu oraz co myślą o własnym seksapilu ;D Gorąco polecam bo informacje ciekawe a i jest się z czego pośmiać Jak zwykle zresztąXD

A także na GIRL FRIENDS #2 - "Pomyślmy o barwnym życiu nocnym" w którym to mówią o tym jak dużo piją i jak bardzo lubią oglądać kabarety - no ogólnie o tym co lubią robić w nocy XD Co ogólnie zazwyczaj krąży wokół jednego tematuXD Nie mniej jednak rozwalą Was na łopatki XD


FANFICKI



No to pora na fanficki:D A w nich gorąco zachęcam wszystkich do przeczytania Rayearth - kontynuacja 1-2 Oglądaliście serię TV i zastanawiacie się co działoby się dalej, gdyby były kolejne serie? A więc to dla Was wymarzony fanfick:) 4 lata po wydarzeniach w 2 serii, wszyscy żyją spokojnie w swoich światach. Wszyscy...? No właśnie niezupełnie. Hikaru ciągle myśli o Lantisie a on o niej. Czy powrót Magicznych Rycerzy do Cephiro coś zmieni? I jaką decyzję podejmie Hikaru? Gdzie odnajdzie swoje szczęście? Z rodziną czy z Lantisem? Chcecie znać odpowiedzi na te pytania? To na co czekacie


DRAMY



No a z dram na dobry początek Natsu zaprasza wszystkich gorąco na: Tantei Gakuen Q SP jest to drama detektywistyczna. SP opowiada historię 6 młodych ludzi pragnących dostać się pod opiekę słynnego w Japonii detektywa - Dana Morihiko. Dan Morihiko prowadzi akademię detektywistyczną i przyjmuje do niej tylko najlepszych. Jakie przeszkody staną na drodze młodych detektywów? Jeśli chcecie wiedzieć, to koniecznie musicie obejrzeć ten SP, który został wydany również z okazji urodzin Yamy-chana;) Naprawdę gorąco polecamy, bo będzie z czego się pośmiać i z czego wzruszyć;)

Natomiast Dziina zaprasza na powtórkowy seansik z Nobuta wo Produce 7-8 tym razem spokój naszej 3 przyjaciół zakłócą drastyczne chwile oraz trudne decyzje;) Zobaczcie jak sobie z nimi poradzą^^ - Odcinki te zostały wydane również z okazji rocznicy solowej działalności Pi:)


ANIME



A na samiutki koniec zachęcam to małego relaksiku przy Mao-chan, czyli Chibi Devi! 43, w którym to zobaczymy letni festiwal w diabelskim stylu


Już niedługo pojawi się następna;)

Offline

 

#37 2013-08-23 15:54:33

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

No dobra po mega długim czasie dodaję wreszcie aktualkę z okazji urodzin Keii'a



PIOSENKA



Na dobry początek podopingujmy sobie z NEWS - WORLD QUEST sam tekst piosenki oczywiście nawiązuje do piłki a jakżeby inaczejXD Piosenka w sumie jest o decydującym meczu, po którym mogą spełnić się marzenia bohatera. O chłopaku z pasją do piłki, który dąży do spełnienia marzeń czyli osiągnięcia sukcesu.  W sumie piękny tekst bo jakby nie było, można go sobie przełożyć także na nasze inne cele.


PROGRAMY



No to teraz pora na programy a tam najsławniejsza fanka NEWS, czyli - news every - wywiad z Yoshidą (19.09.2012 r.) - najlepszą reklamę tego programu jest fakt, że Keii próbuje się z nią tu zmierzyć XD Tego nie możecie przegapić;D

Dalej mamy podróż z guru wypieków po najlepszych słodkościach Japonii, czyli Kupujący za 1000 jenów - Koyama Keiichiro (30.10.2012 r.) Spójrzmy prawdzie w oczy - miłośnik słodyczy idzie do cukierni - jak to się może skończyć? XD Oczywiście widzeniem wszędzie "mistrzostwa" XD Tylko ostrzegam ! Nie oglądajcie tego na diecie albo na głodniaka - bo nie wytrzymacie XD

A na koniec dzięki KoyaShige - Mirai Theater # 005 (fragment) (04.05.2012r.) dowiecie się kto denerwuje KoyaShige i czym


AUDYCJA RADIOWA



Chcielibyście pójść na randkę z KoyaShige? A może chcielibyście wiedzieć jakby się zachował Kato na różnego rodzaju randkach? Jeśli tak to koniecznie poczytajcie: K-chan NEWS - Kato Shigeaki (16.04.2013 r.) Będzie z czego się pośmiać;D


WYWIADY



Natomiast z wywiadów na początek zapraszam wszystkich fanów na Koyama Keiichiro - Johnny's Questions 50 + 50 (Duet 07.2012) dowiecie się z niego takich podstawowych rzeczy jak ulubiona piosenka, jakie zwierzę chciałby mieć, co lubi jeść, a czego nie lubi czy od czego zaczyna kąpiel XD Także to z pewnością podstawowe źródło informacji o Keii'u. Wszystkich na pewno uszczęśliwi, że Keii chce zwiedzić EuropęXD Zapraszamy do polski heheXD A wszystkich fanów albo osoby, które chcą go bliżej poznać zapraszamy do zapoznania się z tym wywiadem:)

A kolejnym wywiadem jest Koyama Keiichiro - Duet 05.2013 z którego dowiecie się - co cieszy Keiia - jacy ludzie, jakie słowa, jaka rzecz, jaka dziewczyna:) A także poczytacie o jego miłości do swojego łóżkaXD

Następny wywiad na pewno spodoba się wszystkim fankom Kei'a. Chodzi mi o Koyama Keiichiro - Pytania miłosne (Duet 11.2012) dzięki temu wywiadowi poznacie podejście Keii'a do miłości i przyznam szczerze, że nie raz Was zaskoczy to czego się o nim z niego dowiecie.


No i to póki co wszystko:) Wkrótce następne^^

Offline

 

#38 2013-10-13 23:33:06

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

No i pora na podsumowanie aktualki z okazji tygodnia KoyaShige:) Zwycięzców w ankiecie na "Naj, naj NEWS" w kategorii "Ulubiona para"


PIOSENKI



No a z piosenek na dobry początek zapraszam na KoyaShige - Chiraizumu czyli 1 piosenka KoyaShige o tym, co chłopcy tak bardzo lubią robić, czyli o... zaglądaniu pod spódniczki XD

Dalej mamy KoyaShige - Alibi tym razem trochę zmiana w tematyce, ponieważ tym razem piosenka opowiada o tym jakie to dziewczyny są nieufne w stosunku do swojego chłopaka, zwłaszcza, kiedy zaczyna być bardzo tajemniczy, a kumple go zaczynają kryć, natomiast chłopak próbuje dać z siebie wszystko dla ukochanej i wie, że zawsze może liczyć na swoich przyjaciół. Ale jako, że zbliżają się urodziny jego dziewczyny zaczyna ją unikać, bo wie, że ona przeczyta z niego wszystko jak w otwartej książce, a on chce zrobić jej niespodziankę;) Naprawdę przyjemny tekst:) Gorąco polecam;D

A na koniec z piosenek zapraszam na KoyaShige - Murarisuto. No i znowu wracamy do temaciku podglądaniaXD Tym razem jednak przenieśli się na wyższą część ciała, a mianowicie z zaglądania pod spódniczki przeszli na... dekoltXD Taaa... małe zboczki, którzy myślą jakby tu dziewczynie zajrzeć w dekolt, tak by się nie zorientowała XD Kato, zapamiętam sobie to udawanie, że się słuchaXD W każdym bądź razie piosenka strasznie wpada w ucho, jest bardzo żywa no i dosyć zabawna;) Gorąco polecam;D


FANVIDEA



Na początek w tym dziale Kwiatek zaprasza na: KoyaShige - Agent [PL] można powiedzieć, że jest to ciekawy zwiastun agenta 007. Tylko pozostaje pewna kwestia do wyjaśnienia. Który z chłopaków jest tym złym, a który dobrym? A może obaj są po tej samej stronie... Sami sprawdźcie!

Natomiast ja zapraszam na: KoyaShige - Kiedy patrzę na ciebie [PL] - piękna piosenka w tle najbardziej zabawnych, wzruszających i uroczych scen z KoyaShige;) Gorąco polecam:)


WYWIADY



No a z wywiadów zapraszam na Newspice #1 - KoyaShige (Potato 02.2010), wywiadzik mówi nam o relacjach KoyaShigexD Mamy tutaj też krótką lekcję gramatyki japońskiej made by Kato XD A także dokuczanie biednego Keiiowi, który z tej gramatyki za dobry nie jestXD No ale Keii się odwdzięczył olewając Kato XD (chociaż nieświadomieXD) W każdym razie gorąco polecam:)

No a na koniec zapraszam na Potato 12.2005 - KoyaShige i wymarzona partnerka jest to dosyć stary wywiadzik, więc pewnie wiele z tego co tu mówią nie jest już aktualne, ale myślę, że i tak warto to przeczytać, bo jest naprawdę ciekawy Chłopcy mówią tu o swojej idealnej dziewczynie, przyjaźni damsko-męskiej, spojrzeniu na miłość przez pozostałych członków, a także o tym czym jest dla nich miłość. To naprawdę przyjemny wywiadzik, dlatego gorąco polecam:)



I to póki co tyle;) Już za kilka dni kolejna aktualka:D

Offline

 

#39 2013-10-21 23:32:41

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

Pora na aktualkę z okazji tygodnia Kato:) Zwycięzcy w ankiecie na "Naj, naj NEWS" w kategorii "Ulubiony członek"


WYWIADY



No a w tym dziale na początek zapraszam na 1 część z cyklu esejów Kato, czyli: Aoi Hitorigoto #01 - ~Drzwi~ (Myojo 07.2006)- O czym są te eseje? Ogólnie o życiu. Są to przemyślenia Kato na temat otaczającego go świata. Bardzo ciekawy i głęboki monolog. Polecam to wszystkim:) Myślę, że nawet jeśli ktoś nie jest jego fanką to te wywody mogą mu przypaść do gustu, o ile lubi czytać takie rzeczy:)
A w  1 części zatytułowanej  ~Drzwi~  możemy przeczytać o tym, że "przypadek nie istnieje" i wszystko ma z pewnością jakieś znaczenie w naszej przyszłości, o czym próbuje nam powiedzieć podświadomość, ale którą nie każdy z nas potrafi zrozumieć.

Dalej zapraszam na kolejny nowy cykl, tym razem jest to: PhotoShigenic #70 (Wink Up 09.2013) No a w tej części dowiemy się jakie prezenty dostał Kato na urodziny, a także jaką miłą niespodziankę sprawili mu Juniorzy:) Gorąco polecam:)

No i kolejna część z tej serii, czyli PhotoShigenic #71 (Wink Up 10.2013) - w tej części dowiemy się jak skończyło się wyjście Kato, po 10 latach, na festiwal z przyjacielem. A także poznacie mega popularną ostatnimi czasy historię jego złotych rybekXD


FANVIDEA



Natomiast tutaj KwiatWschodu zaprasza Was na NEWS - Week [PL] - PARODIA - jesteśmy pewne, że nie tylko my będziemy mieć niezły ubaw z tych cracków. Są zabawne, nie raz trafiające w sedno naszych odczuć wobec niektórych członków i zespołów JE. Po prostu warto się pod ich wpływem odmóżdżyć. Zapraszamy!


DRAMY



Z dram na początek zapraszam po dłuższej przerwie na Hanawake no Yon Shimai 7 a w nim: Shou-chana spotka kara. Chyba już nigdy więcej nie odważy się skrzywdzić żadnej dziewczyny. Co mu się stanie? Oraz co w związku z tym postanowi? Dowiecie się oglądając odcinek 7

Dalej razem z hikari24 zapraszamy na: Papa to musume no nanokakan 3 a w nim zobaczymy jak tatuś w ciele córki poradzi sobie z najgorszym wrogiem młodziezy... egzaminamiXD

A na koniec zapraszam też na długo wstrzymywany i przejęty projekt. Mam tu na myśli: Hokaben 3 - jesli lubicie prawnicze dramy i pociąga Was Kato w okularach i garniaku to pozycja dla Was obowiązkowa;)


No i to tyle;) Już wkrótce kolejne aktualki:D

Offline

 

#40 2013-10-27 01:17:02

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

No i pora kolejną aktualkę bez okazji:)

PIOSENKI



Na początek dodam tylko, że dodałam Yamashita Tomohisa - SUMMER NUDE '13 PV także koniecznie musicie zapoznać się  PV do piosenki:) Dużo prawie gołego i gołego XD Pi

A także nowy live do NEWS - Nagisa no Onee Summer - niezwykle poztywny występ z SCP Nie możecie go przegapić;D

A wracając do nowości, to na początek Nana zaprasza nas: Koyama Keiichiro - DANCIN'☆ TO ME co by tu powiedzieć... hmm... Keii-chan wygląda tu tak mega erogennie *_* XD I te bioderka *_* Doszłam do wniosku, że Keii potrafi być mega niebezpieczny jak tak porusza tym swoim ciałkiem XD I za to go lubimy, co nie?XD Podsumowując gorąco polecam:) Piosenka nie jest pewnie przez wszystkich znana a zdecydowanie warto się z nią zapoznać;)

Dalej mamy K.K.Kity - Medley (Private Hearts + Paradise Ginga) czyli coś dla wszystkich fanów naszych Kociaków Do tego mają tu gołe klaty*_* kyaaa *_* Dobra koniec podniecania sięXD Dodam jeszcze, że w tle tańczy/jeździ sobie Kisumai oczywiście z Massu:)

Kolejną piosenką jest NEWS - I ZA NA I ZU KI piosenkę tę bardzo lubię, ma też cudny tekst. O takiej miłości, która nie może się spełnić, zakochani najchętniej by uciekli ale nie mogą. No i słynne "Kuchizuke wo~" XD Chyba nie pozostało mi nic innego jak po prostu gorąco polecić;)

A wracając do Pi zapraszam na Yamashita Tomohisa - Nocturne piosenka w sumie taka w jego styluXD Dyskotekowa;P Muszę przyznać, że fajnie się tego słucha;) Piosenka jest w sumie o takiej miłości przez którą można oszaleć... taa od tych świateł w klipie teżXD Ja w ogóle myślę, że on się w jakiejś kosmitce zakochałXD Ale przyznać trzeba, że mimo dziwnego aczkolwiek fajnego stroju w klipie prezentuje się mega fajnie;D Ta fryzura, kolor i w ogóle *_* Super ;D

Kolejnym klipem jest NEWS - Cherish (4nin) piosenka dobrze wszytkim znana, ale tym razem wykonana w nowym składzie, więc nabiera nowego znaczenia. Sam tekt piosenki jest naprawdę świetny, mówi nam o miłości, która sprawia, że stajemy się silniejsi, która dodaje nam siły, by dążyć do celu *_* Naprawdę piękny tekst *_* No i chłopcy tak ślicznie wyglądają*_* Bardzo, bardzo podoba mi się wykonanie tej piosenki*_* Gorąco polecam;D

Uff dużo tych piosenek XD A mamy tutaj jeszcze NEWS - Medley (Koi no ABO & Chankapaana) Strasznie podoba mi się ten medley:) Po pierwsze chłopaki mają cudne te stroje*_* I jakie modne XD Wstawki skórzane są boskie*_* Świetnie wyglądają i... te wpadki XD Tego i zagapienie + statyw oraz Keii i jego problem z mikrofonem XD Genialnie się na to patrzy XD Nie możecie tego przegapić:D

No a na koniec z piosenek zapraszam na NEWS - Ashita E & Just Do It pierwszą piosenkę napisał i skomponował Pi, natomiast drugą napisał i skomponował Kato ;D I w sumie w tej od Kato widzę więcej sensu, ale ok XD Tematycznie piosenki do siebie pasują, gdyż mówią, że nawet kiedy rzeczy idą źle to w końcu i tak będzie dobrze i trzeba w to wierzyć i być sobą. Fajnie tak popatrzeć na "stary NEWS" dlatego gorąco polecam:)


TEKST



Tutaj natomiast Grnavy i Ayo3 zachęcają do przeczytania Ueda Tatsuya - RUNAWAY  myślę, że żadna fanka Uedy, nie może uciec od tego tekstu


WYWIADY



Natomiast z wywiadów na początek zapraszam na TV Guide (27.07.2012) - NEWS i ich ukochane rzeczy (fragment) wywiad ten był robiony w ramach promocji singla "Chankapaana" i chłopcy mówią tu o swoich "ukochanych rzeczach" - niekiedy mnie dobijająXD

Dalej mamy Weekly the TV (27.07.2012) - NEWS (fragment) tym razem chłopcy mówią o swoich nowych solówkach oraz co by było gdyby pozostali członkowie im w nich towarzyszyli (chciałabym to zobaczyć) XD Z wywiadu dowiecie się także jak każdy z nich wyznałby miłość dziewczynie oraz jaką mają wiadomość dla fanek

Kolejnym jest Tv Life (03.08.2012) - NEWS i ich idealne miłosne spotkanie (fragment) tym razem dowiecie się co myślą chłopaki o sytuacji opisanej właśnie w piosence "Chankapaana" oraz jakie byłoby ich idealne spotkanie ukochanej.


J-WEBY



Ten dział to w zasadzie taka trochę nowość u nas:) A zaczniemy ją od Koyama Keiichiro - Member Ai #903 Ten wpis ukazał się po programie DASH, w którym to była ciekawa rozmowa o tym jaką to Tego jest gwiazdą i ma ekskluzywne spotkania z wizażystą XD  Może nie wnosi za dużo, ale dodatkowo wpis ten ukazał się w rocznicę powstania nowego NEWS i na końcu są życzenia od Keiia oraz sposób w jaki teraz nazywa fankiXD Naprawdę polecam:)

Dalej (trochę nie po kolei XD) ale mamy Koyama Keiichiro - Member Ai #898 tym razem o niezwykle frapującym go problemie związanym z godziną jego narodzin XD

A na koniec Koyama Keiichiro - Member Ai #901 tym razem Keii opowiada o przyjęciu urodzinowym swojej mamy i przyszłych Johnnysach z jego rodziny XD


KONCERT



W tym dziale natomiast Naniwa zaprasza Was na [2012.03.11] ONE OK ROCK @YOKOHAMA ARENA@ [live concert] - żadna fanka Taki nie może go odpuścić;) Zwłaszcza z polskimi napisami:D Ci, którzy nie mieli możliwości być w Niemczech na ich koncercie oraz ci, którzy mieli ale było im mało niech dobrze bawią się przy tym No i potem niech nie zapomną skomentować:)


DRAMY



A na koniec, razem z cyganką i Natsu zapraszam na: SUMMER NUDE 2-7 - chcecie wiedzieć czy Asahi zapomni zapomni o swojej dziewczynie? Co z Hanae? Czy Hikaru pozyska jej miłość? I jak cudowną porą jest lato? Cóż może i już się skończyło, ale tutaj nigdy tak nie będzie:D Koniecznie musicie zobaczyć nowe odcinki:)




No i to póki co tyle;) Już jutro kolejna aktualka:)

Offline

 

#41 2013-10-27 23:34:06

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

No i pora na aktualkę z okazji tygodnia Tego zwycięzcy w ankiecie na "Naj, naj NEWS" w kategorii "Najładniejszy uśmiech"


FANVIDEA



Zacznijmy od Tegoshi Yuya - Dead Run (Shissou) [PL] jest to naprawdę piękny i wzruszający fanvid.  Do tego ta piosenka idealnie pasuje do tego filmu i przeżyć Shujiego;) To tak jakby Shuji mówił to do swojej rodziny i bliskich. Naprawdę polecam się z tym zapoznać, bo jest to taka kwintesencja całego filmu - jakby streszczenie. Tylko zaopatrzcie się w chusteczki bo ten klip + ta piosenka tworzy naprawdę mieszankę wybuchową powodującą płacz><

Dalej mamy TegoRyo - Aria [PL] jest to bardzo smutna historia, o miłości, która jest niemożliwa. Która dała radość, ale była z góry przesądzona. Do tego piosenka wprowadza niepowtarzalny klimat - taki mistyczny. Bardzo mi się to podoba*_* Gorąco polecam:)

Natomiast Kwiatek na początek zaprasza Was na: TegoPi - Bliżej ciebie (Yaoi) [PL] - hmm co by tu powiedzieć... każdy chciałby być bliżej Tego, nie?XD

No a na koniec razem z Kwiatkiem zapraszamy na: TegoPi - NEWS "Jedna historia" (Yaoi) [PL] fv przedstawia „historię miłości Tegoshiego i YamaPiego, tak kawai, że aż oczu nie można oderwać”. Zachęcające? Z pewnością - no i obowiązkowe dla wsystkich fanów tej parki:)


PROGRAMY



Natomiast z programów na dobry początek zapraszam na: ItteQ - Jakie dziewczyny lubi Tegoshi (18.04.2010 r.) w tym odcinku Imoto opowiada o swojej podróży do Wenezueli, która słynie z najładniejszych dziewczyn... a to oczywiście musiało zostać powiązane z Tego i jego typem XD Krótkie ale bardzo fajne;) Także polecam:)

Dalej mamy ItteQ - Tegoshi i jego porozumiewawcze kiwnięcie (25.01.2009 r.)- w sumie nie wiem jak to opisaćXD Ogólnie Miyagawa opowiada tu o swoim projekcie we współpracy z Imoto, a Tego... jak to Tego musiał go dobić swoją reakcją XD Podsumowując - Miyagawa się zmienił XD Gorąco polecam:)

Kolejne ItteQ to Strategia Tegoshiego na Dzień Matki (10.05.2009 r.) tym razem możemy usłyszeć co ludzie z ItteQ robią z okazji Dnia Matki:) A także jaki Tego ma cwany pomysł, by dać mamie zawsze to co chce XD Naprawdę ciekawe, polecam:)

A ostatni już programik to ItteQ - Zwycięstwo to zwycięstwo (28.03.2010 r.) - Tego mnie tu dosłownie powaliłXD Nie ma co, jaki on miły dla Miyagawy XD Biedaczek, musi walczyć ze sławnymi aktorami, a ten go jeszcze dołujeXD Ale przynajmniej uznał jego zwycięstwo w końcu "zwycięstwo to zwycięstwo" <- najsławniejsze hasło Tego XD Gorąco polecam, bo jak zwykle jest się z czego pośmiać;)



No i to tyle;) Myślę, że jutro pojawi się kolejna aktualka;) A jak nie jutro to we wtorek;)

Offline

 

#42 2013-10-28 23:19:38

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

Jak obiecałam tak też jest:)

Jest to 1 z 4 części aktualek z okazji 10 rocznicy NEWS;) Biorąc przykład z japońskich magazynów itp. rocznicowe wypuszczki będą gdzieś do końca rokuXD No w każdym razie wyjdzie 100 projektów;) A na każdą aktualkę będzie się składać 25 projektów;) Miało być po 25 projektów na miesiąc ale cóż tygodnie ankietowe trochę mi zajęły + uczelnia:/ Ale szybko nadrobi się ten stracony miesiąc bo mam już bardzo dużo rzeczy gotowych:)

W każdym razie częstujcie się 1 dawką i sprawdźcie czy czegoś nie przegapiliście;)



PIOSENKI



Zaczynamy od: NEWS - 36°C Jest to piosenka z singla "World Quest". Osobiście bardzo ją lubię;) Ma taki przyjemny i "czuły" tekst o wspieraniu i byciu przy kimś *_* W sumie wydaje mi się jakby to była też piosenka zadedykowana fankom, jakoś tak pasuje mi

Kolejną piosenką z singla "World Quest" jest NEWS - Hello Ma ona naprawdę wspaniały tekst. Mówi o tym, by się nie poddawać, bo prędzej czy później nasze marzenia się spełnią. Tekst ogólnie bardzo pasuje mi do NEWS i fanek, i tego wszystkiego co się stało. Najbardziej to chyba lubię drugą zwrotkę*_* To naprawdę cudowny utwór wart uwagi, więc naprawdę gorąco zachęcam do zapoznania się z nim:)

Dalej mamy piosenki z ich najnowszego albumu - NEWS. A zaczynamy od NEWS - Koi matsuri W sumie jest to chyba jedna z 3 moich ulubionych na tym albumie;) Piosenka opowiada o chłopaku, który chciałby wyznać swojej ukochanej uczucia na letnim festiwalu, ale no nie bardzo mu to wyjdzie XD Mimo to wszyscy cieszą się tym festiwalem XD To po prostu piosenka o miłości na tle festiwalu Tekst jest według mnie świetny i sama piosenka też;) Także polecam:)

Kolejna to NEWS - Greedier piosenka opowiada o chłopaku (trochę podnieconymXD), który po prostu bardzo bardzo kocha swoją dziewczynę i najchętniej chciałby ją tylko dla siebie;) To naprawdę ciepły i śliczny tekst:) Sama muzyka też taka spokojna, że miło się jej słucha:D

Pora na NEWS - Dance in the dark Piosenka pełna pasji i namiętności:) Taka w stylu "Dancin' in the secret" czy "Bambina". Tekst ma według mnie naprawdę świetny. Nawet podoba mi się bardziej od tych wyżej wymienionych XD No i Massu mówiący "Kocham" po włosku, hiszpańsku i angielsku... wow O_o I ten mroczny śmiech Tego na koniec XD Po Po prostu majstersztyk*_*

Skoro jesteśmy przy takich trochę niegrzecznych piosenkach To nie możemy zapomnieć o NEWS - Besame Mucho ~Kuruoshii Bolero~ to zdecydowanie moja ulubiona *_* Podoba mi się i jej tekst i sama muzyka. Jest cudowna*_* Do tego ten hiszpański klimat*_* Sama piosenka jest o namiętnej lecz zakazanej miłości, która rozwija się (czy może wypełnia) w trakcie tańca. Koniecznie musicie się z nią zapoznać:)

Teraz pora na coś wruszającego, czyli NEWS - Cry Jak to Kato wspomniał, piosenka ta pasuje do fanów, więc podobnie jak 4+FAN jest im dedykowana:)
Sama piosenka mówi o tym, że na drodze do marzeń może spotkać nas coś złego, ale to nie powód, by się poddawać, bo tak po prostu być musi, a te łzy, które wtedy wylejemy sprawią, że staniemy się silniejsi. Tekst naprawdę piękny*_* Tak jak i sama piosenka;)

No i kolejna piosenka dedykowana fanom, o której wspomniałam już powyżej, czyli NEWS - 4 + FAN W zasadzie nie wiem jak opisać tę piosenkęXD Mówi ona po prostu o powrocie NEWS w 4 osobowym składzie i tym co przeżyli przez ten czas oczekiwania;) Według mnie ma ona naprawdę przecudowny tekst, zresztą melodyjnie także jest cudowna*_* Taka żywa i wesoła;D


Pora przejść do solówek:) Na dobry początek mamy Tegoshi Yuya - Lovin' you - piosenka mówi o tym, że czasami, by spełnić własne marzenie trzeba z kimś zerwać, że czasem lepiej jest z kimś zerwać niż być z nim bo mimo bólu to będzie dla dobra naszej dwójki. Tylko dzięki temu będziemy mogli iść przed siebie a nie czuć się ograniczonymi. Do tego sama melodia ciągle kojarzy mi się z jakimś openingiem z anime XD Może ją kiedyś wykorzystają? XD Pasowałaby ;D

Dalej jest Koyama Keiichiro - Beautiful rain - piosenka została napisana właśnie przez Keiia;) Ach, Keii ma talent do pisania romantycznych balladek*_* Chociaż na początku mnie ona jakoś nie zachwyciła to po czasie *_* Piosenka mówi nam o chłopaku, który wspomina swoją byłą dziewczyną, jej łzy podczas rozstania, które przypominają mu pewną sytuację z czasów, kiedy jeszcze byli razem. Ogólnie tekst jest cudny*_* Niektóre metafory są naprawdę piękne*_* W każdym razie oby Keii napisał jeszcze wiele takich piosenek *_*

Kolejne solo to Masuda Takahisa - Remedy - tekst piosenki w sumie dosyć ciekawy, bo mówi o tym, że miłość jest jak ciężka choroba, na którą lekarstwem jest ukochana XD No nie powiem, ciekawe podejście:P W sumie im dłużej jej słucham tym bardziej mi się podobaXD No w każdym razie naprawdę gorąco polecam, bo to świetna, żywa, dyskotekowa piosenka w stylu Massu

A na koniec z solówek zapraszam na Kato Shigeaki - Dreamcatcher - piosenka ta jest całkowicie napisana i skomponowana przez niego. No a jakżeby inaczej skoro jest FENOMENALNA *_* Piosenka ta to w zasadzie kołysanka, pełna seksapilu kołysanka dla ukochanej On powinien w tym głosowym budziku ją zaśpiewać;P Naprawdę działa XD Słucham jej przed spaniem i zawsze mam mega fajne sny W ogóle do niego bardzo takie piosenki pasują*_* Plus te chórki*_* Bosko się tego słucha*_* Naprawdę gorąco polecam:)


A tak jeszcze na koniec z piosenek, w ramach bonusu cenny prezent dla członków grupy KTNEWS Fan, a mianowicie: Wiadomość od NEWS z okazji ich 10 rocznicy + Aikotoba ~ Te wo Hiite Jest to w sumie specjalny prezent od chłopaków dla nas;D To właśnie to wideo, które było zamieszczone na stronie jehp tylko 15 września:) Na początku macie krótką wiadomość od NEWS, potem występ z Tokyo Dome piosenki, którą napisali i skomponowali specjalnie dla fanek, a na koniec jeszcze krótkie notki od nich:) Całość jest naprawdę czymś wspaniałym, to cudowny prezent dla fanek*_* Piosenka jest taka wzruszająca i poruszająca*_* A także pełna ukrytych znaczeń. Cudownie się jej słucha. Gorąco polecam wszystkim fankom, bo to naprawdę wspaniały prezent chłopaków dla nas;)


PROGRAMY



Przejdźmy do programów;) Na początek mamy tu HEYx3! Special - Rozmowa z NEWS + Hoshi wo Mezashite live (02.04.2007) - program przezabawny, a zwłaszcza jego 2 częśćXD Podsumowując rozmowa Tego i Kody Kumi na temat dbania o cerę i bycia seksowną kobietą, a także jakie relacje łączą Pi i jednego z EXILE Do tego śliczne wykonanie "Hoshi wo mezashite" *_* Po prostu musicie to zobaczyć;)

Kolejny program to Utaban - NEWS wspierający siatkarki + Akaku live (12.08.2004 r.) jest on bardzo zabawny:) Dowiecie się z niego kogo Keii uważa za kosmitów, jak bardzo zazdrosnym idolem jest Kato XD oraz czy Pi jest zakochanym masochistą XD W środku zobaczycie też świetny występ do "Akaku Moyuru Taiyou" Gorąco polecam, bo chłopcy wyglądają tu cudnie *_*

Dalej mamy NEWS Fanclub (12.01.2006) - program nie za długi ale bardzo fajny:) Zobaczycie w nim jak to jest być wielką fanką NEWS i mieć okazję zobaczyć próbę do SC, być na nim a potem przeprowadzić z chłopakami wywiad;D To z pewnością mega fajne uczucie*_* Pozazdrościć;D

No a ostatni programik to NEWS w Zoom In Saturday (15.12.2012 r.) jest to dosyć krótki wywiad, ale bardzo zabawnyXD Zobaczycie w nim chłopaków w ich prywatnych ubraniach, a także dowiecie się do czego Massu służy kurtkaXD Poza tym dowiecie się, kto z NEWS śpi przy świetle, jak chłopcy reagują na horrory (przy czym poznacie ciekawy sposób mycia twarzyXD), jak jedzą chrupki oraz nad czym Tego myśli patrząc na plamy/kruszki pozostawione na stole XD To naprawdę niezwykle zabawny program, więc gorąco go wszystkim polecam:)


WYWIADY



Natomiast z wywiadów na pierwszy ogień pójdzie Duet 07.2013 - News i rozmowa o ciele Z wywiadu dowiecie się o czym to chłopaki nie mogą przestać myśleć, jaka część ciała dziewczyny przykuwa ich uwagę (Keii dobijaxD), co przyprawia ich o szybsze bicie serca, miejsca, które lubią, co chcieliby mieć oraz gdyby mogli się zamienić częściami ciała to z kim i co by zamienili? Muszę przyznać, że ostatnie pytanie mnie powaliłoXD Oj, Kato jakiś ty idealny i popularnyXD No ale przekonajcie się sami

Kolejny jest z Myojo 04.2013 - Plany na wspólną randkę NEWS i dziewczyny a w nim wybierzecie się na grupową randkę z chłopakami - jak każdy z nich zaplanował, by grupową randkę, tak byś wybrała właśnie jego spośród całej 4? A także jak wyglądałaby potem randka z nim sam na sam:) Naprawdę pryjemny wywiadzik:)

A ostatni pochodzi z Wink up 10.2013 - Uroczy NEWS W tym wywiadzie przeczytacie co dla NEWS jest urocze, a niekoniecznie dla innychXD Poznacie urocze sceny zza kulis nowej trasy, a także co uważają za urocze u dziewczyn:) No po prostu uroczy wywiadXD Mam nadzieję, że Wam się spodoba:)


KONCERT



Natomiast tutaj gorąco zapraszam na: NEWS ~ Utsukushii Koi ni Suru yo ~ jest to pierwszy koncert NEWS w składzie 4-osobowym, który miał miejsce w wakacje 2012 roku. Muszę powiedzieć, że koncert jest cudowny*_* Bardzo wzruszający, ciepły. Patrząc naprawdę czuć takie ciepło w serduszku a nawet można się wzruszyć. Jak i paść ze śmiechuXD Jak zawsze zresztą XD Póki co dodałam tylko 2 części z 5 ale już wkrótce reszta:)


J-WEBY



A na koniec specjalne wpisy od chłopaków z okazji ich rocznicy;)

- Kato

- Massu

- Tego

- Keii



No i to tyle;)
Na dniach (pewnie do dwóch dni) pojawią się 2 zaległe aktualki a potem już z okazji Halloween

Offline

 

#43 2013-11-03 00:17:16

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

No i pora na kolejną aktualkę;) Tym razem z okazji Halloween


FILM



Na początek, razem z Nigrą i ericą gorąco zapraszamy na: Youkai Ningen Bem the Movie - Bem, Bela i Belo powracają do miasta, w którym poznali tak wielu przyjaciół. Tam widzą, że dzieje się w nim naprawdę źle i mają do czynienia z serią zabójstw, w której ofiarami są pracownicy jednej firmy. Dlaczego? Czy ma z tym coś wspólnego rodzina małej Michiru, w której zakochał się Belo? I kim jest tajemniczy "nowy potwór"? Czy nasi bohaterowie w końcu odnajdą metodę, by stać się ludźmi? Nie możecie tego przegapić;D


ANIME



Z anime na początek zapraszam na Kuromajo-san ga Tooru!! 7-8 tym razem zobaczycie jak skończy się spotkanie Choco z Babą Jagą, a także jak czy jej się uda złamać zaklęcie zakochania ze swoich przyjaciół:) No i czy sama nie da się prze to zaklęcie złapać?

Teraz pora na nowość:) Krótką, ale zawsze to cośXD A mianowicie zapraszam na: Akuma no Hanayome - Ran no Kumikyoku Pewne rodzeństwo było szczęśliwe na górze Olympus dopóki... nie zakochali się w dobie. Venus - siostra Deimosa, została uwięziona w Bagnie Śmierci. Aby ją uratować, Deimos musi odnaleźć jej ludzką reinkarnację, dzięki czemu ich miłość będzie mogła przetrwać.
Reinkarnacją tą okazuje się Minako Ifu, dziewczynie jednak ani się śni iść do podziemi.
W OAV tym jest pokazana historia z życia Minako. Dziewczyna jedzie do posiadłości rodziny Ohba, by odnaleźć swojego zaginionego przyjaciela. Czy właściciele tak pięknej szklarni z orchideami mogą być źli? Co nimi kieruje? I jaką tak naprawdę tajemnicę kryje nawóz, który sprawia, że są to najpiękniejsze orchidee na świecie? - Nie możecie przegapić tej niezwykłej i głębokiej historii:)

A na koniec przejdziemy do demonów, które zamiast straszyć, rozczulają XD Pewnie domyślacie się już, że chodzi o Chibi Devi! 44-45 - tym razem czeka na nas przygoda diablątek w Krainie Snów ;D Ciekawe co też ich tam czeka;)


No i to póki co tyle;) Już niedługo obiecane, zaległe aktualki, a także zbliżające się urodzinowe;)

Offline

 

#44 2013-11-17 20:02:09

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

No i pora na jedną z zaległych aktualek:)
Czyli aktualka urodzinowo-rocznicowa Massu:)


PIOSENKI



Na początek zapraszam wszystkich kociarzy (i nie tylkoXD) na: Tegomass - Neco chudoku - Jak to mówił Tegomass to piosenka o właścicielu, który jest uzależniony od swojego kochanego, aczkolwiek upartego i chwilami nieznośnego kota XD Piosenka jak i sam klip są mega powalające, więc naprawdę gorąco wszystkim polecam:) Idealne na poprawę humorku:D

Kolejną piosenką jest Masuda Takahisa (+ Kis-My-Ft) - STARLIGHT w oryginale jest to piosenka zespołu Hikaru Genji. Mówi nam o tym, by wziąć się w garść i sięgnąć marzeń, które są naszą wolnością - ucieczką od zmartwień;) Naprawdę fajna, gorąco polecam:)


PROGRAM



Z programów zapraszam na: Tegomass w Ichiban Song Show (06.03.2013 r.) dowiecie się z niego jak chłopcy trafili do JE, dlaczego Tego chciał być sławny XD (to mnie powaliło),  o jego ero stronie a także jak Massu zawalił chankapaanę XD Jest się z czego pośmiać;D Gorąco polecam


WYWIADY



Natomiast z wywiadów na początek zapraszam Was na: Masuda Takahisa - Pytania miłosne (Duet 11.2012) Dowiecie się z niego jak to Massu nie lubi się kłócić, poznacie jego sposób na ujednolicenie stylu (by oczywiście zażegnać kłótni:D) A także ogólnie jakie jest nastawienie Massu względem miłości:) Gorąco polecam no i zachęcam do komentowania:)

Dalej mamy Masuda Takahisa - Duet 05.2013 z którego dDowiecie się czyje spotkanie odmieniło Massu, jak bardzo kocha swoje skarpetki z 5-palcamiXD, o słowach Elvisa, które stały się mottem Massu, a także jaką dziewczynę chciałby poznać;) Polecam:D

Kolejnym wywiadem jest Masuda Takahisa - Myojo 03.2012 w nim z kolei zobaczycie spojrzenie na randki Massu z perspektywy dziecka, młodzieńca i jak to sobie wyobraża, gdy skończy 60 lat. Naprawdę ciekawy i przyjemny wywiad;)

Następnym wywiadem jest QLAP 11.2012 - Masuda Takahisa 50Q&A z którego dowiecie się o fetyszu Massu, jego zdolnościach kulinarnych, niezdecydowaniu w niektórych kwestiach, szczerości do bólu, a także o nowinkach ze świata mody:) Będzie z czego się pośmiać;D

A na koniec KichiShichi zaprasza na: NEWS Potato 08.2013 - Happy Birthday! wywiad ten jest niezwykle ciepły i przyjacielski. Tegoshi i Keii-chan przygotowują tort dla solenizantów (czyli Massu i Kato). Dowiadujemy się jak chłopcy spędzają swoje urodziny, co sądzą o nowej piosence oraz co nowego u nich słychać. Polecamy:)
Jest to przy okazji również projekt z okazji urodzin Kato:)


DRAMA



No a na sam koniec zapraszam na: Scary Sunday 2000 - Pokój badań (odcinek 11) - ten króciutki epizod opowiada o trzech przyjaciołach, którzy wybierają się do opuszczonego szpitala na test odwagi, jednak w jego trakcie jeden z nich nagle znika. Po odnalezieniu nie jest już taki jak dawniej. Na domiar złego następnego dnia znowu znika. Co takiego kryje się w opuszczonym szpitalu? - Fajnie to obejrzeć jako taka odskocznia:) Straszne to to może nie jest, ale cóż począć i tak fajnie się z tym zapoznać i popatrzeć na początki aktorskie Massu:) W końcu to jego debiutancka rola;)



No i to tyle:) Myślę, że na dniach pojawi się kolejna aktualka:D

Offline

 

#45 2013-12-21 16:53:57

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: AKTUALKI

No i po czasie zapraszam na aktualkę z okazji urodzin Ryo:)


PIOSENKA



Na sam początek zapraszam na: Nishikido Ryo & Akanishi Jin - Ai no Katamariw oryginale jest to piosenka Kinki Kids, trochę smutna o zakochanych, którzy zostali rozdzieleni, ale mimo to miłość przetrwała. Chociaż ostatnia linijka nie pozostawia zbytnio słodzeń co do ich losu. W każdym razie gorąco polecam, bo ma naprawdę śliczny tekst no i obydwaj panowie również bardzo ładnie się tu prezentują;D


FANVIDEA



Tutaj natomiast KwiatWschodu wraz z aną3.33 prezentują Wam długaśne, bo aż prawie 12 minutowe fv, czyli Akame, RyoPi (Yaoi+16) - głównym tu parringiem jest Akame, ale RyoPi ma swój duży wkład w nakręcanie depresyjnej atmosfery wśród głupich wyskoków Akame. Można powiedzieć, że dzięki chłopakom łatwiej jest zachować jako taką równowagę psychiczną. Fv to przedstawia historię w ogóle nie trzymającą się kanonu zespołowego a raczej dramowego. Wplatając czterech bohaterów w jeden czas i miejsce, łącząc ich niespodziewanymi uczuciami i na koniec doprowadzając część z nich do czynów karygodnych! Złych! Bawiących i wzruszających do łez! A na koniec pozostawiających nas z lekkim zezem XD Zapraszamy do przekonania się o czym bredzę!

Natomiast ja zapraszam na:TegoRyo - Przyciąganie fv opowiada o dwóch baaaardzo bliskich przyjaciołach, którzy się wspierają. Jeden z nich ma problemy, nie potrafi sobie sam ze sobą poradzić, ciągle krzywdzi innych i siebie, i tylko wsparcie drugiego pomaga mu jakoś żyć. Piosenka w tle jest naprawdę świetna i fajnie współgra z obrazem:) Polecam, bo to naprawdę świetne fanvideo:)

Oraz na Pokaż mi sens bycia samotnym (RyoTego/TegoPi) Fanvid ten jest 5 częścią z cyklu FV RyoTego. Historia ogólnie jest o tym, że Tego był kiedyś z Ryo, ale z powodu agresji Ryo zostawił go dla Pi, jednak Ryo nie potrafi się z tym pogodzić i ciągle ich prześladuje... do czego to ich doprowadzi? Naprawdę fajny i wzruszający FV Gorąco polecam^^


WYWIAD



Natomiast z wywiadów mam dla Was Ryo Nishikido - 60 pytań (Potato 07.2007) - wywiad jest długi, ale bardzo szybko się go czyta:) Dowiecie się z niego co Ryo myśli o pozostałych członkach np. którym chciałby być, który jest beksą, który najmilszy itp., o jego podejściu do miłości: w jakim wieku powinna być jego ukochana, czy dostał kiedyś list miłosny, czy jego pierwsza miłość się spełniła czy co myśli o "miłości", a także o jego prywatnym życiu - jaką ma tapetę na komórce, czy ma w pokoju porządek, jakie książki czyta i co myślą o nim jego przyjaciele;) Myślę, że to naprawdę fajny wywiad nie tylko dla fanek, ale i dla tych, którzy chcieliby się dowiedzieć o nim czegoś więcej:) Gorąco polecam^^


DRAMA



A na koniec KichiShichi zaprasza na: Inu wo Kau to Iu Koto 1-2 drama opowiada o rodzinie Hongo, która ledwo wiąże koniec z końcem.
Sachiko pracuje na kilka etatów i kupuje z wyprzedaży, by wykarmić jakoś rodzinę. Wszystko jest zawsze na jej głowie, przez co ma pretensje do męża. Yuji natomiast ma dość swojej pracy, nie wytrzymuje w niej nerwowo i lubi czasem od niej uciec, boi się jednak powiedzieć o tym żonie, bo wie jak ważne jest, by i on zarabiał.  Ich córka - Mako z kolei ma problemy w szkole, nikt jej nie rozumie. Dlatego lubi czasem błądzić uliczkami i podziwiać wieżę Tokyo Sky Tree, w której chciałaby w przyszłości pracować. Pewnego dnia ratuje ona z opresji małą suczkę. Chociaż Sachiko początkowo nie chce, by z nimi została ostatecznie ulega namowom dzieci i męża. Wspólnie nazywają ją Sky Tree. Czy to właśnie na nią czekała ta rodzina? Czy ten malutki piesek odmieni ich życie? A jeśli tak to na dobre czy na złe?
Ryo jako mokra kluchaXD To koniecznie trzeba zobaczyć:) No i taki słodziachny piesek zdecydowanie potrafi sobą zainteresować:) Gorąco polecamy:)



No i to tyle:) Na dniach pojawią się kolejne^^

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
berlin-hotel HĂ´tels GuinĂŠe-Bissau