#1 2014-04-13 18:26:26

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Ulubieni Johnnysi :D

Pomyślałam, że założę ten temacik, by rozruszać trochę forum, no i by każdy mógł powiedzieć kogo z poszczególnych zespołów (albo wśród Juniorów) lubi najbardziej:D W sumie może to także pomóc tłumaczom w wyborze projektów:)
Oczywiście oprócz NEWS, KT oraz ich byłych członków:)

Tak więc jacy są wasi ulubieńcy?




Może na pierwszy ogień ja się podzielę swoimi ulubieńcami według zespołów:)


Hey! Say JUMP - chłopaków lubię w sumie wszystkich, ale moimi zdecydowanymi faworytami/mega ulubieńcami, których kupiłam nawet uchiwy XD są Yama-chan i Daiki Następny w kolejce jest Inoo

Sexy Zone - mój numer 1 tutaj to zdecydowanie Sato-chan Dzięki niemu zainteresowałam się tym zespołem:) Jest taki kawajuśny*_*  Następni to Kento - zdecydowany słodziak XD No i Fuma (Jin 2 XD)

Arashi - a tutaj mam najtrudniej W umie to ja wszystkich tam bardzo lubię XD dlatego włączyłam se PV i sprawdziłam, w kierunku którego sięga mój wzrok... no i w sumie było ich 3 XD Akurat jeśli chodzi o tę 3 to obejrzałam z nimi wszystkie/prawie wszystkie dramy i lubię ich i aktorsko, i muzycznie, i w ogóle, więc powiedzmy, że to moje Top3 z Arashi XD (kolejność NIE JEST przypadkowa) - Aiba (w dramach zawsze zdobywał moje serce XD), Jun (48 minut gadania o tym jaki jest super skutkuje jak widać nawrotem mojej sympatii do niegoXD) i Nino (uwielbiam jego głos^^)

Tackey&Tsubasa - tutaj decydowanie Tsubasa Chociaż Takę też lubię;)

SMAP - hmm... trudno się zdecydować, ale najbardziej lubię chyba Goro, potem Shingo i Kimurę:)

V6 - Nagano Hiroshi (cudny jest*_*)

Kanjani8 - taaaakXD Mam tam ulubieńca, a co:P  Yokoyama Yu - ale tylko i wyłącznie jako aktora XD Lubię na niego patrzeć, no i bardzo fajnie gra, ale nic poza tym

TOKIO - zdecydowanie Nagase i Taichi


Z innych to jedynie Nakayama Yuma - cóż, może to dlatego, że innych nie bardzo znamXD



A jak jest z wami?

Offline

 

#2 2014-06-04 00:41:24

kero

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2011-06-04
Posty: 1045
Punktów :   

Re: Ulubieni Johnnysi :D

Trudny wybór jednak dla mnie teraz numerem 1 jest :
Kimura Takuya jest boski i niesamowity XD

Ostatnio edytowany przez kero (2014-06-04 00:42:01)

Offline

 

#3 2014-06-07 19:47:36

 Juliavanila

Raczkujący fan

Zarejestrowany: 2013-10-06
Posty: 26
Punktów :   

Re: Ulubieni Johnnysi :D

Pamiętam jak dopiero zaczęłam interesować się Johnny's i zawsze miałam problem żeby wybrać ulubionych członków/członka zespołu. Ale teraz już chyba nic się nie zmieni.

Sexy Zone - Matsushima Sou (Choć wszytsko zaczęło się od Mariuszka i bardzo lubię wszytskich członków, bo jednak to jeden z moich ulubionych zespołów ^-^)

Hey! Say! JUMP - Yamada i Inoo, choć wielką sympatią darzę też Hikaru i Yuto.

Kis-My-Ft2 - Kitayama Hiromitsu, chyba jeden z najbardziej sympatycznych członków JE :'D

Arashi - Nino

Johnny's West - Kotaki Nozomu

A z Juniorków uwielbiam wielu chłopaków jednym z nich jest Jinguji Yuta przez którego wciągnęłam się w JE. Innymi, których lubię są: Nakamura Reia, Kyomoto Taiga, Matsumura Hokuto, Lewis Jesse i Yasui Kentaro. Jeszcze pewnie ktoś by się znalazł ale teraz zupełnie nie mam pojęcia czy kogoś nie dopisałam.


http://24.media.tumblr.com/05db1d3078ac657b22951030a5583bd0/tumblr_mwqjrukqSx1qcnheho1_250.gif http://24.media.tumblr.com/50a24cbbb2758a2b6d89371d562fd7e6/tumblr_mwqjrukqSx1qcnheho4_250.gif http://24.media.tumblr.com/1c8a7ae8c102ac92722ec2b39eef6106/tumblr_mwqjrukqSx1qcnheho2_250.gif

Offline

 

#4 2014-09-12 21:04:09

anulama

Raczkujący fan

Zarejestrowany: 2014-01-01
Posty: 2
Punktów :   

Re: Ulubieni Johnnysi :D

Ciągle mam problem, kogo wybrać. Jednak jedno jest pewne - moimi faworytami są Kimura Takuya i Yamashita Tomohisa.
Ale nie mogę się zdecydować, Kimura jest niezwykle seksowny, uwielbiam jego aktorstwo i mogę bez przerwy oglądać jego koncerty i teledyski. Za to Yamapi jest moją pierwszą japońską miłością i mimo paru wad, które już w nim zauważyłam, nadal go uwielbiam. No i (wg Dramawiki) niezwykle szanuje Kumurę

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Hotels Haiti naprawa elewacji warszawa zaręczyny w spa Ciechocinek