#196 2010-10-03 23:38:17

Jinusiowa

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

A ja KAT-TUNy zaczęłam od koncertu bo chciałam zobaczyć Japonię od strony popu i wzięłam to jako pierwszy lepszy zespół, byłam już po kilku dramach i Nobucie z Kame, Jina znałam z kilku fotek w googlach jak zerkałam kto to. Hyh teraz przynajmniej mój obiekt westchnień jest prawdziwym człowiekiem a nie kilkoma kreskami z anime lub opisem w książce fantasy

 

#197 2010-10-03 23:40:57

Alexandra

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Ja na początku Jina znałam jako "ten, co grał Hayato w Gokusen 2". A że już Hayato jako bohatera kochałam miłością bezwarunkową, to i Jin miał duże szanse na to, że go polubię. A później usłyszałam KT i przepadłam totalnie.

A teraz informacja. Kto jeszcze nie wie, teraz się dowie, że nowy singiel Jina (pierwszy faktycznie solowy), będzie nosić tytuł "Eternal" i wyjdzie na początku roku 2011

 

#198 2010-10-03 23:44:28

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Też mam taką nadzieję, chociaż po kilku przesłuchaniach wydaje mi się coraz bardziej podobać ta piosenka.. Klimatyczna^^

O.. To rzeczywiście "soon" XD Dzięki Alex za info:* Czyli możemy się Eternal na płytce spodziewać.. Hyh..

A te Jina warkoczyki w DUES były ciekawe^^ Ciekawy element do dosyć symbolicznego klipu Ale, że aż 3h mu je robiono - masakra

Offline

 

#199 2010-10-03 23:46:46

mouter

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

KwiatWschodu napisał:

A te Jina warkoczyki w DUES były ciekawe^^ Ciekawy element do dosyć symbolicznego klipu Ale, że aż 3h mu je robiono - masakra

Ale jak mówię... już nie pamiętam, czy rzeczywiście opowiadał o trzech godzinach, czy czymś podobnym. Pamiętam, że to wydawało mi się strasznie długo i że się śmiał, że nie spał, by ich nie zepsuć...

O właśnie... mógłby mi ktoś wytłumaczyć ten symboliczny klip? Bo nigdy nie rozumiałem i nadal nie rozumiem o co w nim chodzi...

 

#200 2010-10-03 23:48:31

Jinusiowa

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Ja dopiero teraz wiem i muszę go mieć ! nie ma mowy go nie mieć ! ja już widzę go na półeczce mojej ! nie zasnę teraz...

 

#201 2010-10-03 23:49:35

Alexandra

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

To ja przed chwilą jeszcze prowadziłam normalne rozmowy na gg, ale jak się dowiedziałam, to na niczym się już nie mogę skupić, tylko wszystkim o Jinie nawijam xDDD

 

#202 2010-10-04 00:03:57

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Hehe.. I właśnie o to chodzi, żeby nikt nie wiedział o co w DUES chodzi <żart>
Ale, jak wiele piosenek i klipów KT można ją pewnie na tysiąc i jeden sposobów interpretować, dla mnie..  PV, jak i sama DUES ma podwójne znaczenie.. A mniej więcej, to sobie wmawiam, że chłopcy śpiewają o tym, że nie pozwolą zniknąć swoim uczuciom/marzeniom, będą walczyć ze wszelkimi przeciwnościami losu tak jak to robili na początku, odkąd się pojawili na świecie, założyli zespół - będą dążyć do sławy... Ble ble, ale raczej ameryki tym nie odkryłam, nee? XD

Też się singla nie mogę doczekać XD Uhh..

Offline

 

#203 2010-10-04 00:10:20

mouter

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

No Ameryki to faktycznie nie, ale chyba się nie mylisz... aż sobie to puściłem przez chwilę.

Co do samego Eternal najbardziej podobała mi się wersja, którą śpiewał wraz z Yamapim, na jego koncercie. Jakoś tak ten kawałek utknął mi w pamięci. Miał swój klimacik. Potem czegoś mi w niej brakowało...

 

#204 2010-10-04 00:18:27

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Heh.. Ja różnicy nie widzę większej.. Poza tym, że na live-ach zawsze śpiew Jina jest taki.. pełny emocji, więc też jak słyszę audio z jego kon to aż.. ściska serce
Ale i czystą Eternal chciałabym mieć, no i bardziej pasuje moim uszom XD

Offline

 

#205 2010-10-04 00:29:19

LaLuna

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

mouter, mówisz o tej wersji, z koncertu YamaPiego? Mi się zawsze na niej chce beczeć Znaczy się, najpierw chce mi się śmiać, ale potem jak słyszę, że oni płaczą, to tak mnie właśnie serce ściska, że jedyne co mi się chce, to płakać razem z nimi
Ale pewnie nie chodzi o tą wersję xD Bo ich jest straaasznie dużo, no! xP
Ale wiecie co, jakoś tak się ucieszyłam jak usłyszałam, że będzie na jego nowej płycie ^^ Mam sentyment do tej piosenki

 

#206 2010-10-04 00:35:38

mouter

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

No właśnie o tę wersje mi chodzi LaLuna. Właśnie tą. Ona mi jakoś najbardziej w pamięci została. Tak więc do niej powracać na pewno będę, ale szczerze mówiąc, jak wreszcie wyjdzie studyjna wersja tej piosenki, to dołączę kolejną solówkę Jina do swojej play listy.

 

#207 2010-10-04 17:25:22

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Hm.. Z tych wszystkich wiadomościach o Jinie to najbardziej mi się podoba ta: http://v.youku.com/v_show/id_XMjExNjc0MjMy.html I ta 9min mnie ciekawi, ale cóż.. nicht verstehen XD
Miałam nadzieję, że Jin zrezygnuje z okularków, ale widzę, że moje nadzieje były płonne^^

Offline

 

#208 2010-10-04 18:54:12

Alexandra

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

No, fakt, że jedna z lepszych wiadomości w ostatnich dniach. U mnie już to wideo grzecznie na dysku leży, żebym mogła do niego w każdej chwili wrócić xD
W ogóle to w pierwszym momencie przeżyłam szok, jak zobaczyłam, jak on teraz wygląda, ale poza tym, że wolę, kiedy nic mu oczu nie zakrywa, to jest ok. Zwłaszcza że śpiewa świetnie jak zwykle. Widzę, że koncert monotonny nie był, piosenki pojawiały się bardzo różne i to się chwali. Coraz bardziej nie mogę się doczekać jego nowego singla, a jeszcze bardziej żałuję, że nie mogło mnie być na tym koncercie

Ale cóż, może jeszcze kiedyś się uda usłyszeć go na żywo. Póki co lecę oglądać Music Talk o A PAGE, bo dopiero teraz mi się ściągnęło xD

 

#209 2010-10-04 19:14:17

mouter

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Alexandro on wreszcie zaczął przypominać człowieka, a nie małpę rozmiarów ludzkich, a Ty jeszcze krytykujesz jego fryzurę... Fanki chyba naprawdę nie mają nigdy dość ^^" Co do okularów... może nie chce stracić ludzi swoimi worami pod oczyma? Ja zawsze sobie tym interpretuję ich zamiłowanie do okularów przeciwsłonecznych ^^"

 

#210 2010-10-04 19:18:14

Alexandra

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

^ Wiesz, moja ogólna opinia na temat jego fryzury to jest "za kudły go i do fryzjera". Wolę go w krótszych włosach po prostu i nic na to nie poradzę. A że zawsze twierdziłam, że kocham go za jego muzykę, a nie za wygląd, to mogę sobie ponarzekać ;p;p

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
https://turcianske-teplice.ebetonovezumpy.sk zaproszenia ślubne