#211 2010-10-04 21:11:36

Jinusiowa

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Ja długie włosy kocham więc im więcej mu ich rośnie tym lepiej !(chodzi o głowę oczywiście, proszę ich nigdzie indziej nie szukać ) Co do okularów to pewnie nie ma już oczu ze zmęczenia i dlatego lubi je zakładać Ja widzę trzech Jinów zawsze: taki ze spiętymi włosami i okularami trochę elo ganksta, w kapeluszu a'la romantyczny Majkel z domieszką Johnego Deepa i rozkoszny dzieciakowaty Bakanishi. ;P

Ostatnio edytowany przez Jinusiowa (2010-10-04 21:12:27)

 

#212 2010-10-04 21:25:49

Tsuki

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

zgadzam się z Tymi trzema Jinami xD mam tak samo xDD To tak jak Yamapi xD dla mnie Akira a taki Naoki to dwie rózne osoby xD ale jakże kochane xD

w kapeluszu a'la romantyczny Majkel z domieszką Johnego Deepa

Tym mnie powaliłaś , bo już myślałam że tylko ja mam takie skojarzenia xD ale to było moje pierwsze skojarzenie jak zobaczyłam go w rescue xD A jak powiedziałam to koleżance to się tylko dziwnie spojrzała , dlatego tym bardziej mi miło że nie jestem sama xD

 

#213 2010-10-04 21:37:50

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: [Były członek] Akanishi Jin

A ja się z wami zgodzę co do tego, że wyglądał trochę jak Majkel xD Ale z tym drugim panem, to się już zgodzić nie mogę xD


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#214 2010-11-12 16:11:35

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Nie ma to, jak Bakanishi XD http://www.youtube.com/watch?v=f20qNb6-fgE
Ciekawe o co mu chodziło z tym klaśnięciem XD
Ta.. Jinu, dla Ciebie to "Wszyscy są niesamowici", a własnej muzyki to nie masz pojęcia gdzie przypisać.. "To rap.. Rap..? Nie, to rock.. Y.. Ale chciałbym żeby to był rap, ale to nie jest rap.." XD
Ha, ale teraz już kapuję o co mu chodzi z tym 3010, bo jego muzyka jest futurystyczna.. Ale czy to znaczy, że ludzie mu wmawiają, że wyprzedza swoją muzyką tą zastaną w Japonii o lata świetlne? WOW.. Niech mi ktoś powie co Jin powiedział w swoim Specjalnym Wywiadzie (źródło: http://www.jinakanishi.us/ticket.php )<prosi> XD
A moja druga prośba jest związana ze sprzedażą biletów na kon Jina w listopadzie
Sprzedaż rusza już jutro(8 to moja szczęśliwa liczba, wiecie? ), od godz. 12:00 wg USA. A że koniunktura dolara aktualnie jest w dołku to może ktoś mi jeden bilecik fundnie?
Tylko 50-120$, czyli 150-360zł XD
Najlepiej na 13.11. w House of Blues Houston w Houston, o i nawet sobie miejscówę wypatrzyłam.. O tu, na obszarze oznaczonym GA FLOOR na tej fotce: http://img38.imageshack.us/img38/2438/24303sa.gif A dokładniej w sektorze Table E lub F: http://img291.imageshack.us/img291/4885/27239sa.gif
XD I wyjdzie to dokładnie: 87,78-113,53 $, ok. 264-342 zł, bo jeszcze nie wiem, który sektor droższy

~~~

Jin Akanishi ma już za sobą kon w Chicago, 7.11.2010.
Gdzie i nowe piosenki się znalazły(oczywiście w formie fanvidu):

Fifth Season - http://www.youtube.com/watch?v=kPV_diVnO7M
Oo Wah - http://www.youtube.com/watch?v=FpdWuhSIe1s

Hihi, mi się podoba XD Zwłaszcza "Uuu Wła, Uu u uu Łaa". Nie ma to jak głębokie przesłanie XD

Offline

 

#215 2010-11-12 22:06:20

Tsuki

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Piosenki bardzo fajne xD, jeszcze się w nie pożądnie nie wsłuchałąm , ale jak na pierwsze rzesłuchanie odbieram je bardzo pozytywnie xD
no i dumna jestem z Jinusia, żę już po pierwszym koncercie xD
ja tylko czekam aż usłysze te wszystkie piosenki w ładnych wersjach xDD

 

#216 2010-11-12 23:12:54

Alexandra

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Mnie się obie pioseneczki też podobają ale już się z nimi trochę zdążyłam osłuchać, bo za pierwszym razem to jakoś specjalnie mnie nie chwyciły, przyznaję się. Ale od wczoraj już się zdążyłam z nimi dobrze zapoznać i teraz nie jestem pewna, czy faktycznie miałam kiedyś jakieś "ale" ;p

Póki co w ładnej wersji to mamy tylko fragmenty "Yellow Gold" [ [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość] ] i "MY MP3" [ [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość] ]. Mało, ale dobrze, że chociaż tyle ^^

Póki co kombinuję, jak by to zrobić, żeby być w styczniu w Japonii, ale dochodzę do wniosku, że jednak nie da rady. I to jest pech, bo na jap. koncertach Jina to ja bym strasznie chciała być. Chyba że ktoś się wybiera i w walizkę mnie zabierze może, co? ;p
Rozpiska koncertów tutaj -> http://www.johnnys-net.jp/j/artists/j_a … onsta.html
Ale ja na nią patrzeć nie mogę, bo sobie wtedy uświadamiam, że nie mogę tam być, eh...

A jeszcze ostatnio dorwałam się do świeżych oficjalnych fotek Jina:
- Farewell Party Live - [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
- Akanishi Tour - [Musisz być zalogowany, aby przeczytać ukrytą wiadomość]
czyli ogólnie to, co możecie kupić w Johnnny's Shopie ;p Niektóre fotki są boskie, inne niekoniecznie, ale zerknąć bynajmniej nie wadzi ;]

Aa, dobra, powiedziałam, co miałam powiedzieć, za dużo pewnie, ale kit z tym, ja po prostu niektóre rzeczy muszę napisać, czasem nawet po x razy xD Zwłaszcza jeśli chodzi o Jina xDDD

 

#217 2010-11-12 23:27:52

Tsuki

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

My MP3 już mam xd a z Yellow Gold chętnie skorzystam xD
Na koncert bym się chetnie wybrała xD ale wiem żę nie mam się nawet co łudzic , ze się na nim znajde, chociaż mozna by było pomyśleć że jak w Ameryce , to i bliżej, ale to chyba naprawde nikła róznica, a jak już się wybierać to naprawde lepiej już do Japonii, sobie można pozwiedzać ten piękny kraj odrazu xD
no i już Ci zazdroszczę xDD wyjazd do Japonii będzie moim odwiecznym marzeniem , ale wiem żę go spełnie xd bo inaczej być nie może xD tylko niestety będe musiał jeszcze trochę poczekac xD

 

#218 2010-11-12 23:47:52

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Alexandra napisał:

Mnie się obie pioseneczki też podobają ale już się z nimi trochę zdążyłam osłuchać, bo za pierwszym razem to jakoś specjalnie mnie nie chwyciły, przyznaję się. Ale od wczoraj już się zdążyłam z nimi dobrze zapoznać i teraz nie jestem pewna, czy faktycznie miałam kiedyś jakieś "ale" ;p

Mnie ciekawi, jak długo.. Jin utrzyma się tego jednego wyjątkowego stylu<myśli> Naprawdę już długo przy nim zostaje i podziwiam go za to Kto by się spodziewał, że tak się chłopak ustatkuje XD

Póki co kombinuję, jak by to zrobić, żeby być w styczniu w Japonii, ale dochodzę do wniosku, że jednak nie da rady. I to jest pech, bo na jap. koncertach Jina to ja bym strasznie chciała być. Chyba że ktoś się wybiera i w walizkę mnie zabierze może, co? ;p

Oooo.. Jak ktoś ciebie weźmie, to może i mnie i Tsuki też?
Bosh.. To, że Jin wystąpi 14 stycznia itd w tej ogromniastej Saitama Super Arena doprowadza mnie do.. skrętu kiszek ze szczęścia - 37.000 ludzi jednego dnia - nie uważacie, że ostatni na pewno, ale to na pewno nagrają ? W końcu mogą jakiś kon Jina wydać, jak już tyle ludzi uda mu się wokół siebie zebrać

Niektóre fotki są boskie, inne niekoniecznie, ale zerknąć bynajmniej nie wadzi ;]

Dobrze powiedziane, chociaż moim zdaniem Jin wygląda aktualnie fantastycznie, może czasem fotograf zrypał robotę.. Ale... Jin jest wspaniały^^<moee>

Aa, dobra, powiedziałam, co miałam powiedzieć, za dużo pewnie, ale kit z tym, ja po prostu niektóre rzeczy muszę napisać, czasem nawet po x razy xD Zwłaszcza jeśli chodzi o Jina xDDD

Pisz, pisz XD Ile rzeczy ciekawych można się od ciebie dowiedzieć, a i powzdychać nad tym samym XD

Offline

 

#219 2010-11-12 23:54:57

Tsuki

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Ach to by było... jak by nagrali ten występ xDD Ale wiesz, to nie jest taki głupi pomysł xD ja jestem jak najbardziej za xD no i Jinowi , moim zdaniem sie należy , ale nam również xD jak już nie możemy na żywo zobaczyc , chociaz może jakas duża walizeczka się znajdzie... + właściciel xD
no jeszcze jest opcja, żeby Jinuś zapwitał do nas xD Ale to już daleko sięgające marzenia  ... niestety xP

 

#220 2010-11-17 09:35:18

Iwaya

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Plotka niesie iż... będzie wydane DVD z tej trasy Jina po USA.
Przecież ja zbankrutuję...

 

#221 2010-11-17 13:21:30

Tsuki

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Ale świetnie, wkoncu będzie ładna wersja tego koncertu, bo narazie to ja cały czas oglądam fancamerki, a  nie wszystkie są tak pięknej jakości xD no narzekać nie moge, bo to zawsze coś xD Ach już sie nie mogę doczekać
oby ta plotkla była prawdziwa, bo jeżęli moja i LaLuny plotka, że Yamapi pojechał tam do Jina, to i on może sie znajdzie na tym DVD xD kto wie xD już na ich koncercie który był wydany był , więc jest to bardzo prawdopodobne xD no tylko szkoda żę to tylko plotki xP no ale musze przyznać żę bardzo prawdopodobne, także nie zdziwiłabym się jakby okazaly się prawdą xD a po za tym trzeba wierzyć xDD

 

#222 2010-11-17 17:04:15

Jinusiowa

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Iwaya napisał:

Plotka niesie iż... będzie wydane DVD z tej trasy Jina po USA.
Przecież ja zbankrutuję...

Ja też, ale to przecież Jin, ja mogę i w worku po kartoflach chodzić a odżywiać się wyłącznie ryżem, DVD Jinusia *.*

 

#223 2010-11-17 19:43:54

Alexandra

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Jinusiowa napisał:

Iwaya napisał:

Plotka niesie iż... będzie wydane DVD z tej trasy Jina po USA.
Przecież ja zbankrutuję...

Ja też, ale to przecież Jin, ja mogę i w worku po kartoflach chodzić a odżywiać się wyłącznie ryżem, DVD Jinusia *.*

To ja chyba jednak fanatyczką nie jestem (+ jestem sknerą jakich mało), bo w zupełności zadowolę się wersją piracką ;p Ale wpierw musi to DVD wyjść, a już się raz sparzyłam, więc tym razem wolę nie cieszyć się za wcześnie...

 

#224 2010-11-19 00:44:26

Iwaya

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Jin został dwukrotnie nominowany w 35 edycji 'Hochi Film Awards' ^___^ <3333 za rolę w Bandage oczywiście.
Dostał nominacje w kategoriach : Najlepszy Aktor i Najlepszy Nowy Artysta *____*
Sam film Bandage jest nominowany w kategorii 'Najlepszy Japoński Film'

Liczę na to, że Jin zgarnie te zaszczyty <3333

 

#225 2010-11-19 00:48:33

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

O żesz... Ja też! LOL, ale to że go nominowali - HA! Najlepszym Nowym Artystą to już na pewno jest!

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
Szamba betonowe Tczew przegrywanie kaset vhs łódz weekend w ciechocinku z zabiegami BoĂŽte de vitesses manuelle Hyundai Komornik - mapa strony