#241 2010-11-23 14:31:26

Bułka

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Alexandra napisał:

I mam nadzieję, że tym razem już Jin nie będzie mnie nawiedzać z YamaPim w snach

Czemu nie? Mnie tam się oni prawie co noc śnią. A później się budzę z wielkim uśmiechem na twarzy i dzień od razu wydaje się piękniejszy xD

ja też tak chcę... bo o normalne sny u mnie ciężko ostatnio xD

 

#242 2010-11-23 14:42:30

Alexandra

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

ja też tak chcę... bo o normalne sny u mnie ciężko ostatnio xD

No, moje normalne to bynajmniej nigdy nie są ;p Chociaż to też zależy od punktu widzenia. Ostatnio z tych normalniejszych, to szarpałam się z Jinem o laptopa, a z Yamapim to się na poduszki biłam, nie wiedzieć czemu xD A, i miałam wizję, że KT nagrywają cos w szóstkę znowu xD I tam był kalendarz z roku 2013, więc osobiście mam nadzieję, że to sen proroczy będzie xD

 

#243 2010-11-23 18:47:45

Iwaya

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Ktoś chce zadać jakieś pytanie Jinowi ^^ ?
No cóż, jak na razie to nie widziałam tam zbyt wielu ciekawych pytań ^^ Mam nadzieję, że nie będą go męczyli o kattun ~

 

#244 2010-11-23 19:03:57

Alexandra

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

^ Widziałam to i zastanawiałam się, czy nie zadać bardzo twórczego pytania tzn. czy nie zahaczy może o Polskę z jakimś koncercikiem. Albo o naszych sąsiadów chociażby ;p I jeszcze kilka innych pytań mam, ale to już takie rzeczy, co chyba tylko mnie interesują xD

Tyle, że trza się tam zalogować, żeby coś napisać, więc nie wiem, czy mi się chce xD

 

#245 2010-11-23 21:16:06

 Naniwa

KTNews Urlopowicz

24701590
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 207
Punktów :   

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Ja to tak pobuszowałam na tej stronce i przypadkiem wlazłam w co innego i natknęłam sie (niestety) na pewien bardzo wkur*iający komentarz (za przeproszeniem, bo mnie nosi >.<)
A oto i on, cytuję:

"I hope he fails and becomes forgotten for ever!! >.<
Stupid bastard leaves his groups and tries to make it in hollywood with a brocken english?!"

No proszzz...litości!!!! ten ktoś kto to wyskrobał to musiał być chyba jakiś owsik...innego wytłumaczenia nie ma. Rozumiem, lubić Jina popierdówa nie musi- ale żeby mu życzyć upadku, popadnięcia w zapomnienie, wyzywania go od "stupid bastardsów" tylko dlatego że chciał sobie zrobić solową karierę opuszczając kattun...i do tego wypominać mu jego "broCken" english(a sama znajomością angielskiego cwaniara nie grzeszy, bo byki sadzi jak stąd do Chin;P)... to według mnie przegięcie pałki na całego i jakaś napastnicza, nieokrzesana agresja wobec niego. Wiem, że to z jego odejściem i w ogóle to było już jakiś czas temu, ale jak to ujrzałam, to normalnie nie mogłam w miejscu usiedzieć... rozumiecie chyba moją frustrację;-<<

PS>>A on (Jinu <3) w ogóle odpowiada na te pytania, czy tak se tylko do siebie piszą?


http://25.media.tumblr.com/3020475b59629d250c4e39fa8cee3e22/tumblr_mi0vcmWza81s2nllpo1_500.jpg
http://25.media.tumblr.com/8cee37c25d7edd2eb352139ebd9bf299/tumblr_mg7o3ihFUf1s1k466o1_500.gif
Jeśli umrę, a po drugiej stronie nic nie będzie...to się wku*wię XP

Offline

 

#246 2010-11-23 21:35:33

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

O lol, Naniwa nieźle.. Rozumiem w całości.. Niektórzy powinni panować nad swoją niechęcią... a i językiem

Dlaczego ja zrozumiałam, że to ta gazeta czy co to to tokyocoś tam jest wybierze spośród komentów i zada niektóre z tych pytań Jinowi?

Offline

 

#247 2010-11-23 21:39:21

Iwaya

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Nie no co wy Jin przecież na stronie nie odpowiada XD Jasne, że pytania zostaną wybrane ^^
Mnie nosi jak takie komentarze czytam, strasznie mnie ta cała nagonka na Jina wkurza i te komentarze typu że KATTUN jest lepsze bez niego, żal po prostu.

 

#248 2010-11-23 21:55:56

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Jin sobie poradzi, KAT-TUN sobie poradzi - to po co robić wielkie halo z niczego? Odszedł, koniec tematu.. Ale niektórzy lubią drążyć temat, chociaż temat jest zamknięty przez samych KAT-TUN i byłych KAT-TUN<hahaha> Gdy ja coś takiego czytam to myślę.. od nienawiści do miłości jeden krok... <hahaha> Albo - gdzie wyjście ewakuacyjne z tego statku!?

Offline

 

#249 2010-11-23 21:58:50

 Yoriko

KTNews Fan

Zarejestrowany: 2010-07-07
Posty: 1340
Punktów :   

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Cóż... Niektórzy ludzie to debile, co doskonale widać w komentarzach właśnie tego typu.
I w ogóle tekst typu 'że KT jest lepsze bez Jina' - jest kompletnie bezsensu. Bo co to niby ma znaczyć, że jest lepszy czy gorszy... Moim zdanie KT jest takie jakie było. Dla mnie, ani gorsze, ani lepsze. I lubię ich z Jinem, czy bez niego. Przyznam szczerze, że mi tam go nie brakuje w zespole. Co prawda dla mnie KT, to zawsze będzie 6 osób, ale tylko dlatego, że się przyzwyczaiłam do takiego stanu rzeczy... Jednak nie brakuje mi ani jego głosu w ich piosenkach, ani jego osoby w ich teledyskach.
Poza tym ja wolę Jina samego. Sama nie wiem czemu... Może dlatego, że uwielbiałam jego solówki w KT, a teraz będę go mogła słuchać juz tylko solo, co mnie cieszy, bo lubię jego głos^^

[ trochę poplątałam, ale mam nadzieję, że jest w miarę zrozumiałe... xD]


http://img11.imageshack.us/img11/5892/kopiaak003.jpg


'Ryo jest bogiem - uświadom to sobie'... xD
'Koki podkręca życie do maxa!' xD
Dołośkuj się na każdy nowy dzień! xD
Tooru Nishimura - Mistrz romantyzmu.

'A ty jesteś wredna, chamska, ordynarna (...), agresywna, ironiczna i sarkastyczna.' - Dziękuję.

Offline

 

#250 2010-11-24 11:09:20

Iwaya

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

A mi właśnie strasznie brakuje głosu Jina w KATTUN, dopełniał Kazuye a teraz nie bardzo ma to kto robić. Zresztą są takie piosenki które nieodłącznie kojarzą mi się z Jinem i bez niego tracą to specyficzne 'Jinowe coś'
weźmy takie D-Motion, niby chłopaki zaśpiewali to w piątkę ale to już nie jest TO.
Ballady bez Jina ? On My Mind w wykonaniu samego Kazu jest świetne ale jeśli by to mieli śpiewać tak jak na singlu to ta piosenka bez Jina byłaby 'płaska', będzie go brakowało w Will Be Allright, Le Ciel, Crazy Love, Real Face... etooooo mi go we wszystkim brakuje :X
Też uwielbiam go solo ale wyłapywanie jego głosu z pośród innych miało swój jedyny niepowtarzalny urok v__v
Skoro jednak tak się stało jak się stało to już trudno, nadal będę wspierała całą szóstkę.
Zresztą ludzie tak z góry potrafią oceniać to co się stało a tak na prawdę nikt nie wie jak to było dokładnie, nie od dzisiaj wiadomo że Johnny to muzyczny mafiozo  ^^ Może to była decyzja Jina, może wspólna Johnnego i Jina a może Johnnego ~ to wiedzą tylko oni.

 

#251 2010-11-26 16:29:15

Alexandra

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

http://www.johnnys-net.jp/j/jfc_movie_main.html - Jin opowiada o styczniowych koncertach + fragmenty tegorocznych występów.

Moja pierwsza myśl, to "czemu różowa bluza?" xD W tej żółtej z poprzedniego wideo dużo bardziej mi się widział i ogólnie tamto wideo mi się bardziej podobało. Ale tutaj fajne jakościowo nagrania z występów są, szkoda, że tylko urywki, bo chciałabym usłyszeć w całości chociażby "Eternal" (w sensie że w takiej ładnej jakości ;p).

 

#252 2010-11-26 19:17:07

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Mi tam ten łosoś nie przeszkadza XD Za to kształt kaptura + łosoś jakoś tak mnie bawi XD

A, oglądając i słuchając te urywki z konów... Ma się wrażenie - jakie to inne, nie kattunowskie - nie mogę się DVD z jakiegoś jego koncertu doczekać^^

Offline

 

#253 2010-12-09 15:38:00

 Smurfette

Moderator

28931545
Skąd: Małe miasteczko
Zarejestrowany: 2010-07-03
Posty: 1386
Punktów :   

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Chyba nikt jeszcze o tym nie pisał
http://tesshimassu.livejournal.com/28339.html

Offline

 

#254 2010-12-09 15:58:42

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Nie wiem czy dobrze zrozumiałam... Sprzedano Jina innej wytwórni płytowej? O.O

Offline

 

#255 2010-12-09 16:31:08

Alexandra

Gość

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Ja zrozumiałam, że ta wytwórnia będzie wydawała jego płyty "amerykańskie". Bo ogólnie to on wciąż jest JE i to się raczej nie zmieni, tak myślę.

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
przegrywanie kaset vhs warszawa zaproszenia ślubne masaże w Ciechocinku wszywka alkoholowa poznań przeprowadzki warszawa