#856 2014-02-14 02:04:20

Ginger

Big fan

8938963
Skąd: Droga do nikąd
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 298
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Smurfi - ja poszłam do kina z nastawieniem że film nie będzie dobry. i że idę tam dla Jina. i gdyby pan J nie stwierdził, żebyśmy przemycili piwo do kina, to ja bym wyszła w połowie.

generalnie film kiepski... a powodów dla czego kiepski to można by wymieniać


Nie myśleliście nigdy, (…) że niebezpieczeństwem zadawania pytań jest to, iż możecie usłyszeć odpowiedź?

we all deserve to die... even you, Mrs Lovett, even I!

Offline

 

#857 2014-02-14 16:32:22

 orodd

KTNews Fan

Skąd: woj. Śląskie
Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 335
Punktów :   

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Generalnie też poszedłem do kina tylko po to żeby zobaczyć Jina ( wiecie jak sie tym podjarałem?! na miejscy ledwo wysiedziałem). Fakt film był przeciętny, wysokich lotów nie był ale... miły dla oka mi się podobał.

Offline

 

#858 2014-02-14 18:16:18

Ginger

Big fan

8938963
Skąd: Droga do nikąd
Zarejestrowany: 2012-10-23
Posty: 298
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

no, było na co popatrzeć, acz gra aktorska nie zachwyciła.
i chociaż Jin, to nie obejrzę drugi raz pod żadnym pozorem.


Nie myśleliście nigdy, (…) że niebezpieczeństwem zadawania pytań jest to, iż możecie usłyszeć odpowiedź?

we all deserve to die... even you, Mrs Lovett, even I!

Offline

 

#859 2014-02-19 22:35:53

Charlotte

Raczkujący fan

Zarejestrowany: 2014-02-15
Posty: 9
Punktów :   

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Ja poszłam na ten film tylko i wyłącznie dla Jina <byłam dwa razy nie pytajcie czemu> .Byłam zdziwiona ,ze za każdym razem sala była pełna ,w końcu film miał premierę na początku stycznia.Nawet usłyszałam komplementy pod adresem Jina od kobiet z widowni xD A na Isogai'a zwróciłam uwagę oj tak .Gdyby nie napisy nie zrozumiałabym z angielskiego pozostałych aktorów japońskich wyrażeń oprócz my lord i my lady .I to niezapomniane FATHER<muszę z ciekawości podliczyć ile razy wystąpiło w filmie>

Offline

 

#860 2014-03-02 19:00:35

 orodd

KTNews Fan

Skąd: woj. Śląskie
Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 335
Punktów :   

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Tak w ogóle... Jin miał jakąś trasę koncertową czy coś w tym stylu? Bo coś mi się wyświetla u niego na profilu i na stronie i że wydał DVD z tego. Zwie się to Jin Akanishi Club Circiut Club tour.
I czy ja dobrze zrozumiałem że prócz założenia sobie paru kont tu i ówdzie od oszedł z wytówrni?

Offline

 

#861 2014-03-02 20:05:45

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: [Były członek] Akanishi Jin

DVD dopiero wyjdzie 2 kwietnia:) I z tego co widzę, będzie dosyć bajeranckie XD

Dokładniej rzecz ujmując odszedł z agencji JE... nie przedłużył kontraktu czy coś w tym stylu. Pewnie jakaś fanka więcej na ten temat powie, bo nie wgłębiałam się w to, aż tak.

Offline

 

#862 2014-03-02 20:18:48

Ayaka

Raczkujący fan

Zarejestrowany: 2013-12-11
Posty: 3
Punktów :   

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Tak wygląda na to że Akanishiemu skończył się w lutym kontrakt z agencją i postanowił go nie przedłużać i iść własną drogą. Ale nie wiem co teraz z DVD z tasy, która miał. Bo była zapowiedź że będzie wydane chyba w marcu... Agencja się chyba jeszcze nie wypowiedziała i Akanishi dalej figuruje na ich stronie.

Offline

 

#863 2014-03-02 20:46:40

 orodd

KTNews Fan

Skąd: woj. Śląskie
Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 335
Punktów :   

Re: [Były członek] Akanishi Jin

No właśnie sprawdzałem i Akanshi dalej figuruje jako członek JE i jest informacja o DVD na stronie dlatego sie dziwiłem. Cóż nie przedłużył kontraktu w sumie... w sumie nie zdziwiła mnie aż tak bardzo ta informacja a nawet to jeeej jak ja mam to powiedzieć.... jeżeli nie przedłuży kontraktu i faktycznie pójdzie swoją droga to nie jest takie zaskakujące. Zrozumiałe jest dlaczego nie zerwał kontraktu ale jako że on nienawidzi byc przywiązany to szansa od uwolnienia sie ( tak to nazwe) byłą i ja wykorzystał. A tego się nawet wytwórnia nie spodziewała skoro planowali lub dalej planują wydać jego DVD. Cóż poczekamy więc zobaczymy....

Offline

 

#864 2014-03-02 20:47:07

 Hikaru-chan

Administrator

4373477
Zarejestrowany: 2010-05-25
Posty: 7579
Punktów :   

Re: [Były członek] Akanishi Jin

W sumie jak zapowiedzieli DVD to pewnie je mają gotowe, więc może je jeszcze wydadzą? Inaczej to by były zmarnowane pieniądze XD Zresztą jak zapowiedzieli...

Ale informacja jest o 2 kwietnia... także jeszcze miesiąc do tego DVD.

Offline

 

#865 2014-03-03 11:12:16

erica

Korektor KTNEWS

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 1338
Punktów :   

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Wielka niespodzianka to raczej nie jest. Chyba raczej wszyscy sa zdziwieni, że trwało to tak długo. No ale widocznie czekali do końca kontraktu.
DVD będzie wydane normalnie, w kwietniu. Zresztą wydaje je Warner, więc Agencja lub jej brak nie ma tu znaczenia. Chociaż jego umowa z Warnerem też się chyba skończyła na tym DVD bo na FB jako wytwórnie ma wpisana "niezależny".
Z tego co czytałam to Jin chce dalej zajmować się swoja karierą (muzyczna i aktorską) w Stanach podczas gdy agencja wolała go w Japonii. Dlatego zgodzili się na nieprzedłużanie kontraktu.
Cóż, powodzenia Jin.


http://i1104.photobucket.com/albums/h322/erica002/ShujiiAkira.gif
made by kero

Offline

 

#866 2014-03-03 21:05:09

 orodd

KTNews Fan

Skąd: woj. Śląskie
Zarejestrowany: 2012-06-15
Posty: 335
Punktów :   

Re: [Były członek] Akanishi Jin

No tak zaskoczenie to nie jest. Już podczas jego zawieszenia o tym myslałem, dlaczego tego nie zrobi. No ale dziwnie myśleć o Jinie który nie jest w JE. Ale jesli to ma mu pomóc w karierze i jesli to będzie oznaczać, że usłyszymy go np w polskim radiu to...to czemu nie?

Offline

 

#867 2014-03-04 11:23:37

erica

Korektor KTNEWS

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 1338
Punktów :   

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Na polskie radio to bym nie liczyła Nawet o polskie piosenki tam trudno a co dopiero azjatyckie. Jeden PSY się trafił i obawiam się że na razie to może być tyle.
Z komentarzy wielu fanów Jina można odnieść wrażenie, że teraz Jin wreszcie jest "wolny" (i przestanie być blokowany przez wstrętną agencję) więc propozycje, płyty i single będą się aż sypać. No nie wiem... Ja tego tak optymistycznie nie widzę. Skoro Jin nie przebił się do mainstreamu mając za sobą JA i Warnera (bo raczej Japonicana wielkiej kariery na Zachodzie nie zrobiła) to jako niezależny tym bardziej tego nie zrobi.
Ale zobaczymy, jest jeszcze Internet, wiele obecnych gwiazd zaczynało od tego, a Jin nie jest przecież nieznany, może tak będzie mu łatwiej. Nie sądzę zresztą aby nastawiał się na podbijanie świata Dajcie mu po prostu robić taka muzykę jaką lubi i będzie najszczęśliwszy. Czy da się za to żyć to już inna kwestia. No ale to jest jego życie, a Jin już nie raz udowodnił że nie idzie na kompromisy. Więc jeszcze raz, powodzenia i nie znikaj


http://i1104.photobucket.com/albums/h322/erica002/ShujiiAkira.gif
made by kero

Offline

 

#868 2014-03-18 18:46:01

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Po zobaczeniu najnowszej fotki Jina na fb jedno mi w głowie. Co ten jego tatuaż ma oznaczać, jest prawdziwy? O.o Ma ktoś pojęcie?

Źródło: http://instagram.com/p/lMDa5MqkQM/#

Psiaka ma przesłodkiego... i to imię... Tryna XD

Z tego co wyczytałam to zapowiada mu się koncert w Chinach, albo już po nim... Ale pewnie byłyby jakieś fotki, więc pewnie jest jednak przed nim. Ma ktoś jakieś lepsze info? ^^

Offline

 

#869 2014-03-18 20:14:52

erica

Korektor KTNEWS

Zarejestrowany: 2010-08-25
Posty: 1338
Punktów :   

Re: [Były członek] Akanishi Jin

Och to nie tatuaż, a jeśli nawet to raczej taki naklejany. Zresztą tam na stoliku leżą jeszcze dalsze kawałki Myślę, że to do sesji zdjęciowej tym bardziej, że wcześniej Jin zamieścił zdjęcia butów i ciuchów. Kto wie, przy odrobinie szczęścia może to nawet do jakieś okładki? (albo jakiegoś singla? )

Koncert w Chinach to raczej w znaczeniu że chciałby go tam mieć. Może kiedyś... Na razie Jin założył konto na Weibo czyli chińskim odpowiedniku naszych portali społecznościowych i świętuje kolejne tysiące fanów XD

Psiak jest faktycznie przesłodki


http://i1104.photobucket.com/albums/h322/erica002/ShujiiAkira.gif
made by kero

Offline

 

#870 2014-03-18 20:39:36

 KwiatWschodu

Zastępca Admina^^

20745258
Skąd: Przemyśl
Zarejestrowany: 2010-06-26
Posty: 3983
Punktów :   
WWW

Re: [Były członek] Akanishi Jin

A, i wszystko jasne, a zaczęłam się o jego ciało bać. Co jak co, ale lepiej, żeby aż tak go nie zasłaniał. Chociaż jak do Miyava tatuaży się przyzwyczaiłam, to i do tych bym dała radę. Nawet ciekawa koncepcja, ciekawe jak to na sesji czy co to będzie - wyjdzie^^

Ach. W sumie nie wiem, czy tacy niezależni artyści mają łatwiej z koncertami poza Japonią czy trudniej... Mam nadzieję, że rosnąca ilość fanów przełoży się na jakiś jego występ tam.

Offline

 
Fora i strony współpracujące z nami ^^

Image and video hosting by TinyPicForum o asian music - Fushigi.jun.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
BetonovÊ Jímky Kadaň Ciechocinek wellness